Юристи  міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер» допоможуть провести  реєстрацію громадської організації. Не дивлячись на те, що сам по собі цей процес не є складним, однак він потребує певної уважності та відповідальності зі сторони осіб, які хочуть зареєструвати громадську організацію. Громадське об’єднання за організаційно-правовою формою утворюється як громадська організація або громадська спілка. Громадська організація – це громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи. Громадська спілка – це громадське об’єднання, засновниками якого є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права та фізичні особи. До відома клієнтів представляємо декілька кроків для досягнення поставленої мети:
  1. Перш за все, потрібно обрати назву майбутнього громадського об’єднання та перевірити її на унікальність у державних реєстрах.
  2. Другим кроком є підготовка установчих документів.
  3. Наступним кроком є проведення установчих зборів, які оформляються протоколом, у якому повинні міститися дані, визначені ст. 9 Закону України “Про громадські об’єднання”
  4. Четвертим кроком є підготовка усіх необхідних документів та подача їх до органів реєстрації.
  5. Отримання результату.
Довірте реєстрацію вашого об’єднання професіоналам компанії «Альт-Брайер» для того, щоб зробити результат максимально швидким та позитивним.