1. Переваги представництва нерезидента в Україні.
2. Комплекс процедур з реєстрації.
3. Обов’язкові документи.

З моменту заснування і до нинішнього часу компанія «Альт-Брайер» займається юридичними послугами в області корпоративного права, в розрізі чого наші правознавці роблять якісний супровід реєстрації представництв іноземних компаній в Україні.

 Переваги представництва нерезидента в Україні

Регистрация представительства

Статус представництва іноземної компанії дозволяє такому формуванню отримувати ряд податкових і митних пільг, а також дає істотні переваги для роботи на ринку України.

Зокрема, зареєструвавши представництво іноземної компанії, Ви отримаєте наступні бонуси для ведення бізнесу в нашій країні:

 • На відміну від створення підприємства з 100% іноземним капіталом, тут не потрібно формувати статутний капітал;
 • Так як представництво не має статусу юр. особи, організація не може самостійно виступати позивачем або відповідачем в арбітражному суді;
 • Працевлаштування нерезидентів в Україні не потребує отримання дозволу.

 Комплекс процедур з реєстрації

Фахівці нашої фірми нададуть Вам кваліфікований супровід процедури реєстрації представництва іноземної компанії в Україні, а також забезпечать правову підтримку діяльності таких організацій в Україні. Так, звернувшись в «Альт-Брайер», Ви можете розраховувати на наступні послуги:

 • реєстрація представництва в Мінекономіки України;
 • включення до ЄДРПОУ;
 • постановка на податковий облік;
 • реєстрація в пенсійному фонді України;
 • інші супровідні послуги.

Обов’язкові документи

Регистрация представительства в КиевеПерелік документів, які «беруть участь» у реєстрації представництва юр. особи – нерезидента в Україні:

 1. Заява про реєстрацію (оригінал). Виконується в довільній формі на фірмовому бланку, вміщує підпис голови компанії (нотаріально засвідчується) і печатку. Також обов’язково необхідно вказати:
 • назву та адресу компанії, дату заснування і сферу діяльності;
 • номер телефону, факсу;
 • місто, в якому буде відкрито представництво, із зазначенням майбутнього розташування (адресу);
 • кількість іноземців, які будуть зайняті в представництві;
 • назву банку плюс номера рахунку;
 • мету відкриття і сферу роботи представництва (виключно представницькі функції). Додатково слід уточнити про бізнес-зв’язки з українськими партнерами і плани по підтримці і розвитку співробітництва;
 1. Свідоцтво про реєстрацію фірми (нотаріально завірене), в якому повинна бути зазначена юридична адреса. Якщо такого немає – слід подати документ, де він фігурує;
 2. Довідка з банку про відкриття рахунку (оригінал). Тут необхідно нотаріально завірити підпис банківського службовця, який видав документ;
 3. Довіреність (на певну особу), що дає право здійснювати представницькі функції в Україні (посадові обов’язки також вказуються);
 4. У певних випадках можуть бути затребувані додаткові документи, які слід перевести на українську мову і завірити печаткою перекладача.

Перераховані вище документи подаються до Мінекономіки України не пізніше, ніж через півроку з датування їх видачі в країні локації фірми.

Офіційний збір за реєстрацію представництва

Розмір державного мита формується Кабміном, і на даний момент за розглянуту послугу вона становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб, розмір якого встановлюється законом на 1 січня календарного року та округлюється до найближчих 10 гривень або

30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — за реєстрацію іноземних суб’єктів господарської діяльності, резидентів держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.

Терміни реєстрування

Регистрация иностранного представительства

Якщо Ви звернетеся до юристів – заощадите масу часу, як на етапі підготовки, так і при самій реєстрації. Наші правники мають досвід супроводу подібних операцій, тому гарантують швидкий позитивний результат, і якісний сервіс під час співпраці.