1. Переваги створення підприємства на базі ТОВ.
2. Необхідність присутності при реєстрації.
3. Особливості формування іноземного капіталу.
4. Обов’язкові документи для реєстрації. Додаткові послуги.

Предприятие с иностранным капиталомІноземне підприємство – це юридична особа, створення якої повністю відповідає українському законодавству, і розташоване воно, природно, теж в Україні. Капітал такої фірми повністю або у певній частині належить підприємцям-нерезидентам.

Оскільки законодавством більше не встановлена така форма власності юр. особи як «Підприємство з іноземним капіталом», слід розглянути процедуру створення Товариства з Обмеженою Відповідальністю, капітал якого буде значитися як іноземний. Юристи компанії «Альт-Брайер» із задоволенням нададуть Вам базовий і додатковий комплекс послуг щодо розглянутої процедури.

Переваги створення підприємства на базі ТОВ

Варто зазначити, що реєстрація ТОВ вирішить найбільш важливі аспекти управління для власника-засновника, особливо якщо мова йде про ведення бізнесу за межами рідної держави. В основному, найбільші труднощі при формуванні юр. особи іноземним засновником полягають у контролюванні діяльності фірми на території України.

Така форма власності дає наступні переваги:

  • ведення діяльності в Україні можна здійснювати за допомогою національних партнерів;
  • іноземний засновник не відповідає за борговими зобов’язаннями, придбаними на базі компанії.

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі реєстрації

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо зареєструвати іноземні інвестиції

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Вартість послуг по реєстрації підприємства з іноземним капіталом

Оскільки вартість послуг по реєстрації підприємства з іноземним капіталом може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Реєстрація підприємства з іноземним капіталом
Дізнатися ціну

Необхідність присутності при реєстрації

Розглянемо можливі шляхи реєстрації підприємства з іноземним капіталом з урахуванням присутності засновника.

Перший варіант: процедурою займається людина, на ім’я якої складена і засвідчена довіреність в Україні. Якщо це відбувається з нашою допомогою, то інтереси нерезидента представляє уповноважений юрист «Альт-Брайер».

Другий варіант: відправити довіреність в Україну поштою.

Регистрация предприятия с иностранным капиталомДля створення підприємства з іноземними інвестиціями можна не залишати рідної держави, і вже тим більше — не супроводжувати особисто всю процедуру. Можна лише, зв’язавшись з юристами, скласти довіреність в консульстві України в рідній країні, і відправити її правознавцям.

У довіреності іноземець дає право фахівцям «Альт-Брайер» здійснити реєстрацію ТОВ і підписувати уставні документи від імені засновника. Після того, як усі документи будуть готові (а завдяки злагодженій роботі наших правознавців це займе максимально короткий час), їх можна буде отримати будь-яким зручним способом.

Особливості формування іноземного капіталу

При створенні статутного фонду внесення фінансових коштів іноземними засновниками здійснюється валютою (це можуть бути долари, євро, тощо). Також існує можливість вливання в гривні.

Окремо слід підкреслити, що для набуття фірмою статусу підприємства зі 100-% іноземним капіталом, обов’язковою є реєстрація іноземних інвестицій. Юристи нашої компанії мають досвід подібних операцій, що гарантує успіх не тільки реєстрації інвестицій, але і бузтурботного створення ТОВ на території України.

Якщо сума статутного фонду досягне 100 тис. доларів, Ви зможете отримати пост віжку на постійне проживання або громадянство України. Зробити це можна знову-таки за допомогою наших фахівців.

Регистрация предприятия с иностранными инвестициямиОбов’язкові документи для реєстрації

  • Копії паспортів засновників;
  • Копії ідентифікаційних номерів засновників;
  • Копії паспортів та ІПН директора і головного бухгалтера підприємства;
  • Копії свідоцтв про держреєстрацію ФОП, якщо такі входять в число засновників;
  • Довіреність (переслати/підписати особисто в присутності юристів).

Реєстрація підприємства з іноземним капіталом – досить складна процедура, яка вимагає професійного супроводу питання. Юристи міжнародної компанії «Альт-Брайер» досконало володіють необхідними знаннями та практичними навичками, що гарантує швидке і правильне створення компанії, і, автоматично, хороший юридичний фундамент Вашого бізнесу в Україні.