Як придбати офшорну компанію в Києві

Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та послуги в сфері міжнародного корпоративного права. Зокрема, одним з профілів нашої практики є реєстрація і підтримка офшорних компаній, обслуговування та супровід офшорних схем, а також злиття, поглинання та продаж офшорів.

Так, «Альт-Брайер» пропонує Вам можливість підвищити ефективність бізнес-діяльності шляхом реєстрації компанії в одній з офшорних зон, що буде вкрай вигідно для успішного ведення комерційної діяльності.

Придбати офшор

Чому так вигідно купити офшор

Наше законодавство терпить постійні зміни, особливо зараз, у період тотальних реформ. Враховуючи це, бізнесмени змушені шукати шляхи зменшення податкових зобов’язань і, отже, способи полегшення ведення комерційної діяльності. І одним з найбільш прийнятних варіантів вирішення проблеми є переведення бізнесу або, принаймні, його частини в офшорні зони світу, що дає прекрасну можливість вести справи на міжнародних ринках, не піклуючись про податки і зборах.

Фактично, ОФШОР — це країна або територія (якщо точніше — фінансовий центр), законодавство якої дозволяє залучати іноземний капітал, застосовуючи спеціальні податкові та інші пільги до іноземних компаній, зареєстрованих в державі. Виходячи з цього, використання офшорів є одним з найпоширеніших і ефективних методів податкового планування бізнесу. Суттєвими перевагами офшорних зон є те, що нерезидентні компанії там:

 1. Не підлягають податковому обкладанню;
 2. Не надають фінансову та бухгалтерську звітність;
 3. Не проходять аудит.

Практично у всіх країнах з подібними податковими умовами застосовується використання так званого «трастового управління» і «номінального сервісу». Це означає, що при покупці офшору, в держ. регістрах і податкових базах в якості акціонерів і директорів компанії фігурують жителі цих офшорних країн, в той час, як дані реальні власники компанії є прихованими.

Як швидко купити офшор в Києві

Купити офшорну компаніюБагато бізнесменів, які планують придбати офшорну компанію, помилково думають, що такі країни як Великобританія, Гонконг, Кіпр, Мальта та багато інших є класичними офшорами. Це не так. І щоб не витратити час даремно на пошуки найкращого варіанту офшору, слід відразу звернутися до юристів компанії «Альт-Брайер», які проконсультують по українському та іноземному законодавству щодо конкретного питання, а також скоригують повністю всю процедуру відповідно до Ваших запитів.

В сутності, купити офшор в Києві з компанією «Альт-Брайер» так само просто, як поповнити рахунок на телефоні або придбати в магазині хліб. Наші фахівці з питань міжнародного бізнесу готові надати допомогу при виборі юрисдикції і придбанні готових офшорів, а також супроводити реєстрацію офшорних компаній в Києві.

Процедура реєстрації офшору включає в себе:

 • Визначення «ім’я» компанії;
 • Визначення цілей офшорної компанії;
 • Вибір відповідної юрисдикції для Вашого бізнесу;
 • Призначення керівників і акціонерів компанії;
 • Офіційна реєстрація компанії в офшорі, а також апостилювання необхідних документів;
 • Видача паперів на компанію в офісі «Альт-Брайер».

В цілому процедура займає, в залежності від юрисдикції, від 10 до 30 днів, після чого можна користуватися всіма перевагами офшорних компаній.

Чим вигідні готові офшорні компанії

Купити офшор в Києві – значить отримати ряд переваг:

 • Купівля готового офшору дозволяє відразу приступити до ведення діяльності, і зробити це можна за 1 день;
 • Придбаний офшор «з ім’ям» додасть солідності Вашому бізнесу, на відміну від нікому не відомої нової компанії.

Офшорна компанія купитиРішення купити офшорну компанію — відповідальний крок, який, проте, здатний вивести Ваш бізнес на новий рівень, а також істотно заощадити час виходу на ринок. Готовий офшор в відповідній для Вашої сфери зайнятості юрисдикції дозволить вести ефективне співробітництво з іноземними компаніями, і що важливо, зберігати кошти в стабільних зарубіжних банках.

«Альт-Брайер» надає можливість купити офшор в Києві в готовому вигляді, надаючи Вам наступні послуги:

 • Реєстрація офшорної компанії;
 • Продаж вже зареєстрованих офшорів;
 • Відкриття закордонних рахунків у відповідних закордонних банках;
 • Допомога у виборі найбільш оптимальної офшорної зони;
 • Розробка офшорної схеми для Вашого бізнесу;
 • Комплексний юридичний супровід будь-якої процедури;
 • Номінальний сервіс (повний і частковий);
 • Переадресація і доставка отриманої пошти в офшорній компанії.

Додаткову інформацію щодо відкриття та реєстрації офшорної компанії, а також оптимізації Вашого бізнесу шляхом полегшення оподаткування Ви знайдете в офісі «Альт-Брайер», де кваліфіковані юристи дадуть відповідь на всі Ваші запитання, а також допоможуть розібратися в найтонших нюансах процедури.