1. Документи для реєстрації ТОВ.
2. Послуги «Альт-Брайер».

Протягом декількох років «Альт-Брайер» займається наданням допомоги суб’єктам господарювання — фізичним і юридичним особам при реєстрації ТОВ, як в нашій столиці, так і на території всієї України.

Регистрация ТОВ в КиевеПочаток створення власного бізнесу неминуче пов’язаний з необхідністю законного належного оформлення компанії, тобто – безпосередньою реєстрацією ТОВ. Якщо вже на цьому етапі Ви зустрілися з труднощами, ми будемо раді допомогти Вам. Наша компанія надає консультаційні та практичні юр. послуги з даного питання.

Зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю – це заняття не на один день.

Реєстрація ТОВ — це процес, який складається з декількох етапів:

  • почати доведеться з уточнення назви майбутньої фірми, яка, само собою, не повинна бути зайнята ніким іншим. Переконатися в цьому можна на сайті Державного реєстру, де зібрані назви всіх юридичних осіб і підприємців;
  • потім необхідно визначитися з видом діяльності, який можна підгледіти у спеціальному класифікаторі;
  • наступний етап – вибір засновника. Тут закон надає широке поле для вибору: товариство з обмеженою відповідальністю може створити і фізична особа, і юридична, і навіть нерезидент;
  • кінцевим пунктом стане визначення розміру статутного фонду і того, в яких пропорціях він буде розподілений між учасниками. В ТОВ, як відомо, відповідальність кожного учасника обмежена розміром цього самого фонду, тому варто подбати про те, щоб з самого початку він був розподілений чітко.

Документи для реєстрації ТОВ

Регистрация ООО в КиевеПакет документів – це те, про що Вам потрібно подбати на другому етапі реєстрації ТОВ. У цей перелік входить наступне:

  • ідентифікаційні номери і паспорти (або їх копії) всіх засновників;
  • якщо в якості засновника виступає юридична особа, тоді необхідно додати статут задіяної компанії та документ про її реєстрацію;
  • якщо товариство засновується юридичною особою-нерезидентом — до зазначеного списку додасться виписка з торгового реєстру.

Дуже важливим фактом є те, що документи необхідно перекласти на українську мову, і, само собою, завірити ці переклади у нотаріуса.

Послуги «Альт-Брайер»

Реєстрація ТОВ під ключ – одна з «топових» послуг, що надаються нашою компанією. Не важливо, в якому місті повинна бути проведена реєстрація підприємства – це буде Київ чи інший населений пункт України – наші спеціалісти виконають всі необхідні дії за рекордно короткий час. Компанія буде зареєстрована, поки Ви займаєтеся іншими важливими справами.