1. Процедура реєстрації інвестицій.
 2. Реєстрація інвестицій в Україні: як уникнути ризиків.
 3. Юридичний супровід реєстрації інвестицій в Україні.
 4. Додаткові послуги.

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає практичні та консалтингові послуги у сфері міграційного та корпоративного права України, до переліку яких входить реєстрація інвестицій в Україні.

Регистрация инвестицийІнвестиції складають дуже важливий елемент будь-якої успішної великої діяльності. Вони являють собою фінансові кошти, цінні папери, а також інше майно, які власник (самостійно, або за сприяння профільних організацій) вкладає в об’єкти підприємницької або іншої діяльності з метою отримання прибутку чи досягнення іншого корисного ефекту.

Інвестиції можуть бути як приватними (перерахування грошей від особи до особи), та з залученням держорганів. Реєстрація інвестицій в Україні необхідна, наприклад, коли:

 • Іноземна особа здійснює вливання в українську економіку з метою отримання посвідки на постійне проживання в країні, або громадянства;
 • Закордонні компанії здійснюють інвестиції в наші підприємства, спираючись на деякі програми залучення іноземного капіталу з метою розвитку українського бізнесу, і т.д.

Процедура реєстрації інвестицій

Реєстрація інвестицій в Україні здійснюється досить швидко, однак складно. Труднощі полягають саме в заплутаній формальній стороні питання. Саме у зв’язку з цим рекомендується залучати до співпраці юристів, які знають всі тонкощі законодавства, а також зможуть вчасно виявити помилки та виправити їх, не допустивши гірких наслідків.

Отже, процедура здійснюється наступним чином:

 1. Особа надає в державну адміністрацію м.Києва встановлений пакет документів;
 2. У журналі обліку державної реєстрації внесених іноземних інвестицій фіксується дата надходження паперів;
 3. Протягом 3-х робочих днів подані документи розглядаються, після чого приймається відповідне рішення, в результаті якого реєстрація інвестиції в Україні буде завершена.

Наші переваги

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо в оформленні ПМП

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Вартість послуг з реєстрації іноземних інвестицій в Україні

Оскільки вартість послуг з реєстрації іноземних інвестицій в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Реєстрація іноземних інвестицій
Дізнатися ціну

Реєстрація інвестиції в Україні: як уникнути ризиків

Риски регистрации инвестиций

Реєстрація іноземних інвестицій — досить складний процес. Інвестору, в першу чергу, необхідно зорієнтуватися в нових умовах, прорахувати ситуацію, зробити точний прогноз з урахуванням особливостей чинного законодавства, проаналізувати його відмінності від законів інших країн, і т.д.

Однак тут існує безліч ризиків, для мінімізації яких іноземцям необхідна юридична підтримка. Співробітники «Альт-Брайер» в точності спрогнозують ситуацію, вибудують алгоритм дії, і підготують всі папери, щоб реєстрація інвестиції в Україні пройшла якнайкраще без ускладнення процесу.

Юридичний супровід реєстрацій інвестиції в Україні

Правознавці «Альт-Брайер» готові запропонувати свої професійні послуги як приватним, так і інституціональним інвесторам. Ми здійснюємо повне якісне юридичне супроводження процедури будь-якої складності, включаючи не тільки реєстрацію фінансових вливань, але і супутні послуги:

 • Консультування юридичних осіб-нерезидентів з питань реєстрації іноземних інвестицій;
 • Представлення та захист інтересів нерезидентів в органах державної влади України;
 • Надання консультацій з питань українського та міжнародного законодавства;
 • Розробка внутрішніх корпоративних документів юридичної особи;
 • Допомога при реєстрації представництва нерезидента в Мінекономіки України;
 • Реєстрація іноземних інвестицій;
 • Реєстрація, реорганізація і ліквідація підприємств за участю іноземного капіталу в нашій державі;
 • Розробка алгоритму повернення закордонних інвестицій.

Регистрация иностранных инвестицийКомпанія «Альт-Брайер» завжди забезпечує своєчасну юридичну допомогу і прагне до успішного вирішення проблем наших клієнтів. У нашому колективі працюють висококваліфіковані юристи, які мають за плечима роки практики у сфері корпоративного права, і зокрема – реєстрації іноземних інвестицій.

Ми проводимо глибокий аналіз документів, будуємо правову позицію, і знаємо всі процесуальні тонкощі, пов’язані з інвестуванням. Така правова і практична база дає можливість не лише гарантувати успіх, але і раз за разом доводити високий рівень компанії «Альт-Брайер» на ринку юридичних послуг.

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

регистрация иностранных инвестиций (1)