Послуги адвоката по сімейним справам в Києві є дуже затребуваними. На жаль, нерідко виникають суперечки, залагодити які вдається тільки в судовому порядку. Крім того, юрист з питань сімейного права часто потрібен і для складання будь-яких документів (наприклад, шлюбного договору). Сімейне право – це сфера, в якій краще не намагатися вирішити проблеми, не маючи професійних знань і навичок. У подібних суперечках допомога фахівця може виявитися ключем до успіху.

Компанія “Альт-Брайер” пропонує клієнтам послуги адвоката з питань сімейного права в Києві. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у вирішенні різних ситуацій. Професіонали “Альт-Брайер”, почнуть всі можливі заходи для того щоб захистити законні права клієнтів.

В яких випадках потрібні послуги адвоката по сімейним справам.

Адвокат по сімейним справам може знадобитися в цілому ряді випадків. Існують ситуації, при яких без фахівця обійтися дуже складно. Розглянемо основні з них.

  • Спори по аліментах. Адвокат по сімейнх спорах у Києві допоможе визначити тип аліментів (грошовий або матеріальний), скласти договір, вирішити суперечки в судовому порядку.
  • Шлюбний договір. Адвокат по сімейним справам складе документ, допоможе узгодити умови та проконтролює законність при його підписанні.
  • Шлюборозлучний процес. Фахівці допоможуть з оформленням розлучення, поділом майна. Крім того, адвокат візьме участь в судових засіданнях при визначенні, хто з батьків забере дітей.
  • Допомога з виїздом дітей за кордон. Особливо послуги адвоката по сімейним справам потрібні, якщо потрібно вивезти дитину за кордон без згоди одного з батьків.
  • Житлові спори. Фахівці допоможуть з поділом нерухомого майна при шлюборозлучному процесі, а також з виселенням колишнього члена сім’ї, якщо він відмовляється звільняти житлоплощу.
  • Спори про спадок. Адвокат з сімейних справ допоможе оскаржити заповіт, розділити майно, якщо заповіту немає, оформити документи на спадщину, навіть якщо успадковуються проблемні об’єкти.

Крім того, адвокат з питань сімейного права допоможе і при складанні сімейних договорів. Наприклад, це може бути договір про добровільний поділ майна у разі розлучення процес, договір про утримання та виховання дітей і т.д.

Що входить в послуги адвоката.

Послуги адвоката з питань сімейного права в Києві можуть бути різноманітними. Клієнти можуть замовити ведення будь-якого процесу повністю, під ключ, або делегувати повноваження по вирішенню окремих завдань. Звернувшись в компанію “Альт-Брайер”, ви можете отримати будь-яку юридичну допомогу, включаючи послуги під ключ. Наші адвокати надають такі види послуг.

Консультація і аналіз документів.

В рамках консультації фахівці вислуховують клієнтів і задають питання, які стосуються конкретної справи. На даному етапі вкрай важливо надати повну і детальну інформацію, всі відомості в подальшому ляжуть в основу для оцінки перспектив, а також для вибору тактики і стратегії у справі.

Також на етапі консультації здійснюється вивчення документів. Клієнт повинен надаті всі документи, які стосуються цієї справи. Документи допоможуть підтвердити правоту Вашої позіції і можуть стати базою для подальшого судового розгляду.

Медіація конфлікту.

Після вивчення матеріалів справи адвокат з питань сімейного права докладе зусиль для досудового врегулювання конфлікту. Буде призначена зустріч між сторонами, на якій адвокат виступить посередником. Адвокат по сімейним спорам заслухає позицію другої сторони, вивчить її документи і докладе зусиль для пошуку компромісного рішення. Завдання цього кроку – не допустити судового розгляду.

Представництво інтересів клієнта в суді.

Якщо медіація конфлікту не принесла бажаних результатів, адвокат по сімейним справам запропонує клієнтові вирішити суперечку в судовому порядку. Складання позовної заяви та підготовка документів для обґрунтування позиції – це ключовий крок для успіху. Необхідно чітко сформулювати свою позицію і вимоги, а також підтвердити позицію доказами.

В ході судового розгляду адвокат повністю представляє інтереси свого клієнта. Він відвідує всі судові засідання, озвучує позицію сторони перед судом, готує необхідні процесуальні документи. У разі негативного рішення суду, адвокат готує апеляційну скаргу.

Контроль над виконанням рішення.

У разі позитивного результату судового процесу, адвокат по сімейним справам отримує на руки рішення суду і передає документи до виконавчої служби України. Юрист здійснює контроль над роботою Виконавчої служби, стежить за дотриманням законодавства в ході виконання рішення, фіксує порушення. У разі фіксації порушень готується скарга до вищих інстанцій або адвокат оскаржить дії (або бездіяльність) Виконавчої служби в судовому порядку.

Представництво інтересів клієнта в державних органах.

В рамках справ у спадок або інших справ, які вимагають втручання державних органів, адвокат з питань сімейного права візьме на себе вирішення всіх основних питань. Юрист буде сам взаємодіяти з державними органами, оформить всі необхідні документи і проконтролює законність дій представників державних служб.

“Альт-Брайер” – надійна юридична допомога з питань сімейного права.

Юридична компанія “Альт-Брайер” пропонує клієнтам послуги адвоката з сімейних справ в Києві. Фахівці нашої компанії мають величезний досвід в таких справах. Ми надамо всі необхідні послуги, щоб допомогти вам добитися потрібного результату.

“Альт-Брайер” – це послуги адвоката з питань сімейного права в Києві високої якості. Ми володіємо всіма актуальними знаннями законодавства і судової практики з питань сімейного права, що дозволяє ефективно вирішувати навіть найскладніші завдання. Багато проблем можна вирішити і в процесі медіації конфлікту, що дозволяє уникнути тривалих і дорогих судових розглядів. “Альт-Брайер” вживатиме всіх необхідних заходів, щоб захистити законні інтереси клієнтів.

Консультація сімейного адвоката.