Порядок видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Порядок видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

n5Хочу звернути Вашу увагу на те, що на сьогодні це досить клопітка процедура, яка потребує уважності і точності у складанні повного пакету документів. Нещодавно постановою Кабінетом Міністрів України від 27 травня 2013 року №437 був затверджений новий Порядок видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, а отже, і новий пакет документів. Тож, пропоную Вам розглянути новий порядок, в чому проявляється новизна отримання дозволу і того, що виключили зі списку.

Слід зазначити, що первинним етапом у отриманні дозволу на працевлаштування іноземця є подача роботодавцем не пізніше, ніж за 15 календарних днів до звернення за дозволом до територіального органу інформацію про попит на робочу силу (вакансії). На підставі зазначеної інформації здійснюється сприяння у працевлаштуванні громадян України. Інформація про попит на робочу силу (вакансії) – це свого роду анкета, яку заповнюють роботодавці, де зазначають вільні вакансії на своєму підприємстві. Лише після спливу 15 календарних днів, роботодавці або їх представники за дорученням мають право приносити вже сформований пакет документів для отримання дозволу на працевлаштування іноземців (це до речі новизна постанови).

Як і раніше, одним із найголовніших документів для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є заява (яка подається або особисто роботодавцем, або представником від роботодавця за наявності доручення звичайно) – до речі, зразок заяви можна знайти в самому порядку, який розміщений на офіційному сайті Верховної ради України.

Також незмінними залишились документи, що підтверджують освіту чи кваліфікацію іноземця, а саме дипломи чи сертифікати. Також, це копії сторінок паспорта іноземця з особистими даними перекладені на українську мову та нотаріально засвідчені. Також для отримання дозволу на працевлаштування Державна служба зайнятості вимагає – дві кольорові фотокартки іноземця чи особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 сантиметра, зверніть будь-ласка увагу на те, що фотокартки обов’язково повинні чітко відповідати встановленим розмірам.

Варто зазначити, що також небхідними і не менш важливими від попередніх є:

    • документ, виданий лікувально-профілактичним закладом про те, що особа не хвора на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інші інфекційні захворювання, перелік яких визначено МОЗ;
    • довідка, скріплену печаткою та завірену підписом роботодавця про те, що посада, на якій застосовуватиметься праця іноземця не потребує допуску до державної таємниці;
    • довідка МВС про те, що іноземець, який на момент оформлення дозволу перебувають на території України, не відбувають покарання за скоєння злочину та стосовно них не здійснюється кримінальне провадження (довідка про несудимість від МВС України);
    • довідка уповноваженого органу країни походження (перебування) про те, що іноземець, який на момент оформлення дозволу перебувають за межами України, не відбувають покарання за скоєння злочину та стосовно них не здійснюється кримінальне провадження (довідка про несудимість від країни іноземця, якого ви плануєте працевлаштувати).

Хотілося б ще звернути Вашу увагу на новацію порядку отримання дозволу для працевлаштування іноземця – це проект трудового договору (контракту), тобто який ще не має ніякої юридичної сили, так як між роботодавцем і працівником ще не виникло ніяких трудових відносин.

І завершальним елементом, який формує пакет необхідних документів для отримання дозволу на працевлаштування є засвідчені в установленому порядку копії установчих документів Вашого підприємства.

На цьому перелік необхідних документів для отримання дозволу на працевлаштування іноземця в нашій країні завершений. Пам’ятайте, що посадовим особам територіального органу забороняється вимагати від роботодавців документи, які не встановлені Порядком видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затверджених постановою КМУ від 27 травня 2013 року №437.

                                                                           З повагою,

                                                                           Карпенко А.В.

    Юрисконсульт Юридичної компанії «АЛЬТ-БРАЙЕР»