Посвідка на тимчасове проживання «під ключ»

Посвідка на тимчасове проживання «під ключ»

Які переваги надає іноземцям посвідка на тимчасове проживання в Україні? Хіба посвідка є дозволом для роботи іноземця на території нашої країни? Хто має законне право отримати посвідку та які для цього необхідно зібрати документи? Скільки часу може зайняти процедура отримання документів?

Якщо вас турбують ці або інші питання стосовно можливостей отримання та процедури оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, звертайтеся за юридичною допомогою до спеціалістів компанії «Альт-Брайер» – отримайте професійні консультації й ефективний супровід в галузі міграційного права. Ми допоможемо оформити документи швидко та за доступними цінами.

Хто та з якого віку може отримати посвідку?

Документ, що підтверджує особу іноземця/особу без громадянства, можна отримати з народження. Для цього мають бути конкретні підстави, затверджені на законодавчому рівні. Серед них:

 • офіційне працевлаштування;
 • одруження: якщо один з її членів майбутнього подружжя є громадянином України або іммігрантом;
 • здобуття освіти у вищих навчальних закладах;
 • кореспондентська діяльність чи представництво іноземних ЗМІ;
 • участь у міжнародних проєктах з метою допомоги Україні;
 • співпраця з релігійними установами;
 • культурна, наукова чи освітня діяльність в рамках представництва іноземних компаній.

Найчастіше причинами оформлення іноземцями документу, що підтверджує їх особу, є офіційне працевлаштування, навчання та отримання посвідки з причини наявності близьких родичів.

Які документи слід надати для отримання посвідки?

Щоб отримати посвідку, необхідно зібрати пакет документів і надати його до територіальних органів або підрозділів Державної міграційної служби за місцем проживання. Пакет документів варіюється від того, яка підстава в отримувача посвідки. Та в будь-якому випадку потрібні наступні документи:

 1. Паспорт іноземця, перекладений українською мовою та завірений нотаріально;
 2. Документ, на підставі якого має бути оформлена посвідка (дозвіл на роботу, свідоцтво про шлюб тощо);
 3. Поліс медичного страхування.

Документ, що підтверджує особу іноземця/особу без громадянства, видається в строк до 15 робочих днів з моменту отримання заяви на його оформлення. А також, пролонгувати дію посвідки можна, подавши документи за 15 днів до завершення дії посвідки.

Якщо у вас більш складна ситуація і ви хочете детальніше розібратися в усіх нюансах отримання посвідки на законодавчому рівні, звертайтеся в компанію «Альт-Брайер».Досвідчені юристи допоможуть іноземним громадянам впевнено пройти всі кроки – від консультацій до офіційного отримання документу. Ви можете розраховувати на професійну допомогу на етапі підготовки пакету документів та відповідальний супровід під час подачі їх і отримання в органах Міграційної служби.

Переваги отримання посвідки на тимчасове проживання.

За умови оформлення посвідки на тимчасове проживання є можливість перетинати кордон України та залишатися в ній легально довше встановленого строку. Коли іноземець отримує цей документ, в його паспорті ставиться відмітка, яка засвідчує те, що він має право перебувати на території держави на підставі отриманої посвідки. В такому разі іноземець має такі ж права, що й громадянин України, і несе відповідальність за порушення законодавства. Які права мають іноземці на період дії документу:

 • вільно перетинати кордони України без обмежень в часі;
 • вільно пересуватися в межах України;
 • отримувати банківські послуги;
 • зареєструватися як фізична особа-підприємець;
 • проживати, навчатися та працювати в Україні.

Головним обов’язком іноземців є дотримання законів України. За законодавством України посвідка видається строком до 1 року та кожен її власник, за умови наявності для того підстав, має право пролонгувати термін її дії раз на рік.

Як же бути іноземцям в період дії карантинних обмежень?

Постановою Кабінету Міністрів передбачено, що на період встановлення на території України карантинних обмежень іноземці, що не встигли виїхати за кордони України або подовжити термін дії посвідки, мають право зробити це протягом 30 днів після скасування карантину.

Звертайтеся за кваліфікованою допомогою в «Альт-Брайер»: юридична компанія працює легально та пропонує повний спектр професійних послуг відповідно до чинного законодавства України. Послуги надаються виключно тим громадянам України та іноземцям, які мають на них право.

Скористайтеся нашими послугами прямо зараз та станьте нашим партнером назавжди!