Послуги адвокатів в Києві і по Україні.

У житті кожної людини може виникнути ситуація, при якій обійтися без послуг адвоката складно. Людям регулярно доводиться стикатися з різними проблемами юридичного характеру, які вимагають професійних рішень. Це можуть бути питання з оформлення нерухомості, сімейного права, для іноземців це можуть бути проблеми імміграції, отримання дозволу на тривале проживання і т.д.

Послуги адвоката дозволяють вирішити проблеми набагато швидше і простіше, ніж самостійно. Фахівці володіють необхідними знаннями законодавства і досвідом, який дозволяє знайти вихід із ситуації. Юридична компанія “Альт-Брайер” пропонує клієнтам послуги адвоката в Україні. Фахівці нашої компанії виконають всі необхідні дії, щоб захистити законні права клієнтів.

Чому варто довіритися адвокату.

Адвокатская деятельность в Украине. Услуги адвоката - Киев. - alt-brayer.uaНайчастіше жителі нашої країни намагаються вирішити виниклі правові проблеми самостійно. Через це люди часто втрачають дорогоцінний час. Помилки при підготовці документів, недостатні знання в тій чи іншій сфері права призводять до відмов з боку контролюючих органів. Тому рішення задач може розтягуватися на тижні, на місяці або навіть на роки.

Послуги адвокатів в Києві або будь-якому іншому місті України мають важливі переваги, в тому числі:

  • Економія часу. Досвідчений адвокат знає, які документи потрібні для тієї чи іншої справи, куди звернутися і що потрібно зробити для отримання позитивного рішення.
  • Рішення проблем будь-якої складності. Фахівці володіють необхідними знаннями в тій чи іншій сфері права. Завдяки цьому вони можуть знайти рішення навіть для самих складних справ.
  • Комплексний підхід. Досвідчений адвокат проведе повний аналіз ситуації, і знайде оптимальні виходи. Фахівці зможуть запропонувати кілька способів вирішення тих чи інших завдань і знають, що робити, якщо обрана стратегія не принесе результатів.

Перед тим як почати роботу по якій-небудь справі, завжди проводиться консультація – одна з найважливіших послуг адвоката. На цьому етапі клієнт повинен викласти суть справи і представити всі наявні у нього документи, докази, підтвердження підстав своїх вимог. Спеціаліст детально вивчить документи, задасть всі необхідні питання, щоб розібратися в суті справи. Після цього він запропонує свої варіанти вирішення проблеми.

Співпраця з адвокатом здійснюється на підставі договору. У документі прописуються всі повноваження фахівця, необхідні завдання, права та обов’язки сторін, а також вартість послуг адвоката. Після укладення договору фахівець буде представляти ваші інтереси і надавати повний супровід по ходу розгляду справи.

Які послуги пропонують адвокати “Альт-Брайер”.

Юридична компанія “Альт-Брайер” пропонує послуги адвоката в Києві або в будь-якому іншому місті. Фахівці нашої компанії представлять ваші інтереси і нададуть юридичну допомогу та підтримку в справах будь-якої складності. Компанія “Альт-Брайер” пропонує послуги адвокатів в різних галузях права, в тому числі:

  1. Міграційний адвокат, адвокат по імміграції в Україну. Фахівці допоможуть в оформленні необхідних документів для тривалого проживання – тимчасового або постійного виду на проживання, громадянства України. Крім того, в список послуг адвокатів входить оформлення інших документів – дозвіл на роботу в Україні, оформлення частки в бізнесі і т.д.
  2. Адвокат по сімейним справам, адвокат з питань сімейного права. Адвокати “Альт-Брайер” надають послуги юридичної допомоги при шлюборозлучних процесах, поділ майна, вирішення питань по оформленню опіки або усиновлення. Також до переліку послуг входить складання та правовий аналіз шлюбних договорів. Крім того, допомога адвоката може знадобитися при оформленні або стягнення аліментів.
  3. Адвокат з нерухомості. Досвідчені адвокати проведуть повний супровід угод з житловою або комерційною нерухомістю. Фахівці складуть або проаналізують договори купівлі-продажу, дарування, міни, оренди. Також професіонали допоможуть підготувати необхідні документи для проведення угод. Крім того, адвокат допоможе вирішити питання, пов’язані з проблемною нерухомістю – заставним майном, кредитними квартирами і т.д.
  4. Адвокат по землі, адвокат по земельному праву. Послуги адвоката по земельних питаннях особливо актуальні в контексті відкриття ринку землі в Україні. Професіонал розповість про особливості операцій із землею, проведе супровід угод з ділянками. Крім того, адвокат допоможе вирішити питання, пов’язані з поділом земельних ділянок, оформити необхідні дозволи.
  5. Адвокат по спадку. Фахівці в цій сфері права допомагають вступити в права спадкування майна навіть у випадку, якщо відведений за законом термін вже закінчився. Також в послуги адвоката у справах спадщини входить юридична допомога у врегулюванні суперечок між спадкоємцями, оскарження незаконних дій нотаріуса, представництво інтересів клієнта в суді. Адвокат допоможе і в разі, якщо необхідно оформлення обов’язкової частки спадкоємця.
  6. Адвокат по пенсії, адвокат по пенсійному праву. Юрист надасть послуги оформлення пенсії, підготовки або відновлення необхідних документів, допоможе зробити перерахунок в разі неправильного розрахунку виплат в Пенсійному фонді. Крім того, фахівець допоможе в оформленні спеціальних пенсій – для військовослужбовців, учасників бойових дій, державних службовців і т.д.
  7. Адвокат з фінансів (адвокат з банківського та фінансового права). Спеціаліст надасть юридичні послуги, пов’язані з фінансовими суперечками фізичних осіб, а також фізичних осіб проти компаній. Допомога адвоката знадобиться при стягненні заборгованості по розписці або за договорами. При вирішенні питань з фінансовими організаціями адвокат допоможе досягти угоди про реструктуризацію кредитів, домогтися законності в разі неправомірних дій банків і т.д.

Услуги адвоката в Киеве и по Украине. Адвокат - alt-brayer.uaАдвокати можуть надавати як послуги консультування або виконання окремих завдань, так і комплексний супровід. Спеціаліст представляє ваші інтереси на підставі довіреності, яка оформляється відразу ж після укладення договору.

Адвокат отримує необхідні повноваження, щоб представляти ваші інтереси в переговорах в рамках досудової медіації конфліктів, в судах, в державних органах при оформленні необхідних документів. Також до переліку послуг юриста входять правовий аналіз документації, складання заяв і листів, процесуальних документів, підготовка і подача адвокатських запитів.

Адвокатська компанія “Альт-Брайер” здійснює кваліфіковану юридичну підтримку клієнтів в будь-яких ситуаціях. Адвокати нашої компанії мають величезний практичний досвід. В “Альт-Брайер” ви отримаєте послуги адвокатів, що спеціалізуються на конкретних галузях права. Професіонали нашої компанії регулярно відстежують зміни в законодавстві, знають про особливості судової практики в різних ситуаціях. Адвокати компанії “Альт-Брайер” вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб відстояти ваші інтереси і дотримати законність.

Консультація адвоката.