Продаж готових офшорів

Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та послуги для суб’єктів господарської, економічної, соціальної діяльності, юридичних та фізичних осіб у сфері міжнародного корпоративного права – реєстрація та підтримка офшорних компаній, обслуговування та супровід офшорних схем, продаж офшорних компаній, злиття і поглиблення.

Заздалегідь зареєстровані офшори має сенс купувати ти клієнтам, яким важливо стати власником компанії в максимально короткі терміни.

Купити зареєстрований офшор і оформити всі необхідні документи можна максимум за одну годину. Безумовно, при покупці готової офшорної компанії клієнт обмежений у питанні того, як назвати свою компанію.

Він може вибрати тільки з тих назв, які вже мають заздалегідь зареєстровані офшори.   

Реєстраційні документи таких офшорів заздалегідь  завірені апостилем і підготовлені до негайного використання (апостилювання необхідне для легалізації документів офшорної компанії в країні, відмінній від країни реєстрації

Необхідно враховувати, що вже зареєстровані офшори мають номінального директора і номінального акціонера. Це дає клієнту додаткову конфіденційність, але тягне і додаткові витрати. Клієнт на свій розсуд може залишити номінальний сервіс, а може і відмовитися від нього.

Так само важливо звертати увагу на дату реєстрації офшору. Справа в тому, що щорічне продовження офшору має бути оплачено клієнтом через рік саме після реєстрації офшору, а не після його придбання. Клієнт може купити офшор і через тиждень, і через півроку, і через рік після його реєстрації. Частина клієнтів спеціально купує офшори з деякою передісторією , щоб не працювати із зовсім новою компанією .

Будь-яких інших відмінностей заздалегідь зареєстрованих офшорів , виставлених на продаж , від реєстрації нових компаній під замовлення , немає.

Плануючи придбання готового офшору, вибирайте співробітництво з надійними організаціями, які можуть надати Вам гарантії того, що готові офшори не вели раніше ніякої господарської діяльності і не мають непогашених зобов’язань.

Успішна практика наших юристів і консультантів дозволяє врахувати всі Ваші цілі і завдання, і надати Вам кваліфіковане і якісний юридичний супровід на всіх етапах співпраці.

Умови співпраці з нашою компанією:

  1. підписання договору про надання юридичних послуг
  2. оформлення нотаріального доручення на надання Ваших інтересів
  3. внесення передоплати згідно з договором
  4. допомога у підготовці та формуванні необхідного пакету документів
  5. купівля офшору