Автомобільні номерні знаки – невід’ємна частина чотириколісного «друга». І, здавалося б, з ними все просто: при реєстрації авто разом з техпаспортом Вам видадуть дві блискучі таблички, і справа в капелюсі! Але на практиці може виникати маса труднощів, і зокрема:Изменение автономеров

  • Немає часу відвідати сервісний центр МВС для укладання договору купівлі-продажу (прямої перереєстрації), після чого, власне, і вручаються автономери;
  • Немає можливості особисто зареєструвати новенький автомобіль із салону, в результаті чого, знову-таки, надаються номери на машину;
  • З поточними номерами або автомобілем сталася непередбачена ситуація, і номерні знаки потребують заміни;
  • Автономери поржавіли, постаріли, відшарувалося світловідбиваюче покриття (за це водій може бути оштрафований).

Неважливо, що саме для Вас є складність – отримати автономери, тобто – зареєструвати машину, або провести їх заміну, всі ці питання з легкістю врегулюють юристи компанії «Альт-Брайер», зайняті в сфері корпоративного права.

Переваги отримання дублікатів номерних знаків

Отримання дублікатів – значно краще, ніж реставрація автомобільних номерів. Заміна дозволить отримати нові номери і точно не бути потім оштрафованим. Зокрема, подібна робота може обійтися набагато дорожче, і забрати більше часу, ніж виготовлення дублікатів.

Справа в тому, що

  • при пошкодженні авто номера світло відбиваючий шар руйнується, і знову нанести його можна тільки в заводських умовах;
  • у випадку зі старими поіржавілими номерами фарбування врятує ситуацію тільки на короткий час, поки номер знову не почне псуватися, в результаті чого автовласник знов зіткнеться з проблемою – де ж якісно відреставрувати номерний знак своєї «ластівки».

Професійна допомога

Дубликаты автономеровКожен свідомий водій розуміє, що номерні знаки на його машині повинні відповідати чинним стандартам, а забезпечити це може тільки офіційний виробник автономерів.

При зверненні до фахівців «Альт-Брайер», Ви отримаєте дублікат номерів не через сумнівну компанію, яка буквально «штампує» пластикові таблички, а безпосередньо з сервісного центру МВС, куди раніше від Вашого імені прийде запит через наших юристів.

Так, Вам не доведеться мучитися питанням – куди йти, які документи брати з собою і як заповнювати заяви. Все, що від Вас потрібно – це документи на машину, і ті, що посвідчують особу. Про все інше подбають наші юристи, завдяки чому буквально через кілька днів Ви отримаєте нові номери, що відповідають держ. вимогам.