1. Чим вигідна реєстрація інвестиційного фонду.
2. Реєстрація корпоративного інвестиційного фонду.
3. Реєстрація фонду: полегшене вирішення питання.

Юридична компанія «Альт-Брайер» надає консалтингові та юридичні послуги в сфері створення і реєстрації фінансових компаній і установ. Одним з основних профілів роботи в даній галузі є саме реєстрація інвестиційного фонду, який діє на всій території України.

Чим вигідна реєстрація інвестиційного фонду

Регистрация инвестиционного фонда

Інвестиційний фонд – дуже важливий учасник ринку цінних паперів. Такі установи є одним з важливих і ефективних інструментів акумулювання фінансових ресурсів юридичних та фінансових осіб, розподілу інвестицій та управління фінпотоками.

Так, реєстрація інвестиційного фонду є дуже вигідним способом ведення бізнесу, бо він має безліч плюсів, які можна з’єднати в певні групи і представити в такий спосіб:

Структурні вигоди:

 • Завдяки інвестиційному фонду, фінансові вкладення в Україні можуть бути позиціоновані як іноземні;
 • У порівнянні з холдингом, фонд є більш результативною структурою для здійснення інвестиційних і фінансових операцій;
 • Структура фонду складається таким чином, що інвестори несуть обмежену відповідальність за своїми капіталовкладенням.

Податкові бонуси:

 • Інвестиційний фонд, по суті своїй діяльності, не платить обов’язковий податок на прибуток (на примноження капіталу), а також податок на спадщину та дарування;
 • Дивіденди і відсотки, які виплачує фонд своїм «підопічним», як правило, обкладаються за допомогою скорочених або фіксованих ставок, а також передбачені варіанти відсутності оподаткування за цими операціями.

Збереження активів:

 • Власність, розміщена в фонді, знаходиться поза відомством кредиторів і державних органів;
 • Завдяки функціональності фонду, вкладник може юридично відсторонитися від свого майна, але зберігати при цьому певний рівень контролю і управління своїм маєтком.

Реєстрація корпоративного інвестиційного фонду

Корпоративный инвестиционный фонд

Корпоративний інвестиційний (КІФ) створюється у формі акціонерного товариства для спільного інвестування. Реєстрація та безпосередня діяльність фонду регулюється законодавством, яке встановлює наступні особливості функціонування таких організацій:

 • Реєстрація інвестиційного фонду виключає створення виконавчого органу;
 • Власниками КІФ можуть виступати як фізичні особи, так і юридичні особи – резиденти і нерезиденти;
 • «Влада» в фонді належить Загальним зборам і Наглядовій раді.

Всі рішення в організації приймають її учасники, оскільки реєстрація корпоративного інвестиційного фонду здійснюється за формою акціонерного товариства. Основна робота КІФ покладається на компанію з управління активами, з якою перший укладає відповідний договір. Згідно з цією угодою, КУА діє в інтересах КІФ, за його рахунок, і від його імені. Така співпраця в якомусь сенсі навіть вигідно для КІФ, оскільки в разі виникнень розбіжностей, інвестиційний фонд може відмовитися від послуг компанії з управління активами без істотних проблем і фінансових неустойок.

Реєстрація фонду: полегшене вирішення питання

Помощь при создании ИФ

Якщо для Вашої професійної діяльності є вигідною реєстрація фонду, в складі якого Ви зможете з толком вкладати свої фінансові ресурси, допоможе Вам у цьому компанія «Альт-Брайер». Наші юристи достовірно знають – як правильно оформити документи, провести процедуру, і заощадити Ваш час і гроші.

Допомога при створенні ІФВ будь-якому випадку, реєстрація фонду при супроводі юристів здійснюється куди швидше, грамотніше і ефективніше, ніж проведення такої процедури самостійно. Адже, існує величезна кількість факторів, які можуть несприятливо вплинути на підставу інвестиційного, і на його подальшу діяльність зокрема:

 • Незнання тонкощів законодавства;
 • Помилки в документах;
 • Недосконале володіння практичними навичками ведення процедури, і т.д.

Тому, довіривши справу фахівцям компанії «Альт-Брайер», Ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращий результат, з гарантією правильного оформлення кожного документа.