«Альт-Брайер» – це всі види послуг в сфері продажу та перепродажу підприємств. Ми з легкістю допоможемо Вам придбати підприємство незалежно від того, до якої форми власності воно перебувати і в якому населеному пункті зареєстровано – наші юристи і фахівці дозволять знайти варіант, відповідний навіть найсуворішим клієнтським критеріям. Придбати ТОВ Київ

Готові ТОВ з ПДВ на продаж

НАЗВА Дата реєстрації Код ЄДРПОУ Місцезнаходження Система оподаткування
ТОВ «ОХОРОННА КОМПАНІЯ «ХАЙПЕР СЕКЬЮРІТІ» (ліцензія) 21.12.2015 40185598 м. Рівне Без ПДВ
ТОВ «ФОЛЬДЕР ТРЕЙДІНГ» 26.11.2015 40143214 м. Рівне  Без ПДВ
ТОВ «БК «КИЇВ-СІТІ» 26.11.2015 39871623 08292, Київська обл.,місто Буча будинок 4 Без ПДВ 
ТОВ «КАРГО-ТРАФФІК» 09.06.2016 40556975 м. Рівне  Без ПДВ
ТОВ «МЕНЕДЖМЕНТ БІЛДІНГ КОНСАЛТ» 10.07.2017 41451242 01034, м. Київ, Шевченківський р-н вул. Пушкінська буд. 11, оф. 9 ПДВ від 01.08.2017
ТОВ «БУДІВЕЛЬНА  КОМПАНІЯ «АРМАНТ” 13.04.2017 41283527 м. Київ,Дніпровський р-н Без ПДВ
ТОВ “ЕТСЕЛ”- Гарсія 11.09.2018 42468304  м.Київ, Шевченківський р-н Без ПДВ
Товарна Біржа “Комунекс” 04.03.2017 41192346 01001, м. Київ, вул. Пушкінська 11 оф. 9 Загальна 
ТОВ “Опт Експерт” 24.02.2017 41173669 м. Київ, вул. Пушкінська 11 оф. 9  Без ПДВ   
ТОВ “Хеві Білд” 24.02.2017 41173779  01001, м. Київ,  вул. Пушкінська 11 оф. 9  Без ПДВ

Вартість готової компанії

Оскільки вартість готових компаній може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнивши коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.
Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Готові ТОВ з ліцензіями

Ми пропонуємо на продаж готові фірми різних правових форм власності з оформленими ліцензіями на такі види господарської діяльності як:

  • This is a session within the business concept. The concept is signing contracts.будівельна діяльність;
  • охоронна діяльність;
  • операції з чорними і кольоровими металами;
  • операції з вторсировиною і небезпечними відходами;
  • туроператорську діяльність;
  • фінансова діяльність (факторинг, лізинг, ломбард, КУА, ФФБ та ін).

Компанії з ліцензіями на продаж

Назва підприємства

Дата реєстрації

Місце реєстрації 

Система оподаткування

Додаткова інформація

ТОВ «ОК «Харланд» 23.09.2015 м. Київ, р-н Шевченківський ПДВ від 01.03.2016 Ліцензія на провадження охоронної діяльності
ТОВ «СК «Київ-СІТІ» 02.07.2015 Київська обл., м. Буча Без ПДВ
ТОВ «ОК «ХАЙПЕР СЕКЬЮРІТІ» 21.12.2015 м. Рівне ПДВ від 01.02.2016 Ліцензія на провадження охоронної діяльності
ТОВ «СДК-ТРАНС» 10.07.2017 м. Київ, р-н Шевченківський ПДВ від 01.08.2017 Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів вантажними автомобілями
ТОВ «АРТ-ВЕЙ» 15.02.2016 м. Київ, р-н Шевченківський ПДВ від 01.07.2017 Ліцензія на міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями
ТОВ «МТК «АККОРД-ТРЕВЛ» 04.10.2016 м. Київ, р-н Шевченківський ПДВ від 01.12.2016 Ліцензія на внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів автобусами
ТОВ «Финансовая компания «АНХЕЛЬ»» 07.07.2016 м. Київ, р-н Шевченківський ПДВ від 25.05.2016 •Надання гарантій; • Надання займу; • Факторинг; • Финансовый лизинг; • Надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів; • Залучення фінансових активів юридичних осіб з зобов’язанням їх подальшого повернення
Лизинговая компания «Крид» 07.07.2016 м. Київ, р-н Печерський ПДВ від 22.07.2016 • Надання гарантій; • Надання поручителів; • Надання позик; • Факторинг; • Фінансовий лізинг; • Надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів; • Залучення фінансових активів юридичних осіб із зобов’язанням щодо подальшого їх повернення.
Будівельна компанія «ХАЙБЕРГ -СС3, дороги і мости + дозвіл на небезпечні види робіт (5 пунктів)
Страхова компанія «ПРЕМЄР-ГАРАНТ»

Що краще: купити фірму або створити її самостійно?

