«Альт-Брайер» – компанія, яка надає послуги в сфері ліцензування підприємств. Один з провідних напрямків – допомога у придбанні ліцензій на будівництво. Юристами компанії за роки роботи напрацьована практика, яка допомагає нашим клієнтам отримувати бажане в самі короткі терміни.

Будівельні ліцензії в Україні

Українське законодавство передбачає досить детальну специфікацію ліцензій, що стосуються будівельної діяльності. Існує більше десяти варіантів подібних ліцензій – документи різного виду знадобляться, якщо Ви плануєте займатися, наприклад, проектною або інжиніринговою роботою, вести архітектурну або оціночну діяльність і т.д.

Зрозуміло, кожна з них має власну специфіку отримання – відмінності будуть як в самому процесі, так і в переліку документів, необхідних для її придбання. Про те, якою саме має бути Ваша будівельна ліцензія, необхідно потурбуватися заздалегідь і в ідеалі обговорити це питання з кваліфікованим юристом – це дозволить заощадити час і убезпечить Вас від невірних кроків.

Будівельна ліцензія Україна

До речі, не виключений варіант отримання підприємством відразу декількох будівельних ліцензій, якщо компанія не планує обмежувати себе в рамках будь-якої будівельної галузі і бажає надавати у сфері будівництва комплексні послуги.

Ліцензія на будівництво в Києві

Будівельная ліцензія КиївЯкщо основна мета Вашого підприємства – будівельна ліцензія в Києві, приготуйтеся до того, що відповідні органи, які займаються ліцензуванням, пред’являть Вашому підприємству цілий ряд суворих вимог, яким воно має неодмінно відповідати.

Отже, будівельна ліцензія буде видана, якщо:

 • Ваше підприємство буде мати чітко виділені і офіційно зафіксовані структурні відділи;
 • приміщення, в якому підприємство буде розташоване, відповідатиме усім заявленим нормам (наприклад, на кожного фахівця повинно припадати не менше шести квадратних метрів площі);
 • в приміщенні Вашого підприємства повинна бути присутня вся необхідна комп’ютерна техніка;
 • комп’ютерна техніка повинна бути оснащена виключно ліцензійним програмним забезпеченням;
 • Вам доведеться розробити і затвердити всю нормативно-правову документацію з Вашої компанії;
 • серед Ваших співробітників повинні в обов’язковому порядку бути присутні фахівці з архітектурною або іншою профільною освітою.

Тільки дотримання цих умов дасть Вам право ініціювати процес, результатом якого стане будівельна ліцензія в Києві. Отримана будівельна ліцензія надасть Вам можливість виконувати широкий спектр будівельних робіт, причому не тільки в столиці, але і в інших населених пунктах нашої країни.

Отримання будівельної ліцензії

Отримання будівельної ліцензіїПроцес ліцензування будівельної галузі не можна назвати простим. Ліцензія на будівництво в Україні, як уже згадувалось, може бути видана лише підприємству, що повністю відповідає всім заявленим вимогам. Само собою, все це Вам доведеться підтверджувати відповідною документацією.

Після всього цього Ви комплектуєте остаточний пакет документів і подаєте його в необхідні органи разом із заявкою. Теоретично будівельна ліцензія купується приблизно за місяць. На ділі ж весь процес може відчутно затягнутися – можуть виникнути проблеми з тими або іншими документами, заявку можуть повернути назад, якщо в ній виявлять помилки і т. д.

Згідно останніх змін в законодавстві, розрізняють наступні види будівельних ліцензій:

на будівельні та монтажні роботи (розділ I)

на монтаж інженерних мереж (розділ II)

на будівництво транспортних споруд (розділ III)

Роботи, які підлягають атестації та отриманню іменного сертифіката:

Вишукувальні роботи для будівництва

Розробка містобудівної документації

Проектування об’єктів архітектури

Інжинірингова діяльність у сфері будівництва

Основні ліцензійні вимоги для отримання ліцензій на будівництво в Україні:

 • наявність структурних відділів по підприємству;
 • наявність адміністративних приміщень з площею згідно з вимогами будівельних норм (мінімум 6 кв. м. — на кожного спеціаліста);
 • наявність необхідної комп’ютерної техніки;
 • наявність необхідного ліцензійного програмного забезпечення;
 • наявність нормативно-технічної документації компанії (ДБН);
 • наявність в штаті підприємства (на постійній основі) відповідних фахівців з архітектурно-будівельною освітою і досвідом роботи. 

Співпраця з «Альт-Брайер» дозволяє оптимізувати процес ліцензування і звести витрачений час до мінімуму. Ми допомагаємо правильно оформити заявку і зібрати всю потрібну документацію.Особисто Вам доведеться витратити не більше однієї години Вашого часу. «Альт-Брайер» надає Вам надійну гарантію того, що Ваші ділові інтереси будуть грамотно представлені, а процес ліцензування буде знаходитися під надійним юридичним захистом.

Наші найуспішніші проекти:

Лицензия ФОП Лицензия УКРНАЦБУД