Чим допоможе запрошення в Україну іноземному гостю?

Громадянам однієї держави приїхати в гості за кордон іноді буває досить проблематично. Якщо Ваша країна встановила з державою, до якої Ви збираєтеся їхати, безвізовий режим, тоді Вам дуже повезло, бо в такому разі для перетину митниці достатньо лише наявності закордонного паспорта. Однак якщо умови перетину кордону вимагають наявності візи – доведеться повозитися.

Кожна країна вибудовує індивідуальні умови прийняття іноземців на своїй території. У міжнародному масштабі ці правила дещо схожі, однак деталі слід уточнювати на спеціальних інтернет-ресурсах, або хоча б у телефонному режимі.

Віза по запрошеннюОтримання візи

У більшості випадків, туристу для отримання візи необхідно представити в консульський відділ наступне:

  • Пакет ініціалізуючих документів, включаючи паспорти – рідний і закордонний.;
  • Квитки (бажано туди і назад);
  • Підтвердження бронювання номеру в готелі;
  • Виписка про стан банківського рахунку.

Звичайно, зібрати вищепредставлені документи – робота не з легких. І в силу того, що деякі туристи не до кінця з’ясовують умови міграції, неправильно оформлюють документи, не вчасно представляють папери тощо, нерідкими є випадки відмов у наданні візи.

Негативний вердикт «посольства – це неприємна подія, яка пов’язана не тільки з руйнуванням планів, але і труднощами повернення фінансів за бронювання готелю і авіаквитки. Щоб не виникало таких гірких моментів, якщо гість летить безпосередньо до когось, хто має громадянство України або посвідку на проживання (а не просто як турист), у приймаючої сторони є можливість оформити запрошення для іноземця, чим полегшити йому підготовку до приїзду.

«Сила» запрошення

Суть запрошення в яку б то не було державу полягає в тому, що цей документ допомагає швидше оформити візу, і відсотків на 70 гарантує успіх питання (решта залежить безпосередньо від іноземця).

Оформляючи подібний папір, приймаюча особа (в даному випадку, яка має громадянство України або посвідку на проживання) зобов’язується забезпечувати і піклуватися про громадянина іншої держави, і вчасно «відправити» його назад. Це – відмінний стимул для представників посольства оформити візу, не побоюючись порушення умов міграції з боку іноземця. Окремо помітимо, що для осіб, які нещодавно отримали громадянство України, варто особливо ретельно вивчати законодавство, оскільки норми можуть суттєво відрізнятися від уже звичних.