Купить банк в УкраинеЯкщо у Вас є свій бізнес, і Ви бажаєте отримати повний контроль над фінансами компанії, то покупка банку дозволить це здійснити в повному обсязі. Купити готовий банк набагато вигідніше, ніж його зареєструвати, оскільки так Ви не зіткнетеся з усіма труднощами самостійної реєстрації фінансової організації.

Переваги купівлі банку в столиці

Якщо вирішили придбати банк, Київ «подарує» такі привілеї в цьому питанні:

  • Придбання готового «гравця» на фінансовому ринку за лічені дні;
  • Економія на реєстрації і ліцензуванні;
  • Отримання бізнесу в одному з найбільш прибуткових секторів країни зі своєю репутацією і стійкою позицією.

Але щоб стати власником цього привабливого бізнесу, при купівлі банку необхідно приділити особливу увагу перевірці його документів. У свою чергу, наші юристи в області корпоративного права забезпечать грамотність і законність процедури.

Необхідні документи

Продажа банков - УкраинаДля реєстрації банку необхідно зібрати, надати і отримати величезну кількість документів (про це можна прочитати в окремому розділі «реєстрація банку» на нашому сайті). У той час як покупка банку вимагає від майбутніх власників тільки

  1. Паспортні дані;
  2. Документи про освіту;
  3. Іменні сертифікати, що дозволяють здійснювати банківську діяльність.

Вартість готового банку

Оскільки вартість готового банку може змінюватися в залежності від багатьох факторів, Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас.
Готові банки – вартість і наявність
Дізнатися ціну

Якщо Ви бізнесмен-початківець і ще не маєте «особливих» паперів (сертифікатів), юристи «Альт-Брайер» проконсультують Вас з цих питань і, де це можливо, допоможуть їх вирішити.

Ризики для «молодого банку»

Фінансова сфера завжди була зоною підвищеної конкуренції, а кількість підприємств, які надають послуги в цій галузі в кожному мегаполісі досягає позначки в сотню. Особливе напруження відчутно саме у банківській сфері.

Якщо розглядати ситуацію, при якій можна потрапити на ринок, звісно доведеться відкинути «класичний» сценарій. Справа в тому, що якщо не купити банк, а самостійно його реєструвати, «молодим гравцям» буде дуже складно змагатися з великими банками. Конкуренція невеликих банків настільки велика, що існує величезна ймовірність не вивести бізнес на бажаний рівень, або навіть втратити його зовсім.

З урахуванням всієї ситуації, шанси молодої фірми стати частиною фінансового ринку зводяться до нуля. І навіть якщо це не буде обумовлено конкуренцією, економічна нестабільність зіграє свою роль. Будь-яка зміна на ринку – загрожує фіаско для юр. особи, яка ще не розробив механізми для боротьби з ним. Це головним чином і є мотиватором для більшості підприємців, які обирають купити комерційний банк, а не створювати нову юридичну особу.

Як безпечно придбати готовий банк?

Приобрести готовый банк в УкраинеКиїв по праву вважається одним з ділових центрів нашого неосяжного держави. В одному лише мегаполісі на продаж виставлена маса фінансових установ, серед яких почесне місце займають саме банки. В цілому, у великих містах України ситуація подібним чином, тому, при бажанні купити приватний банк у покупця буде вибір. Однак це неймовірно ризикове придбання, тому до справи варто підійти серйозно, зважуючи кожне рішення.

І ось декілька порад про те, як безризиково купити комерційний банк.

  1. Перший крок – пошук.

Наші переваги

Допомога на будь-якому етапі покупки банку

Оформлення документів при купівлі/продажу готового банку

Швидке оформлення купівлі банку в Україні

Чесне і прозоре оформлення угоди про купівлю готового банку

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформляємо відсутні документи

Согласовуем питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Не варто купувати перший банк, який, при мінімальному первинному аналізі, буде відповідати Вашим цілям. Можливо, в результаті переговорів з іншими продавцями (бажано кількома) Ви побачите інші цілі і можливості, у результаті чого скоригуєте вибір.

  1. Найбільш важливий етап покупки банку – юридична перевірка документів (due diligence).

Зазвичай ця процедура довіряється компаніям з хорошою репутацією і серйозним досвідом роботи. Перевірка документів обраного банку відіграє основну роль, тому важливо заручитися підтримкою професіоналів. Не зайвою буде допомога аудиторів, які перевірять фінансовий стан банку та його бух. звітність.

  1. Купівля (купівля – продаж банку).

Найпоширеніший спосіб купити банк в Україні – купити його акції. В окремих випадках можна придбати частки безпосередньо акціонерів банку, що спростить процедуру покупки в подальшому. Так справу можна буде завершити буквально за один місяць, оскільки залишиться лише змінити дані керівників банку.

Ці та інші нюанси покупки банківської установи на території України більш детально та з посиланнями на законодавчу базу розтлумачать наші юристи. При практичної необхідності придбання банку, правознавці компанії «Альт-Брайер» реалізують запит клієнта без зайвих розтрат і незапланованих дій.