Однією з основних послуг юридичної компанії «Альт-Брайер» є надання правового сервісу в області корпоративного права – наші правознавці супроводжують операції купівлі-продажу фінансових компаній на обмін валют. У своєму розпорядженні ми маємо список готових юр. осіб з ліцензіями і без них, з оборотами і «чисті», які за кілька днів можуть стати Вашими.

Звертаючись в «Альт-Брайер», Ви можете бути спокійні за придбаний бізнес, оскільки правознавці нашої компанії гарантують законність проведення операції, а також відсутність неперевірених або помилкових даних за таким юр. особі.Обмен валют

Отже, ми допоможемо Вам купити компанію на обмін валют і заощадити при цьому ресурси на довгій реєстрації та ліцензуванні фінкомпанії, проте кожен керівник фінустанови повинен знати наступну інформацію.

Хто може вести діяльність з обміну валют

Згідно національного законодавства, обмін валют на території нашої держави можуть надавати:

 • банки;
 • небанківські фінансові компанії, які мають генеральну ліцензію на дану послугу;
 • агенти банків на підставі відповідної агентської угоди.

Процедура реєстрації фінкомпанії з обміну валют

Реєстрація фінансової компанії відбувається за чітко встановленим алгоритмом і складається з таких етапів:

 • реєстрація юридичної особи;
 • створення активів;
 • професійна підготовка директора, головного бухгалтера та інших осіб з керівного складу юр. особи;
 • внесення компанії в реєстр фінансових установ;
 • отримання ліцензії НБУ;
 • реєстрація кас, які будуть здійснювати обмін валют.

Вартість готової компанії

Оскільки вартість готової фін компаній з ліцензією на обмін валют може бути різною в залежності від багатьох факторів, Ви можете зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі запитання.

Готові компанії – вартість
Дізнатися ціну

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі купівлі/продажу фін компанії з ліцензією на обмін валюти

Оформлюємо відсутні документи в процесі оформлення угоди

Оформлення угоди купівлі фін компанії з ліцензією на обмін валюти в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення покупки компанії

Допомагаємо на будь-якому етапі операції

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

 

Умови отримання генеральної ліцензії

Купить компанию на обмен валют

Якщо здійснюється продаж фінансової компанії, обмін валют не завжди значиться в списку послуг, що надаються. Проте в даному випадку це основний вид діяльності, тому етапу отримання генліцензії на обмін валют не уникнути.

Однією з вимог, які має виконати фінансова установа для отримання такого документа, є те, що компанія повинна проіснувати на ринку фін. послуг більше одного року. Також діяльність юр. особи повинна відповідати законодавчим вимогам до власних засобів подібної компанії. Нагадаємо, статутний капітал можна формувати тільки грошовими коштами, але ніяк не майном.

Вимоги до керівництва

Директор фінансової компанії (не обов’язково з обміну валют) зобов’язаний:

 • мати закінчену вищу освіту, тобто мати ступінь спеціаліста або магістра;
 • закінчити курси підвищення кваліфікації, що має бути підтверджено екзаменаційним рішенням;
 • мати, як мінімум, дворічний стаж роботи на посаді керівника фінансової компанії і не менше 1 року працювати на ринках фінансових послуг;
 • останні 5 років не повинен займати керівні посади в компанії, яка була визнана банкрутом, або яка була примусово ліквідована;
 • мати ідеальну репутацію.

Компания по обмену валютВимоги до головного бухгалтера, по суті, такі ж, за винятком пункту про наявність робочого стажу. Головбух повинен пропрацювати не менше 3 років на провідних посадах, пов’язаних з фінансовою або бухгалтерською роботою, або мати аналогічний досвід роботи на фінансових ринках.

Всі ці умови ми враховуємо при первинній реєстрації або купівлі фінансової компанії, що гарантує законність діяльності такої юридичної особи під Вашим керівництвом. Наші правознавці дбають не тільки про грамотність оформлення кожного документа компанії і «чистоту» угоди купівлі-продажу, але і про комфорт співробітництва. Так, ми завжди будемо раді надати консультацію щодо алгоритму роботи та поточного стану справ. Ми розуміємо, що таке час ділової людини, і прагнемо надати максимально комфортний сервіс у стислі терміни.