СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АНДОРРИ – НАЙНИЖЧІ ПОДАТКИ

В Андоррі не існує оподаткування компанії або приватних осіб, за винятком скромної щорічної плати за реєстрацію, деяких муніципальних податків і податків на операції з майном. Немає будь-якого спеціального законодавства щодо офшорних осіб, не існує також і трастів (законодавство Андорри є винятково цивільним). Проблемою для офшорних компаній є той факт, що Андорра наполягає на тому, щоб дві третини компаній знаходилися у власності громадян цієї країни або достатньо довго проживаючих тут резидентів. Хоча для повсякденної роботи номінальні призначення цілком можуть допомогти обійти цю вимогу, тим не менш, з точки зору законодавства таке положення справ – це реалії. Таким чином, офшорний бізнес Андорри обмежується досить багатими приватними особами.

ВИСОКА СЕКРЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКИХ РАХУНКІВ АНДОРРИ

У якості “кращого будинку для грошей” Андорру важко перевершити. Банки є більш ніж надійними, при цьому в країні не існує валютного контролю або контролю над капіталом. Номерні банківські рахунки відомі тільки Вам, вашому банкіру і Господу Богу. Жорстке законодавство щодо можливостей відмивання грошей перешкоджає кримінальній діяльності – за винятком уникнення сплати податків, що в Андоррі не розглядається як злочин.

БІЗНЕС

Бізнес та умови його ведення в Андоррі досить ліберальні. У країні не існує податку на корпоративний прибуток, хоча передбачаються скромні щорічні виплати і внески.

Законодавство досить вільно, в країні не існує валютного контролю або контролю над капіталом. Добре розвинена мережа телекомунікацій, можливий Інтернет-хостинг.

Незважаючи на існування певних видів промислової і комерційної діяльності, зокрема це стосується туризму, найбільш розвиненим можна назвати банківський сектор, особливо приватний банківський сектор, який користується всіма перевагами, наданими йому строгим законодавством щодо банківської секретності. Що стосується інших видів фінансових послуг, то вони не настільки розвинені, хоча уряд і намагається оживити сектор страхування.