Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає широкий спектр адвокатських і юридичних послуг, а також консалтинговий сервіс для суб’єктів інтелектуальної власності – юридичних та фізичних осіб.

Питання в даній області є дуже делікатними, так як мова йде про результати розумової діяльності, і ми, як юристи, прекрасно розуміємо наскільки важливо захистити право на продукт інтелектуальної праці. Наші правознавці володіють достатнім досвідом у наданні консультацій та вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з освітлюваною темою, тому можуть впоратися із завданням будь-якого профілю.

Захист прав – основне завдання

intelektualnaya-sobstvennost-2Сьогодні на розвиток ділових відносин все більше впливає саме розумова діяльність і права на неї. Креативні ідеї та винаходи виводять компанії на лідируючі позиції, тим самим роблячи бізнес більш успішним і прибутковим. Природно, питання право власництва на подібні новинки вимагає юридичного втручання.

Окремої уваги заслуговують предмети мистецтв, які активно фігурують на ринку як предмети купівлі-продажу – там врегулювання питання авторського права особливо важливо.

В Україні, на жаль, інтелектуальна власність та питання, з нею пов’язані, не досить добре налагоджені на законодавчому рівні, а тому потребують компетентного юридичного захисту, який і надають юристи «Альт-Брайер».

Швидке вирішення питань будь-якої складності

При встановлення і оскарженні права інтелектуальної власності вкрай важливо правильно скласти документи і представити свої інтереси перед опонентом, оскільки будь-який недогляд може зіграти проти Вас.

Звертайтеся за кваліфікованою допомогою до правознавців нашої компанії для вирішення таких питань:

  • Реєстрація, очищення, оскарження авторських прав;
  • Врегулювання суміжних прав;
  • Розробка і реєстрація торгової марки;
  • Реєстрація ліцензійних угод;
  • Складання авторського договору;
  • Патентування винаходів, і багато іншого.

intelektualnaya-sobstvennostКомпанія «Альт-Брайер» – це успішна і шанована юридична організація. Скориставшись нашими послугами, Ви заощадите час і 100% отримаєте при цьому очікуваний результат. На консультації ми відповімо на всі Ваші питання відносно заявленої справи, а також розробимо чіткий механізм виконання завдання. Після цього Ви будете спокійні за виконання нашої роботи, а ми зможемо безперешкодно представляти Ваші інтереси в необхідних держструктурах. Все це гарантує швидке рішення питання на законних підставах.

Пам’ятайте: краще запобігти неприємності, ніж потім витрачати втричі більше ресурсів на їх рішення. Тому швидше оформлюйте свої права на інтелектуальну власність в міжнародній юридичній компанії «Альт-Брайер», поки Ваші напрацювання ніхто не привласнив.