Юридична компанія «Альт-Брайер» надає високоякісні послуги з оформлення і підписання договору з автогосподарствами на території України (договір з АТП) на стоянку і технічне обслуговування транспортних засобів. Ми надаємо можливість укладення контракту з діючими і великими автопідприємствами країни, що стане запорукою безперебійного забезпечення Вашого підприємства транспортом на законних підставах.

Договір з АТП: сфера роботи юристів

Договір з АТП являє собою письмову домовленість між Вашою компанією і національним автотранспортним підприємством. Предметом договору з АТП виступає:

 • забезпечення місць для стоянки автомобілів;
 • надання медичного контролю над водіями;
 • ремонт і технічне обслуговування транспорту.

Договор с АТПЗвернувшись в нашу компанію за юридичною допомогою, Ви отримаєте консалтингові послуги з питань, які Вас цікавлять, а також якісне супроводження укладення договору з автопідприємством в Україні.

Для співпраці з «Альт-Брайер» від Вас знадобиться:

 1. укладання договору з «Альт-Брайер»;
 2. надання документів на транспортні засоби (техпаспорта, право власності тощо);
 3. нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в таких органах, як МРЕВ, ДАІ, Держтехнагляд.

Юристи «Альт-Брайер» заощадять Ваш час і фінансові кошти, надавши швидкий і грамотний результат. А гарантом якості наших послуг можуть виступити численні клієнти, які співпрацюють з компанією не один рік, і кожен раз задоволені результатом.

Приклад договору з АТП

Договір з АТП складається за певним шаблоном. Як і в будь-який контракт, туди можуть вноситися зміни і поправки, згідно з індивідуальними бажаннями сторін. Проте, головними пунктами є наступні:

 1. Предмет договору (площа і тех. послуги);
 2. Зобов’язання сторін (орендодавця і замовника);
 3. Орендна плата (розмір і дата оплати);
 4. Відповідальність сторін у випадку порушення норм договору;
 5. Назви учасників договору та їх юридичні адреси;
 6. Підпис, печатки.

Пример договора с АТП

Якщо у Вас немає часу, можливості або не виходить відкрити своє автогосподарство або укласти договір з АТП – Вам всього лише необхідно звернутися до фахівців міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер», і Ваші питання будуть вирішені за максимально стислі терміни.