Легалізація документів

Легалізація документів

n20Виїжджаєте закордон і Вам необхідна грамотна, юридично правильна легалізація документів – звертайтесь за допомогою в юридичну компанію «Альт-Брайер». Ми потурбуємося про всі нюанси нотаріального засвідчення та легалізації документів.

Легалізація – це процедура підтвердження офіційних документів або підтвердження справжності підписів посадових осіб, дійсність відбитків штампів, печаток, якими підтверджені документи, з метою користування ними за кордоном.

Консульська легалізація документів проходить в декілька етапів:

  • Нотаріальне засвідчення копії документа;
  • Легалізація в Міністерстві юстиції України;
  • Легалізація в консульстві країни, в яку буде наданий документ;
  • Легалізація в Міністерстві закордонних справ України.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у співробітників юридичної компанії «Альт-Брайер».

Легалізація  документа надає йому право на існування в міжнародному обігу.

Легалізації не підлягають:

  1. Документи й акти, які за своїм змістом можуть завдавати шкоди інтересам країни, або містять інформацію, яка порочить честь та гідність громадян;
  2. Документи, видані посадовими особами, які викликають сумнів, можуть бути направлені до відповідних державних органів за офіційними роз’ясненнями;
  3. Оригінали, копії, фотокопії паспортів та військових квитків, трудових книжок, документів, що мають характер листування, дозволів на носіння зброї, технічних паспортів, посвідчення водія, нормативно-правові акти, а також пояснення щодо їх застосування.

Закордонні дипломатичні установи України приймають на легалізацію офіційні документи складені та засвідчені на території держави перебування або консульського округу органами державної влади.

При наявності в країні вимог консульської легалізації документів, що засвідченні в Україні, консульська посадова особа здійснює легалізацію поданих документів.

Зразки підписів та відбитків печаток посадових осіб державних органів, що входять до консульського округу знаходяться у закордонних дипломатичних установах України.

Документи будуть засвідченні лише після того, як консул пересвідчиться у їх відповідності міжнародним договорам.

З повагою,

Юридична компанія «АЛЬТ-БРАЙЕР»