Професійна юридична допомога - це не тільки можливість розібратися у всіх тонкощах чинного законодавства. Це реальний шанс ефективно вирішити будь-яку проблему і отримати ключову перевага в часі. Компанія «Альт-Брайер», лідер у сфері юридичних послуг, надає своїм клієнтам компетентне сприяння в таких сферах чинного права.

line

МІГРАЦІЙНЕ ПРАВО

Кожний іноземець, який планує проживати в Україні на постійних засадах, стикається з проблемою власної легалізації. Процес цей складається з декількох етапів і для людини, слабо знайомої зі специфікою місцевого законодавства, становить неабияку складність.

Ми надаємо допомогу на всіх етапах процесу легалізації і сприяємо іноземним громадянам в таких питаннях:

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

Ще один вектор нашої роботи – допомога бізнесменам у придбанні нового бізнесу. Як відомо, процедура реєстрації, перереєстрації або закриття підприємства являє собою складний і затягнутий бюрократичний процес. Головна мета «Альт-Брайер» - мінімізувати зусилля клієнта, забезпечити повну законність реєстрації бізнесу і впоратися з поставленим завданням за рекордно короткий термін.

ЛІЦЕНЗУВАННЯ БІЗНЕСУ

Отримання ліцензії - один з ключових етапів створення підприємства, якщо Ви плануєте вивести свій бізнес на легальний ринок. Сприяння фахівців компанії «Альт-Брайер» дозволяє відчутно скоротити процес ліцензування будь-якої діяльності і звільнити його від зайвої бюрократії.

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

mosiychuk

Мосійчук Іван Петрович

Директор компанії

skype +380 (67) 500-34-33
e-mail: ivan@alt-brayer.ua
skype: ivan.alt-brayer

zhurakovskaya

Жураковська Валентина Юріївна

Юрист у сфері міграційного і міжнародного права

kirichenko

Кириченко Дмитро Олександрович

Юрист у сфері міграційного права

Зворотній зв'язок

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ!

skype +380 44 384-04-77

skype +380 44 384-24-77

info@alt-brayer.ua

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

sponsors

Мы в соц. сетях

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НАШИМ ЮРИСТАМ