Депутати скоротили терміни реєстрації бізнесу

 Депутати скоротили терміни реєстрації бізнесу

2012 лютого 2015 р. ,в другому читанні, Верховна Рада України внесла зміни до деяких законодавчих актів, які спрощують умови ведення бізнесу.

Метою документа стала дерегуляція господарської діяльності, тобто спрощення умов ведення бізнесу. Таку ідею підтримали 260 народних депутатів. Даний акт стане своєрідною платформою для розвитку Українського бізнесу і підняття рейтингу в Doing Business.

Наші обранці пропонують скоротити термін реєстрації бізнесу, скасувати необхідність публікації повідомлень про держреєстрацію в друкованих виданнях, встановити економічно обґрунтовані ціни на адміністративні послуги. Також, закон передбачає ліквідацію дозвільних центрів та передачу всіх їхніх функцій в центри надання адміністративних послуг.

Перевага, в законодавчих актах надається, агропромисловому комплексу, за зразком ЄС. А саме стимулювання раціонального використання сільськогосподарських земель і спрощення орендних відносин, при веденні господарської діяльності, при виробництві та обігу органіки, а також, як говориться в пояснювальній записці до документа, при проведенні розвідувальних робіт з об’єктами трубопровідного транспорту, спорудження нафтових і газових свердловин.

На думку, депутатів, це допоможе, принаймні підтримати, розвиток українського бізнесу, в сьогоднішній, непростій ситуації країни.

З повагою,

Юридична компанія «АЛЬТ-БРАЙЕР»