Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер», крім юридичної допомоги в області реєстрацій/перереєстрацій національних та іноземних компаній, а також отримання різних ліцензій, надає супровід купівлі та продажу готових фінансових компаній на території України. Маючи значний досвід в сфері комерційного і фінансового права, наші юристи на вищому рівні надають необхідні послуги і пропонують для вибору найбільш оптимальні пропозиції на ринку.

Купить финансовую компаниюВ «Альт-Брайер» Ви можете підібрати і, відповідно, купити фінансову компанію з підходящим для Вас видом діяльності і паралельно отримати ліцензію на роботу. Також ми супроводимо формальну сторону продажу компанії, включаючи весь супутній сервіс.

Чим вигідна фінансова компанія

Фінансова компанія – це комерційна юридична особа, яка надає фін. послуги з зареєстрованих для нього видів діяльності, і внесена в реєстр фінансових організацій України. До числа таких належать:

  • Банки;
  • Ломбарди;
  • Факторингові компанії;
  • Кредитні спілки;
  • Страхові компанії і т. д.

Вартість готової фінансової компанії

Оскільки вартість готових фінансових компаній може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнивши коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.
Фінансові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Наші переваги

Швидко купити фін компанію - Київ

Оформлення купівлі/продажу фінансової компанії

Швидко купити/продати фінансову компанію

Легально купити\продати фін компанію

Допомагаємо швидко продати бізнес

Оформляємо обов’язкові документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Фінансова діяльність є однією з найвпливовіших і прибуткових сфер економіки кожної країни. Однак починаючи шлях у цій галузі, слід пам’ятати, що відповідальність, яку несе керівник (засновник) фінансової установи, досить висока, а саме управління грошовими потоками вимагає глибоких знань та досвіду професіонала.

Купить финкомпанию в УкраинеКупити фінансову компанії – означає не просто обзавестися серйозною справою. Це неабияка відповідальність, яка на першому етапі вимагає особливої уважності до всіх формальних деталей. Помилка в документах у такій справі просто неприпустима, бо надалі «виллється» у значні фінансові проблеми, якщо не більше.

Тому перш, ніж купити фінансову компанію, слід порадитися з фахівцями. У компанії «Альт-Брайер» Ви зможете ознайомитися з переліком фінансових установ, готових для купівлі, а наші юристи допоможуть визначитися з найбільш підходящим Вашим планам варіантом, після чого – швидко проаналізують готовність і загальний стан розглянутого об’єкта і підготують документи для здійснення угоди.

Купити фінкомпанію – це просто

Якщо Ви хочете зайняти місце у фінансовому секторі нашої держави, можна зареєструвати нову установу і стартувати з «чистого листа». Однак набагато швидше і ефективніше придбати фінансову компанію за допомогою юристів «Альт-Брайер», які гарантують мінімальні терміни вирішення питання, абсолютну законність процедури, а також гарантію якісного виконання робіт.

Наші фахівці стануть Вашими особистими консультантами під час вирішення питання, з якими можна буде моментально вирішити будь-яке питання і проблему. Юристи будуть тримати Вас в курсі просування справи, так що все буде проходити «чисто», конфіденційно і швидко.

Купить финкомпаниюКупити фінансову компанію з «Альт-Брайер» — означає приєднатися до числа постійних клієнтів по всій Україні, отримавши виняткові переваги при роботі з професіоналами:

  • «Альт-Брайер», надаючи послугу «купівля фінансової компанії», забезпечуючи повний цикл процедури, починаючи від скрупульозного розгляду юрособи, закінчуючи наданням ліцензії та кінцевих паперів новим власникам бізнесу;
  • Всі етапи покупки ми здійснюємо тільки своїми ресурсами, без залучення сторонніх осіб в межах установленої ціни на послугу;
  • При необхідності, ми можемо створити універсальну фінансову компанію для надання різноманітних фінансових послуг, передбачених національним законодавством;
  • Ми несемо відповідальність на кожному етапі операції, особисто супроводжуючи папери у всі держструктури.

Наша компанія не обіцяє того, в чому не впевнена, а якщо береться за справу – завжди виконує завдання на комфортних умовах для замовника, та за максимально стислі терміни. Купити фінансову компанію дійсно просто, якщо за справу беруться юристи «Альт-Брайер».