Юридичні послуги у сфері корпоративного права.

Ведення бізнесу пов’язане з різними юридичними проблемами. Компанії регулярно потребують послуг юриста з корпоративного права, оскільки їм постійно доводиться взаємодіяти з державними органами, заключати угоди, провордити реорганізацію і т.п. Всі ці процеси повинні проходити в повній відповідності до закону. Без кваліфікованої юридичної допомоги компанії можуть зіткнутися з серйозними проблемами – від штрафів до кримінальних справ проти посадових осіб.

Юридичні послуги з корпоративного права – це цілий комплекс завдань, з якими бізнес стикається регулярно. І рішення проблем має відбуватися максимально швидко, без затримок, які можуть мати негативний вплив на організацію. Юридична компанія “Альт-Брайер” здійснює комплексну підтримку бізнесу. Ми пропонуємо юридичні послуги з корпоративного права для компаній будь-яких сфер діяльності.

Юридична консультація.

Юридические услуги в сфере корпоративного права - alt-brayer.uaВ послуги юриста з корпоративного права в обов’язковому порядку входить консультація. Консультування клієнтів може бути як в усній, так і в письмовій формі. В рамках усної консультації юриста з корпоративного права, фахівець відповідає на всі питання, які виникають у представників компаній. Це може бути:

 • тлумачення положень законодавства;
 • відповіді на питання щодо правил оформлення угод;
 • допомога у виборі організаційно-правової форми підприємства або системи оподаткування для бізнесу;
 • консультація з питань вибору юридичної адреси;
 • консультація з питань прав і обов’язків засновників/учасників юридичної особи;
 • відповіді на питання щодо використання номінального сервісу для компаній;
 • допомога в розподілі часток в статутному капіталі і т.п.

Така консультація може бути надана в віддаленому режимі (наприклад, по телефону), якщо мова йде про питання загального характеру. Якщо питання стосується будь-яких окремих випадків, юристу необхідно отримати документи для вивчення. Така юридична послуга з корпоративного права застосовується для аналізу різних положень договорів.

Якщо потрібне комплексне вивчення документів, консультація юриста з корпоративного права може бути надана в письмовій формі. В такому випадку фахівець проводить повний аналіз документів і готує юридичний висновок. У ньому вказується думка юриста з корпоративного права стосовно вивчених документів.

Крім того, консультація юриста з корпоративного права корисна для іноземців, які відкривають бізнес в Україні. Зокрема, юрист відповість на питання щодо особливостей законодавства країни, надасть консультацію з приводу відкриття іноземного представництва, розповість про можливості отримання документів для тривалого перебування в Україні.

Юридичні послуги компанії “Альт-Брайер”.

Юридична компанія “Альт-Брайер” надасть корпоративним клієнтам повний перелік послуг для комфортного ведення господарської діяльності. Юридичні послуги з корпоративного права від компанії включають комплексний супровід вашого бізнесу. Фахівці “Альт-Брайер” допоможуть вам у вирішенні наступних завдань:

 • реєстрація компаній. Юрист з корпоративного права “Альт-Брайер” допоможе вибрати оптимальну організаційно-правову форму, провести збори засновників, представить ваші інтереси у реєстратора, а також допоможе поставити фірму на облік в державних установах.
 • ліцензування діяльності в Україні. Спеціаліст підготує пакет документів, представить ваші інтереси в компетентних органах, а в разі необґрунтованої відмови, оскаржить рішення в судовому порядку.
 • продаж готових ТОВ/фірм/компаній. “Альт-Брайер” здійснює продаж готових юридичних осіб. Клієнти можуть придбати компанії з історією господарської діяльності або без неї.
 • ліквідація компаній. Дана послуга включає консультацію юриста з корпоративного права щодо вибору оптимального механізму ліквідації та повний супровід процедур закриття юридичної особи (в тому числі з іноземними засновниками). Також юрист супроводить процедуру ліквідації шляхом банкрутства.
 • реєстрація та ліцензування фінансових компаній. Фахівці “Альт-Брайер” проведуть повний супровід при заснуванні фінансових організацій – факторингових, лізингових компаній, кредитних спілок, компаній з обміну валют і т.п. Фахівці виконають всі необхідні кроки по реєстрації компаній, а також представлять ваші інтереси в органах, що здійснюють ліцензування – НБУ і Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку
 • продаж готових фінансових компаній. Компанія “Альт-Брайер” здійснює продаж зареєстрованих фінансових організацій з ліцензіями. Переоформлення таких організацій здійснюється всього за 1 день.

Корпоративное право Украины. Услуги юристов alt-brayer.uaКрім того, в пакет юридичних послуг від компанії “Альт-Брайер” входить і допомога по реорганізації юридичних осіб. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальну форму власності, розробити план по реорганізації. Також юрист з корпоративного права розповість, як провести реорганізацію в різних формах – злиття, виділ, поділ і т.д.

Ще одна затребувана послуга – це юридичний аудит. Суть даної послуги полягає в перевірці компанії на предмет законності її діяльності. Фахівці вивчать необхідні документи, виявлять юридичні ризики діяльності організації і запропонують шляхи вирішення проблем.

Юридична компанія “Альт-Брайер” – це колектив професіоналів, готових вирішити будь-яку проблему, яка може виникнути в процесі ведення бізнесу. Ми постійно стежимо за змінами законодавства, а також за судовою практикою щодо питань корпоративного права.

Досвідчені юристи нашої компанії нададуть всі необхідні послуги і зроблять все можливе, щоб ведення бізнесу було повністю легальним і відповідало всім вимогам закону.

Юридична консультація з корпоративного права.

Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами  +380 (97) 04-75-888 +380 (50) 04-75-888 +380 (63) 04-75-888 або заповнити коротку форму нижче, і отримати відповіді на всі Ваші питання.