1. Ціна готової компанії.
 2. Що краще: купити фірму або створити її самостійно?
 3. Як купити ТОВ: складність і специфіка.
 4. Купити компанію в «Альт-Брайер»: у чому переваги?
 5. Чому ще варто купити підприємство в готовому вигляді?
 6. АЛЬТ-БРАЙЕР приймає заявки.
«Альт-Брайер» – це всі види послуг в сфері продажу та перепродажу підприємств. Ми з легкістю допоможемо Вам придбати підприємство незалежно від того, до якої форми власності воно перебувати і в якому населеному пункті зареєстровано – наші юристи і фахівці дозволять знайти варіант, відповідний навіть найсуворішим клієнтським критеріям. Придбати ТОВ Київ

Вартість готової компанії

Оскільки вартість готових компаній може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами  +380 (97) 04-75-888 +380 (50) 04-75-888 +380 (63) 04-75-888 або заповнивши коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.
Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Готові ТОВ з ліцензіями

Ми пропонуємо на продаж готові фірми різних правових форм власності з оформленими ліцензіями на такі види господарської діяльності як:

 • This is a session within the business concept. The concept is signing contracts.будівельна діяльність;
 • охоронна діяльність;
 • операції з чорними і кольоровими металами;
 • операції з вторсировиною і небезпечними відходами;
 • туроператорську діяльність;
 • фінансова діяльність (факторинг, лізинг, ломбард, КУА, ФФБ та ін).

Що краще: купити фірму або створити її самостійно?

Це питання турбує, мабуть, кожного бізнесмена, який планує розвинути бізнес у новій галузі. На перший погляд, відповідь може здатися очевидною: звичайно ж, створити самостійно, адже покупка коштує чималих грошей, яких бізнесменові на етапі становлення і без того є куди витратити. Але з процесом створення і реєстрації не завжди все так гладко, як того хочеться, і дійсно розумніше буде придбати підприємство. Давайте розглянемо це на конкретних прикладах покупки.

Купити фірму з оборотами

Чи варто говорити про те, що молода компанія, яка не проіснувала і місяця, не зможе похвалитися навіть мінімальним грошовим обігом – над цим доведеться працювати, скоріш за все, не один рік. Саме це і підштовхує підприємців, охочих відразу ж включатися в конкуренцію на правах сильного учасника, прийняти рішення купити фірму – Київ, як столиця, не дає бізнесменові можливості втрачати масу часу на зростання фінансового обороту. І це тільки один з прикладів.

Чому ще вигідно купити фірму, «готову до використання»?

Придбати фірму з оборотами в КиєвіБезумовно, найголовніша причина – неоціненна економія часу, але про це ми вже сказали. Є ще кілька важливих факторів.

Наприклад, репутація або ділові зв’язки. Як відомо, на великі та успішні фірми працює їх ім’я, придбане на ринку послуг. Інше питання – скільки часу на це витрачається.

Кожна молода компанія, виходячи на ринок, стикається з реальними ризиками не витримати натиску конкурентів ще до того, як вдасться створити собі ім’я і заручитися підтримкою і довірою клієнтів. Готові ж компанії позбавлені такої небезпеки.

Чи легко купити фірму в Києві?

Якщо Ви будете займатися цим самостійно, то, швидше за все, зіткнетеся з труднощами вже на початковому етапі. Більшість компаній перепродаються ще на «інсайдерському» етапі, не доходячи до спільного ринку. Таким чином, Ви можете просто не знайти відповідного варіанту і втратити при цьому масу часу.

Як купити ТОВ: складність і специфіка

Купити ТОВ, з точки зору процесу переоформлення, відносно просто. Принаймні, якщо порівнювати цю процедуру з купівлею інших видів компаній. Справа в тому, що законами для ТОВ встановлено, мабуть, найпростіший алгоритм перереєстрації, тому, якщо для Вас при купівлі компанії не принципова форма власності, логічніше всього придбати ТОВ.

Продаж ТОВ: Київ та регіони

Продаж ТОВ Київ«Навіщо мені звертатися до когось за допомогою. Знайду і куплю ТОВ сам за короткий час, і відразу отримаю у власність розвинений і успішний бізнес!» – саме так міркують деякі підприємці, не замислюючись про те, що самому знайти і повторно зареєструвати ТОВ на себе – не така вже проста задача, причому це стосується не тільки Києва, але й усіх обласних центрів.

Неабияка конкуренція тут є вже навіть на етапі покупки, ну а державні бюрократичні установи працюють по всій країні приблизно однаково. Як саме – уточнювати не варто.

Спецпропозиції по продажу ТОВ: як це виглядає насправді?

Купівля ТОВ за спрощеною схемою – саме таку спецпропозицію робить Вам «Альт-Брайер». Суть його полягає в тому, що Ви отримуєте можливість придбати продається фірму і уникнути при цьому всіх незручностей, які були описані нами вище.