Це питання турбує, мабуть, кожного бізнесмена, який планує розвинути бізнес у новій галузі. На перший погляд, відповідь може здатися очевидною: звичайно ж, створити самостійно, адже покупка коштує чималих грошей, яких бізнесменові на етапі становлення і без того є куди витратити. Але з процесом створення і реєстрації не завжди все так гладко, як того хочеться, і дійсно розумніше буде придбати підприємство. Давайте розглянемо це на конкретних прикладах покупки.

Купити фірму з оборотами

Чи варто говорити про те, що молода компанія, яка не проіснувала і місяця, не зможе похвалитися навіть мінімальним грошовим обігом – над цим доведеться працювати, скоріш за все, не один рік. Саме це і підштовхує підприємців, охочих відразу ж включатися в конкуренцію на правах сильного учасника, прийняти рішення купити фірму – Київ, як столиця, не дає бізнесменові можливості втрачати масу часу на зростання фінансового обороту. І це тільки один з прикладів.

Чому ще вигідно купити фірму, «готову до використання»?

Придбати фірму з оборотами в КиєвіБезумовно, найголовніша причина – неоціненна економія часу, але про це ми вже сказали. Є ще кілька важливих факторів.

Наприклад, репутація або ділові зв’язки. Як відомо, на великі та успішні фірми працює їх ім’я, придбане на ринку послуг. Інше питання – скільки часу на це витрачається.

Кожна молода компанія, виходячи на ринок, стикається з реальними ризиками не витримати натиску конкурентів ще до того, як вдасться створити собі ім’я і заручитися підтримкою і довірою клієнтів. Готові ж компанії позбавлені такої небезпеки.

Чи легко купити фірму в Києві?

Якщо Ви будете займатися цим самостійно, то, швидше за все, зіткнетеся з труднощами вже на початковому етапі. Більшість компаній перепродаються ще на «інсайдерському» етапі, не доходячи до спільного ринку. Таким чином, Ви можете просто не знайти відповідного варіанту і втратити при цьому масу часу.

Як купити ТОВ: складність і специфіка

Купити ТОВ, з точки зору процесу переоформлення, відносно просто. Принаймні, якщо порівнювати цю процедуру з купівлею інших видів компаній. Справа в тому, що законами для ТОВ встановлено, мабуть, найпростіший алгоритм перереєстрації, тому, якщо для Вас при купівлі компанії не принципова форма власності, логічніше всього придбати ТОВ.

Продаж ТОВ: Київ та регіони

Продаж ТОВ Київ«Навіщо мені звертатися до когось за допомогою. Знайду і куплю ТОВ сам за короткий час, і відразу отримаю у власність розвинений і успішний бізнес!» – саме так міркують деякі підприємці, не замислюючись про те, що самому знайти і повторно зареєструвати ТОВ на себе – не така вже проста задача, причому це стосується не тільки Києва, але й усіх обласних центрів.

Неабияка конкуренція тут є вже навіть на етапі покупки, ну а державні бюрократичні установи працюють по всій країні приблизно однаково. Як саме – уточнювати не варто.

Спецпропозиції по продажу ТОВ: як це виглядає насправді?

Купівля ТОВ за спрощеною схемою – саме таку спецпропозицію робить Вам «Альт-Брайер». Суть його полягає в тому, що Ви отримуєте можливість придбати продається фірму і уникнути при цьому всіх незручностей, які були описані нами вище.

Вам не доведеться вести постійний моніторинг продаються фірм і чекати, поки з’явиться відповідна. Точно так само Вам не потрібно буде витрачати час на збір документів.

Купити ТОВ: скільки це займає часу

Придбати ТОВЧас на пошуки компанії ми автоматично виносимо за дужки і не враховуємо, оскільки знайти її можна відразу, а можна витратити на пошуки кілька місяців, ну а що стосується безпосередньо «бюрократичного» етапу покупки, то, як нам показує практика, ТОВ купити в Києві – це витратити приблизно місяць-півтора.

