1. Документи для реєстрації компанії в Україні.
2. Реєстрація нового підприємства з «Альт-Брайер».

Компанія «Альт-Брайер» надає допомогу в питаннях реєстрації підприємств на всій території України. Якщо Ви плануєте зайнятися власним бізнесом і на початковому етапі зіткнулися з необхідністю реєстрації компанії, ми допоможемо Вам впоратися з цим завданням за рекордно малі строки.

Регистрация предприятий в КиевеЗа фактом, реєстрацію компаній не можна назвати такою вже складною процедурою. Причому, зовсім не важливо, проводиться оформлення малого підприємства або складна реєстрація виробничого комплексу – Україна в цьому відношенні має відносно лояльне законодавство.

Проте, багато компаній, що пропонують молодим підприємцям послуги з спрощеної реєстрації, нерідко користуються недостатньою обізнаністю своїх клієнтів, видаючи цю процедуру за щось неймовірно складне. У свою чергу, це дає можливість невиправдано завищити ціну на свої послуги.

Прайс, який Вам запропонують у «Альт-Брайер», цілком обгрунтований і пов’язаний безпосередньо з процесуальними витратами і реальним часом, яке буде витрачено на реєстрацію.

Документи для реєстрації компанії в Україні

Основне при реєстрації компанії – це правильно оформлений пакет документів, який далі буде подаватися державному реєстратору. Власне, це і є головним завданням наших правознавців.

Отже, основні дані, які нам знадобляться від клієнта:Регистрация предприятий Киев

 • паспортні дані плюс реєстраційний номер (ІПН) кожного засновника;
 • паспортні дані плюс реєстраційний номер (ІПН) керівника;
 • найменування компанії українською, російською та англійською мовами;
 • місцезнаходження або юридична адреса компанії;
 • види діяльності підприємства;
 • розмір статутного капіталу та співвідношення його частин між засновниками.

У свою чергу, основний фронт робіт з реєстрації компанії в Україні ляже на наших фахівців у галузі корпоративного права, які підготують:

 • статут;
 • рішення засновників;
 • заяву про державну реєстрацію нової юридичної особи;
 • наказ про призначення керівника;
 • заяву на обрану систему оподаткування.

Реєстрація нового підприємства з «Альт-Брайер»

В сферу компетенції нашої компанії входить не тільки реєстрація підприємств в Києві, але і оформлення компаній в будь-яких інших населених пунктах України.

Регистрация компании Киев

Як зареєструвати підприємство в Україні з «Альт-Брайер»? Все дуже просто. Ви звертаєтеся до нашого співробітника, надаючи йому мінімум документів, і вже через один-два дня у Вас на руках виявляється готовий реєстраційний документ, який має повну юридичну силу. Крім того, ми проконсультуємо з приводу того, як правильно скласти статутні, договірні та інші документи для Вашої компанії, щоб вони були бездоганні з точки зору закону.

Оперативність нашої роботи обумовлена, насамперед, злагодженою роботою і великий досвід наших фахівців, а також чіткою взаємодією з клієнтами та органами реєстрації. Причому, абсолютно неважливо, де конкретно проводиться реєстрація підприємства – на терміни оформлення це ніяк не відіб’ється.

Таким чином, спільна робота з «Альт-Брайер» дозволяє, в першу чергу, заощадити час. Також наша співпраця дає впевненість в тому, що Ваші ділові інтереси опиняться під надійним захистом, а процедура буде супроводжуватися висококваліфікованими фахівцями від самого початку до повного завершення