1. Обов’язкові документи для реєстрації політичної партії.
2. Державна реєстрація партії.
3. Як швидко створити політичну партію?

Реєстрація політичної партії – вкрай відповідальний і значущий крок. Основною умовою створення політ. сили є наявність 10 000 голосів українців на підтримку ідеї, що вже встановлює колосальний фронт підготовчих робіт. Партія – це не просто формування однодумців, це можливість прямо впливати на становлення держави. І якщо Ви сповнені сил і рішучості «йти в бій» – компанія «Альт-Брайер» посприяє створенню і реєстрації Вашої політ. сили.

Регистрация полит. партии

Політична партія – це добровільне об’єднання громадян, які є прихильниками певної програми загальнонаціонального розвитку. Метою таких організацій є сприяння вираженню волі громадян і втілення її в життя, в зв’язку з чим партії беруть участь на виборах та інших різнопланових політичних заходах.

Основним при реєстрації партії є відповідність всіх членів союзу вимогам законодавства щодо цього ж статусу. Так, в політичній партії може брати участь тільки громадянин України, який має право голосувати на виборах, і перебувати він може одночасно тільки в складі однієї політичної сили.

Членами політ. партій в Україні не можуть бути:

1) судді;

2) прокурори;

3) поліцейські;

4) співробітники Служби безпеки України;

5) військовослужбовці;

6) працівники митних та податкових органів;

7) персонал Державної кримінально-виконавчої служби України;

8) працівники Національного антикорупційного бюро України;

9) державні службовці у випадках, передбачених Законом України “Про державну службу”;

10) члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Ключовими умовами функціонування політичної партії є наявність статуту і програми, які затверджуються на установчому з’їзді майбутніх членів політичної партії. Там же визначаються її керівні та контрольні органи, і, звичайно ж, назва формованої політ. сили, що грає основну роль для подібного роду утворень. Далі партію потрібно зареєструвати, оскільки в Україні не може діяти незареєстрована політична партія.

Обов’язкові документи для реєстрації політичної партії

Тільки Міністерство юстиції України має повноваження реєструвати політичні партії після отримання таких документів:

 • статут і програма політичної групи;
 • протокол установчого з’їзду, в якому повинна значитися дата і місце проведення, а також кількість учасників зборів, які підтримали створення політичної сили;
 • підписи українців на підтримку створення політичної партії, засвідчені особами, які збирали дані підпису;
 • дані про склад керівних органів політ. партії;
 • платіжний документ про сплату реєстраційного збору;
 • назва та адреса банку, в якому будуть відкриватися рахунки.

Государственная регистрация партии

Ви можете підготувати зазначений список самостійно, і також самостійно його представити в структуру. А можете передати нам базовий пакет документів, який є у Вас на руках, після чого ми оформимо відсутні папери (в разі потреби), включаючи статут і програму, і уявімо весь пакет документів без Вашої участі в Мін’юст.

Державна реєстрація партії

Зокрема, якщо Ви передаєте нам основні документи, ми реєструємо політичну партію самостійно, а це включає такі процедури:

 • підготовка установчих документів;
 • нотаріальне засвідчення паперів;
 • оплата держмита;
 • реєстрація партії в Мін’юсті України;
 • реєстрація в державних органах;
 • постановка на облік у всіх фондах;
 • формування та виготовлення печатки;
 • відкриття розрахункового рахунку в банку;

Як видно, реєстрація політичної партії – процес трудомісткий, в якому без фахівців не обійтися. Для юристів «Альт-Брайер» реєстрація подібних організація є частиною основної практики, тому вони мають досвід створення політичних партій, знають всі про порядок процедури, і зможуть надати кваліфіковану допомогу в справі будь-якої складності.

Як швидко створити політичну партію?

Практика наших правознавців дозволяє врахувати всі Ваші політичні цілі і завдання, в результаті чого надати повний спектр якісних юридичних послуг, а саме:

 • консультування з питань законодавства і корпоративного права;
 • представництво інтересів в державних органах;
 • підготовка та оформлення пакету документів;
 • сприяння при виконанні державних вимог;
 • реєстрація політичної партії за всіма правилами.

Создание политической партииСтворення політичної партії світлі недавнього буму реєстрації політичних партій в Україні, держава серйозно ускладнила процедуру їх створення, намагаючись перетворити такі організації в загальнонаціональне надбання, а не залишати інструментами в руках окремо взятих еліт. Зміни настільки істотні, що для дійсно важливих ініціативних груп реєстрація політичної партії приймає позицію нездійсненної мрії. Однак, завдяки юристам компанії «Альт-Брайер» процедура максимально спроститься. Співпрацюючи з нашими юристами, Ви не тільки позбудетеся від бюрократичної тяганини, а й отримаєте швидкий результат, не докладаючи до цього істотних зусиль.