1. Ціна готової компанії.
 2. Підготовка до купівлі будівельної фірми з ліцензією в Києві.
 3. Переваги покупки будівельної фірми.
 4. Купити готову будівельну фірму – це просто!

Які б події не відбувалися в країні, є речі, які завжди будуть актуальними: це продукти, одяг і житло. З урахуванням останнього чинника, інвестиції в будівельний бізнес є досить прибутковою справою, що, власне кажучи, і набирає обертів. За словами аналітиків, купити готову будівельну фірму з ліцензією куди вигідніше, ніж починати створення підприємства з нуля – як мінімум, це економить час.

Купить строительную компанию

Створюючи власний бізнес, на оформлення ліцензії, отримання інших дозвільних документів та сертифікатів, найімовірніше, піде кілька років, разом з чим і плани на діяльність будуть відкладені в довгий ящик. На противагу потрібно зауважити, що за допомогою юристів покупка готового бізнесу здійсниться всього за 1-2 місяці, що буде включати переоформлення всієї документації без необхідності клієнтського втручання в процес.

Вартість готової будівельної фірми.

Оскільки вартість готової будівельної фірми може змінюватися в залежності від наявності ліцензії, видами дозволених робіт і д. р. факторів, Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами  +380 (97) 04-75-888 +380 (50) 04-75-888 +380 (63) 04-75-888 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас.
Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Підготовка до купівлі будівельної фірми з ліцензією в Києві.

Купити будівельну фірму з ліцензією — означає взяти величезну відповідальність на свої плечі, і щоб мінімізувати можливі ризики та недоліки, при покупці слід звернути увагу на:

 • стан обладнання та техніки, адже від цього залежить якість майбутньої роботи. У разі сумнівів краще купити нове обладнання;
 • відповідність спеціалізації працівників Вашої компанії. На якість роботи будівельної фірми повною мірою впливає кваліфікація персоналу. Якщо хочете не просто купити готову будівельну фірму, а ще й отримувати стабільний дохід і розширювати масштаби діяльності, в штаті необхідно мати, як мінімум, п’ять фахівців у різних напрямках;
 • рекламні кампанії і маркетингові дослідження, роль яких часто недооцінюють. Звичайно, клієнтську базу Ви можете отримати від колишнього власника, однак вона може бути застарілою. Також необхідно розробити портфоліо для участі в різних будівельних тендерах.

Щоб уникнути помилок, купуючи будівельну фірму, юристи стануть Вашими вірними консультантами і помічниками, оскільки вони ретельно перевіряють базу компанії, співвідносять показники з Вашими очікуваннями і планами на подальшу діяльність, після чого починають документальне оформлення угоди. Співпрацюючи з фахівцями компанії «Альт-Брайер», Ви можете бути впевнені у своєму виборі: ми допоможемо купити будівельну фірму швидко, абсолютно законно і без всіляких ризиків.

Переваги покупки будівельної фірми.

Купить строительную фирму

Покупка компанії передбачає багатопрофільний аналіз фінансового ринку, галузі в цілому, а також нюансів численних об’єктів, представлених для продажу. З огляду на це, юристи «Альт-Брайер» сформують для Вас пропозицію згідно заданих параметрів, після чого Вам залишиться лише вибрати найбільш підходящий.

Наші фахівці розуміють, що купити будівельну фірму при постійно зростаючій конкуренції дуже складно, тому надають комплексні послуги з підбору та аудиту кожної компанії з чинною ліцензією на будівництво. Ми маємо широкий асортимент вже готових до роботи компаній, які при вирішенні деяких формальних питань через короткий проміжок часу можуть перейти у Ваше володіння і відразу почати приносити прибуток.

Переваги готової будівельної компанії є дуже суттєвими перед «обличчям новачків»:

 • Ви отримуєте готову фірму і не витрачаєте сил і часу на її оформлення;
 • Ви отримуєте зареєстрований юридичну адресу;
 • Ви отримуєте ліцензію на будівництво;
 • Ви отримуєте свідоцтво платника ПДВ.

Наші переваги

Допомога на будь-якому етапі покупки будівельної фірми

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформлення документів при купівлі/продажу фірми

Оформляємо відсутні документи

Швидке оформлення покупки будівельної фірми

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення угоди

Чесне і прозоре оформлення

Купити готову будівельну фірму – це просто!

Купить строительную фирму в УкраинеНаша компанія може запропонувати перелік зареєстрованих підприємств з ПДВ, компаній з оборотами і, звичайно ж, з ліцензією. База «Альт-Брайер» складається як з нових, так і з  фірм «зі стажем», які відрізняються складністю робіт:

 • Загальнобудівельні компанії з класом ризиків СС2 (для робіт 4-ї категорії складності);
 • Будівельні фірми з дорогами (для спорудження транспортних конструкцій, зокрема доріг, а також ліфтів, мостів, тощо);
 • Підприємства з будівельними ліцензіями СС3 (для зведення об’єктів підвищеної небезпеки).

Фахівці нашої компанії підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант, згідно Ваших бізнес-планів. З нами Ви зможете купити будівельну фірму і бути впевненими, що надалі Вам не будуть виставлені будь-які вимоги або штрафні санкції від держави або контрагентів. Ми ручаємося за результат для кожного клієнта, гарантуємо «чисту» будівельну фірму і відсутність проблем в майбутньому.