Міграційне право є однією з найскладніших галузей юриспруденції. Законодавство і вимоги країн постійно змінюються, тому люди, які бажають змінити місце проживання, іноді стикаються з проблемами. Міграційне законодавство України також регулярно зазнає змін, тому особи, які бажають переїхати в нашу країну, часто отримують відмови через порушення тих чи інших вимог.

Уникнути відмов допоможе міграційний адвокат. Фахівці з міграції знають про всі особливості законодавства в даній сфері, що дозволяє провести процедуру швидко і знизити ймовірність відмов. Компанія “Альт-Брайер” пропонує клієнтам послуги міграційного адвоката в Києві. Звернувшись до нас, ви зможете пройти процедуру імміграції в Україну і отримати всі необхідні документи в найкоротші терміни.

В яких випадках потрібні послуги міграційного адвоката?

Послуги міграційного адвоката в Києві і в інших містах України є досить затребуваними. Мігрувати в нашу прагнуть багато іноземців, особливо ті люди, які вирішили залишитися в Україні після навчання. Міграційний адвокат допоможе клієнтам в оформленні наступних документів:

 • Тимчасова (термінова) посвідка на проживання. Може бути оформлена на термін до 5 років з можливістю подальшого продовження.
 • Посвідка на постійне проживання. Цей документ дозволяє проживати на території України на постійній основі і наділяє власника документа більшістю основних прав, які є у громадян (крім виборчого права).
 • Дозвіл на працевлаштування. Документ, необхідний для офіційного працевлаштування або відкриття власного бізнесу в Україні для іноземних осіб, які перебувають в країні на підставі тимчасової посвідки.
 • Громадянство. Іноземці можуть офіційно натуралізуватися і отримати паспорт України після виконання певних умов.

Послуги міграційного адвоката потрібні не тільки людям, які по своїй волі хочуть змінити місце проживання. Фахівець також допоможе отримати статус біженця або політичний притулок для осіб, які в своїй країні піддаються переслідуванням або дискримінації.

Які послуги надає міграційний адвокат.

Адвокат по імміграції в Україну може надавати клієнтам як послуги під ключ, так і допомогу у вирішенні конкретних завдань – наприклад, в отриманні тих чи інших документів. Однак доцільніше замовляти повний пакет послуг, адже в такому випадку фахівець буде повністю вести і контролювати процедуру отримання посвідки на проживання, громадянства, дозволу на працевлаштування і т.д. У список послуг адвоката з міграційних справ входять:

 • Консультація. В рамках консультації фахівець поставить всі необхідні питання, які допоможуть у подальшому проведенні справи. Зокрема, він розпитає про цілі імміграції в Україну.
 • Перевірка документів. Міграційний адвокат перевірить всі документи, які є у людини, яка хоче іммігрувати в Україну на постійній основі. Спеціаліст визначить, яких паперів не вистачає, а також виявить помилки.
 • Отримання необхідних документів. Якщо у заявника не вистачає паперів або виявлені помилки, міграційний адвокат звернеться в компетентні органи і підготує необхідні запити на отримання документів.
 • Подача заяви і документів. Питаннями імміграції та оформлення відповідних документів займається Державна міграційна служба. Юрист допоможе скласти заяву і допоможе подати пакет документів.
 • Контроль над процесом. Міграційний адвокат здійснить повний нагляд і контроль над проходженням процедури. Він проконтролює, щоб вся процедура пройшла відповідно до вимог законодавства.

Також адвокат надасть і додаткові послуги. Наприклад, якщо ви плануєте отримати громадянство, фахівець допоможе організувати необхідні іспити.

Оскарження відмов.

На жаль, неправомірні відмови – не рідкість. І в разі незаконних дій з боку представників державних органів, послуги міграційного адвоката можуть виявитися вкрай важливими для успіху. Оскаржити неправомірність дій можна двома основними способами:

 • В адміністративному порядку. Адвокат по міграційних справ підготує скарги до вищих інстанцій з вимогою переглянути рішення і розслідувати інцидент з неправомірною відмовою.
 • У судовому порядку. У разі відмови з боку вищестоящих органів, фахівець оскаржить відмову через суд. Юрист складе позовну заяву, підготує всі необхідні документи, що підтверджують позицію клієнта, візьме участь у всіх судових засіданнях.

Таким чином, послуги міграційного адвоката дуже важливі для кожної людини, яка хоче переїхати в Україну на постійній основі. Спеціаліст зробить все можливе, щоб захистити ваші права.

“Альт-Брайер” – юридична допомога в процесі імміграції.

Юридична компанія “Альт-Брайер” пропонує послуги міграційного адвоката в Києві і інших містах України. Фахівці нашої компанії мають досвід в справах імміграції від 5 років. Досвідчені адвокати з міграційних справ допоможуть вам пройти всі необхідні кроки, щоб отримати громадянство максимально швидко і без проблем.

Фахівці “Альт-Брайер” надають послуги під ключ. Здійснюємо повний юридичний супровід процедури оформлення посвідки на проживання (постійного або тимчасового), громадянства України, дозволу на роботу і інших необхідних документів. Ми стежимо за всіма змінами законодавства, адвокати компанії “Альт-Брайер” завжди в курсі про всі нововведення. Тому ми гарантуємо бездоганну оформлення документів і повне дотримання процедури отримання громадянства або постійного місця проживання. У разі неправомірної відмови, ми оскаржимо рішення у вищестоящих інстанціях і в суді. “Альт-Брайер” зробить всі необхідні кроки, щоб клієнт зміг отримати документи для легального проживання в Україні максимально швидко і надійно.

Консультація міграційного адвоката.