Вам потрібно буде перевідкрити банківські рахунки, вирішити питання з податковою, сходити до нотаріуса, щоб той зареєстрував ТОВ на Ваше ім’я, і відвідати ще чимало місць. Як бачите, сценарій теж не райдужний.

Наші переваги

Допоможемо зручно купити готове ТОВ з ПДВ

Оформимо документи при купівлі фірми

Перереєстрація фірм при купівлі продажу

Допоможемо швидко купити ТОВ у Києві

Допомагаємо на будь-якому етапі покупки компанії

Оформляємо обов’язкові документи

Перереєстровуємо компанію згідно Вашим вимогам

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Купити компанію в «Альт-Брайер»: у чому переваги?

Купити компанію в «Альт-Брайер» – це значить скористатися цілим рядом переваг:

  • По-перше, заощадити свій дорогоцінний час;
  • По-друге, зберегти сили і позбавити себе від необхідності годинами простоювати в різних громадських установах;
  • По-третє, захистити свою угоду і убезпечити себе від недобросовісних партнерів.

А тепер трохи детальніше.

Купити готову компанію у нас – значить зберегти сили і час

Придбати компаніюЧому? Вся справа в тому, що Ви економите час при пошуку. Звернувшись до нас, Ви зможете придбати компанію безпосередньо в той же день.

Ви ознайомитеся з наданою базою виставлених на продаж підприємств, переконаєтеся в бездоганної репутації обраної компанії, і все, що Вам залишиться, це підтвердити свій намір купити компанію, підписавши договір про перепродаж.

Після цього збираємо всі потрібні документи, і вже на наступний день Ви – власник нового бізнесу.

Продаж готових компаній: чим це загрожує для покупця?

У тих випадках, коли продаж компаній здійснюється сумнівними юридичними фірмами, покупці ризикують багатьом. Насамперед, ризик отримати у власність фіктивне підприємство, якого зовсім не існує, або підприємство, разом з яким Ви отримаєте в додачу масу проблем із законом, негативну репутацію, претензії клієнтів і багато чого ще.

Компанія «Альт-Брайер» забезпечує найбільш прозорі умови угоди, що укладається – ми надаємо Вам максимум інформації про минуле продається компанії, тому висновок про її репутації на ринку Ви зможете зробити самостійно.

Чому ще варто купити підприємство в готовому вигляді?

Темп сучасних бізнес-відносин не залишає підприємцю права на зволікання, тому час сьогодні є найбільш цінним і важливим діловим ресурсом. Купити підприємство – це означає отримати шанс скористатися максимальною кількістю ділових можливостей і моментально стати сильним суперником в конкурентних перегонах.

Продаж підприємств в Україні: перспективи

Продаж підприємств в КиєвіПродаж підприємств завойовує в нашій країні все більшу популярність. Це і не дивно, адже подібна схема дозволяє не тільки швидко отримати бізнес, але й оперативно продати його (часом така необхідність теж присутня), а продаж підприємства за стандартною схемою – заняття не менш втомливе і довге, ніж його покупка.

Сьогодні все більше підприємців міркують так: «Краще я куплю підприємство, витративши на це певну суму, ніж витрачу на бюрократію масу часу, адже це куди більш дорогий ресурс», і це, в рамках сучасної ділової ситуації, абсолютно вірний хід думок.

Продаж підприємств: Київ та області

Розвивається дана послуга і географічно. Якщо раніше подібною схемою придбання бізнесу міг похвалитися лише Київ, то сьогодні в базі «Альт-Брайер» зібрані виставлені на продаж компанії, зареєстровані в багатьох містах України.

Співпраця з компанією «Альт-Брайер» – це найбільш швидкий, простий і безпечний спосіб придбання готового підприємства. Ми консультуємо своїх клієнтів з усіх необхідних питань, грамотно супроводжуємо угоду і відстоюємо при необхідності їх ділові інтереси.

АЛЬТ-БРАЙЕР приймає заявки на:  

 Купівля-продаж компаній                      Купівля-продаж компаній

Наші юристи професійно і якісно формують необхідний пакет документів у відповідності з законодавством України для оформлення перереєстрації підприємства у всіх державних органах та інстанціях на нового власника, засновника підприємства. Покупка готового підприємства з допомогою нашої компанії стане для Вас максимально зручним та швидким процесом. Всього за один день Ви станете власником потрібної Вам компанії!