Вам не доведеться вести постійний моніторинг продаються фірм і чекати, поки з’явиться відповідна. Точно так само Вам не потрібно буде витрачати час на збір документів.

Купити ТОВ: скільки це займає часу

Придбати ТОВЧас на пошуки компанії ми автоматично виносимо за дужки і не враховуємо, оскільки знайти її можна відразу, а можна витратити на пошуки кілька місяців, ну а що стосується безпосередньо «бюрократичного» етапу покупки, то, як нам показує практика, ТОВ купити в Києві – це витратити приблизно місяць-півтора.

Вам потрібно буде перевідкрити банківські рахунки, вирішити питання з податковою, сходити до нотаріуса, щоб той зареєстрував ТОВ на Ваше ім’я, і відвідати ще чимало місць. Як бачите, сценарій теж не райдужний.

Наші переваги

Допоможемо зручно купити готове ТОВ з ПДВ

Допомагаємо на будь-якому етапі покупки компанії

Оформимо документи при купівлі фірми

Оформляємо обов’язкові документи

Перереєстрація фірм при купівлі продажу

Перереєстровуємо компанію згідно Вашим вимогам

Допоможемо швидко купити ТОВ у Києві

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Купити компанію в «Альт-Брайер»: у чому переваги?

Купити компанію в «Альт-Брайер» – це значить скористатися цілим рядом переваг:

 • По-перше, заощадити свій дорогоцінний час;
 • По-друге, зберегти сили і позбавити себе від необхідності годинами простоювати в різних громадських установах;
 • По-третє, захистити свою угоду і убезпечити себе від недобросовісних партнерів.

А тепер трохи детальніше.

Купити готову компанію у нас – значить зберегти сили і час

Придбати компаніюЧому? Вся справа в тому, що Ви економите час при пошуку. Звернувшись до нас, Ви зможете придбати компанію безпосередньо в той же день.

Ви ознайомитеся з наданою базою виставлених на продаж підприємств, переконаєтеся в бездоганної репутації обраної компанії, і все, що Вам залишиться, це підтвердити свій намір купити компанію, підписавши договір про перепродаж.

Після цього збираємо всі потрібні документи, і вже на наступний день Ви – власник нового бізнесу.

Продаж готових компаній: чим це загрожує для покупця?

У тих випадках, коли продаж компаній здійснюється сумнівними юридичними фірмами, покупці ризикують багатьом. Насамперед, ризик отримати у власність фіктивне підприємство, якого зовсім не існує, або підприємство, разом з яким Ви отримаєте в додачу масу проблем із законом, негативну репутацію, претензії клієнтів і багато чого ще.

Компанія «Альт-Брайер» забезпечує найбільш прозорі умови угоди, що укладається – ми надаємо Вам максимум інформації про минуле продається компанії, тому висновок про її репутації на ринку Ви зможете зробити самостійно.

Чому ще варто купити підприємство в готовому вигляді?

Темп сучасних бізнес-відносин не залишає підприємцю права на зволікання, тому час сьогодні є найбільш цінним і важливим діловим ресурсом. Купити підприємство – це означає отримати шанс скористатися максимальною кількістю ділових можливостей і моментально стати сильним суперником в конкурентних перегонах.

Продаж підприємств в Україні: перспективи

Продаж підприємств в КиєвіПродаж підприємств завойовує в нашій країні все більшу популярність. Це і не дивно, адже подібна схема дозволяє не тільки швидко отримати бізнес, але й оперативно продати його (часом така необхідність теж присутня), а продаж підприємства за стандартною схемою – заняття не менш втомливе і довге, ніж його покупка.

Сьогодні все більше підприємців міркують так: «Краще я куплю підприємство, витративши на це певну суму, ніж витрачу на бюрократію масу часу, адже це куди більш дорогий ресурс», і це, в рамках сучасної ділової ситуації, абсолютно вірний хід думок.

Продаж підприємств: Київ та області

Розвивається дана послуга і географічно. Якщо раніше подібною схемою придбання бізнесу міг похвалитися лише Київ, то сьогодні в базі «Альт-Брайер» зібрані виставлені на продаж компанії, зареєстровані в багатьох містах України.

Співпраця з компанією «Альт-Брайер» – це найбільш швидкий, простий і безпечний спосіб придбання готового підприємства. Ми консультуємо своїх клієнтів з усіх необхідних питань, грамотно супроводжуємо угоду і відстоюємо при необхідності їх ділові інтереси.

АЛЬТ-БРАЙЕР приймає заявки на:

 Купівля-продаж компаній                      Купівля-продаж компаній

Наші юристи професійно і якісно формують необхідний пакет документів у відповідності з законодавством України для оформлення перереєстрації підприємства у всіх державних органах та інстанціях на нового власника, засновника підприємства. Покупка готового підприємства з допомогою нашої компанії стане для Вас максимально зручним та швидким процесом. Всього за один день Ви станете власником потрібної Вам компанії!