Отримати посвідку на постійне проживання означає практично стати громадянином України. Проте законодавство передбачає ряд підстав для того, щоб анулювати посвідку. В цілому, якщо слідувати Закону, як при оформленні документа, так і в подальшому, проблеми виникнути не повинні. Але якщо так вже вийшло, наші юристи допоможуть Вам виплутатися з будь-якої ситуації, якщо вона не пов’язана з неправомірними діями іноземця на території України.

В цілому, якщо завчасно звернутися за спеціалізованою допомогою, правознавці компанії «Альт-Брайер» допоможуть запобігти вилученню посвідки на постійне проживання і видворення з України. Крім іншого, якщо на те буде бажання самого іноземця, ми максимально швидко допоможемо анулювати документ.

Підстави для скасування дозволу на імміграцію

Постійний вид на проживання буде анульовано, якщо буде скасовано дозвіл на імміграцію. Останнє може статися тому, що:

Аннулирование ПМЖ в Украине

 • міграційна служба з’ясувала, що інформація, яка була надана для оформлення дозволу, не відповідала реальності (включаючи підроблені документи або документи, які втратили чинність);
 • вирок суду про засудження іммігранта в Україні більше, ніж на рік, який набрав законної сили;
 • дії іммігранта загрожували життю і здоров’ю громадян, гостей країни і навколишньому середовищу, а також національній безпеці та громадському порядку в цілому;
 • дії іммігранта мали протизаконний характер.

Порядок анулювання посвідки на постійне проживання

Якщо хоча б одну з причин буде виявлено, у тижневий термін іноземцю прийде копія рішення про скасування дозволу на імміграцію і відбудеться анулювання посвідки на постійне проживання в Україні – її вилучать. Далі протягом місяця іноземець повинен залишити країну, або його вишлють за процедурою, передбаченою законодавством.

Винятки:

 • Якщо іноземець звернеться до суду для оскарження рішення про припинення дозволу на імміграцію, термін його видворення буде відкладений до моменту набрання чинності рішення суду;
 • Якщо мова йде про виселення особи, яку засуджено до позбавлення волі в Україні, іноземець повинен покинути країну не пізніше, ніж через місяць після відбуття покарання.

Що робити, якщо уряд хоче анулювати посвідку на постійне проживання?

Якщо відповідний державний орган вирішить, що Ваш дозвіл на імміграцію треба анулювати (відповідно, далі буде анулювання посвідки на постійне проживання в Україні), все що залишається:

 • Быстрое и удобное аннулирование постоянного вида на жительство
  • Розібратися в Законі (самостійно або звернувшись за допомогою юристів) і, якщо це можливо, оскаржити рішення у судовому порядку;
  • Через рік після прийняття рішення про анулювання права на імміграцію знову претендувати на імміграцію.

  У будь-якому випадку, наші юристи допоможуть Вам підготувати документальну сторону питання і представити Ваші інтереси в держоргані. За допомогою фахівців будь-яке питання буде вирішено максимально швидко і з досягненням потрібного результату.

Як запобігти анулюванню повідки?

Основне, що повинен розуміти іноземець, і в чому точно допоможуть правознавці – це грамотне первинне оформлення дозволу на імміграцію і далі отримання посвідки на постійне проживання. Для цього потрібно надавати тільки вірні дані і документи. Звичайно, ще треба не порушувати Закон, перебуваючи в країні, але це зрозуміло всім «за замовчуванням».

До речі, неправдиві відомості, надані в міграційну службу для заміни бланка посвідки в 25 і 45 років, також вплинуть на анулювання документа і на те, що Ви будете змушені покинути країну.