1. Переваги представництва нерезидента в Україні.
2. Комплекс процедур з реєстрації.
3. Обов’язкові документи.
З моменту заснування і до нинішнього часу компанія «Альт-Брайер» займається юридичними послугами в області корпоративного права, в розрізі чого наші правознавці роблять якісний супровід реєстрації представництв іноземних компаній в Україні.
Переваги представництва нерезидента в Україні
Статус представництва іноземної компанії дозволяє такому формуванню отримувати ряд податкових і митних пільг, а також дає істотні переваги для роботи на ринку України.
Зокрема, зареєструвавши представництво іноземної компанії, Ви отримаєте наступні бонуси для ведення бізнесу в нашій країні:
- На відміну від створення підприємства з 100% іноземним капіталом, тут не потрібно формувати статутний капітал;
- Так як представництво не має статусу юр. особи, організація не може самостійно виступати позивачем або відповідачем в арбітражному суді;
- Працевлаштування нерезидентів в Україні не потребує отримання дозволу.
Комплекс процедур з реєстрації
Фахівці нашої фірми нададуть Вам кваліфікований супровід процедури реєстрації представництва іноземної компанії в Україні, а також забезпечать правову підтримку діяльності таких організацій в Україні. Так, звернувшись в «Альт-Брайер», Ви можете розраховувати на наступні послуги:
- реєстрація представництва в Мінекономіки України;
- включення до ЄДРПОУ;
- постановка на податковий облік;
- реєстрація в пенсійному фонді України;
- інші супровідні послуги.
Обов’язкові документи
Перелік документів, які «беруть участь» у реєстрації представництва юр. особи – нерезидента в Україні:
- Заява про реєстрацію (оригінал). Виконується в довільній формі на фірмовому бланку, вміщує підпис голови компанії (нотаріально засвідчується) і печатку. Також обов’язково необхідно вказати:
- назву та адресу компанії, дату заснування і сферу діяльності;
- номер телефону, факсу;
- місто, в якому буде відкрито представництво, із зазначенням майбутнього розташування (адресу);
- кількість іноземців, які будуть зайняті в представництві;
- назву банку плюс номера рахунку;
- мету відкриття і сферу роботи представництва (виключно представницькі функції). Додатково слід уточнити про бізнес-зв’язки з українськими партнерами і плани по підтримці і розвитку співробітництва;
- Свідоцтво про реєстрацію фірми (нотаріально завірене), в якому повинна бути зазначена юридична адреса. Якщо такого немає – слід подати документ, де він фігурує;
- Довідка з банку про відкриття рахунку (оригінал). Тут необхідно нотаріально завірити підпис банківського службовця, який видав документ;
- Довіреність (на певну особу), що дає право здійснювати представницькі функції в Україні (посадові обов’язки також вказуються);
- У певних випадках можуть бути затребувані додаткові документи, які слід перевести на українську мову і завірити печаткою перекладача.
Перераховані вище документи подаються до Мінекономіки України не пізніше, ніж через півроку з датування їх видачі в країні локації фірми.
Офіційний збір за реєстрацію представництва
Розмір державного мита формується Кабміном, і на даний момент за розглянуту послугу вона становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб, розмір якого встановлюється законом на 1 січня календарного року та округлюється до найближчих 10 гривень або
30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — за реєстрацію іноземних суб’єктів господарської діяльності, резидентів держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.
Терміни реєстрування
Якщо Ви звернетеся до юристів – заощадите масу часу, як на етапі підготовки, так і при самій реєстрації. Наші правники мають досвід супроводу подібних операцій, тому гарантують швидкий позитивний результат, і якісний сервіс під час співпраці.
Корпоративне право
- Реєстрація юридичних осіб
- Реєстрація фінансових компаній
- Реєстрація політичної партії
- Реєстрації іноземного представництва
- Реєстрація підприємства з іноземним капіталом
- Реєстрація іноземних інвестицій
- Реєстрація громадської організації
- Ліквідація юридичних осіб
- Продаж компаній (ТОВ)
- Продаж фінансових компаній
- Продаж політичних партій
- Продаж громадських оргацізацій