Віртуальний офіс

Юридична компанія “Альт-Брайер” надає консультації та послуги для суб’єктів господарської, економічної, соціальної діяльності, юридичних і фізичних осіб у сфері міжнародного корпоративного права – реєстрація і підтримка офшорних компаній, обслуговування та супровід офшорних схем, продаж офшорних компаній, злиття і поглинання.

У сучасних межах глобалізації бізнесу та розвитку міжнародних комунікацій, все більшій кількості міжнародних компаній потрібна присутність представництв в різних точках Світу.

Завдяки істотному прогресу в технологіях, бізнес стає все більш мобільним, а процеси автоматизованими. Для прикладу можемо розглянути можливість прийому дзвінків на локальні номери в Гонконзі з переадресацією на мобільні або локальні номери у Великобританії. Дана можливість дозволяє клієнтам, що знаходяться в Гонконзі отримувати прямий доступ до сервісів офісу у Великобританії, не здійснюючи міжнародного виклику.

В залежності від вимог того чи іншого бізнесу, міжнародним компаніям можуть бути потрібні різні рішення, які забезпечать можливість виходу на нові ринки і створять ефект присутності в тому чи іншому регіоні не створюючи при цьому значних витрат.

В рамках потреб Вашої організації, сервіс може включати в себе наступні можливості:

  • Адреса реєстрації юридичної особи
  • Адреса для отримання кореспонденції
  • Секретарське обслуговування – прийом дзвінків, відправлення та отримання факсів, обробка електронних повідомлень
  • Телефонні номери
  • Реєстрація доменних імен
  • Можливі послуги з найму персоналу та організації роботи офісу

Успішна практика наших юристів і консультантів дозволяє врахувати всі Ваші цілі і завдання, і надати Вам кваліфікований і якісний супровід на всіх етапах співпраці.