Автономери

Автомобільні номерні знаки – невід’ємна частина чотириколісного «друга». І, здавалося б, з ними все просто: при реєстрації авто разом з техпаспортом Вам видадуть дві блискучі таблички, і справа в капелюсі! Але на практиці може виникати маса труднощів, і зокрема:Изменение автономеров

  • Немає часу відвідати сервісний центр МВС для укладання договору купівлі-продажу (прямої перереєстрації), після чого, власне, і вручаються автономери;
  • Немає можливості особисто зареєструвати новенький автомобіль із салону, в результаті чого, знову-таки, надаються номери на машину;
  • З поточними номерами або автомобілем сталася непередбачена ситуація, і номерні знаки потребують заміни;
  • Автономери поржавіли, постаріли, відшарувалося світловідбиваюче покриття (за це водій може бути оштрафований).

Неважливо, що саме для Вас є складність – отримати автономери, тобто – зареєструвати машину, або провести їх заміну, всі ці питання з легкістю врегулюють юристи компанії «Альт-Брайер», зайняті в сфері корпоративного права.

Переваги отримання дублікатів номерних знаків

Отримання дублікатів – значно краще, ніж реставрація автомобільних номерів. Заміна дозволить отримати нові номери і точно не бути потім оштрафованим. Зокрема, подібна робота може обійтися набагато дорожче, і забрати більше часу, ніж виготовлення дублікатів.

Справа в тому, що

  • при пошкодженні авто номера світло відбиваючий шар руйнується, і знову нанести його можна тільки в заводських умовах;
  • у випадку зі старими поіржавілими номерами фарбування врятує ситуацію тільки на короткий час, поки номер знову не почне псуватися, в результаті чого автовласник знов зіткнеться з проблемою – де ж якісно відреставрувати номерний знак своєї «ластівки».

Професійна допомога

Дубликаты автономеровКожен свідомий водій розуміє, що номерні знаки на його машині повинні відповідати чинним стандартам, а забезпечити це може тільки офіційний виробник автономерів.

При зверненні до фахівців «Альт-Брайер», Ви отримаєте дублікат номерів не через сумнівну компанію, яка буквально «штампує» пластикові таблички, а безпосередньо з сервісного центру МВС, куди раніше від Вашого імені прийде запит через наших юристів.

Так, Вам не доведеться мучитися питанням – куди йти, які документи брати з собою і як заповнювати заяви. Все, що від Вас потрібно – це документи на машину, і ті, що посвідчують особу. Про все інше подбають наші юристи, завдяки чому буквально через кілька днів Ви отримаєте нові номери, що відповідають держ. вимогам.

Задайте ваш вопрос по теме прямо здесь

Оставьте первый вопрос!