Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає консультації та послуги для юридичних і фізичних осіб у сфері ліцензування охоронної діяльності, а саме — оформлення ліцензій на охорону на всій території України.

Ліцензія на охоронуЯкщо Ви вирішили почати бізнес у сфері охорони фізичних осіб, а також персонального і комерційного майна, то повинні розуміти, що для цього необхідна ліцензія на охоронну діяльність в Україні. Щоб отримати необхідний документ, для початку, необхідно виконати ряд ліцензійних вимог, підготувати відповідний пакет паперів, представити все в держструктури, і чекати на відповідь. Процедура ця досить довга, однак юристи компанії «Альт-Брайер» не тільки якісно проконсультують з усіх аспектів процедури, але і нададуть дозвіл на роботу при мінімальному Ваше втручання.

Умови отримання ліцензії на охоронну діяльність

Звичайно, ліцензія на охоронну діяльність в Україні у Вас з’явиться тільки після того, як відповідні держоргани будуть проінформовані про те, що підприємство виконало всі необхідні вимоги для ведення зазначеної діяльності. Так, при створенні охоронної фірми основну увагу слід приділити персоналу, який буде зайнятий в охороні:

 1. обов’язково в штаті необхідно мати фахівця, який би керував охоронним напрямком. Бажано, щоб у його кваліфікаційний стаж входила робота в силових структурах, але також допускається людина, що раніше працювала в охоронних компаніях;
 2. серед працівників, зайнятих на постійній основі, необхідно мати, як мінімум, двох охоронців, які мають відповідне посвідчення.

Після виконання ліцензійних умов, документи, що підтверджують факт наявності кваліфікованого персоналу, та інші передбачені в законодавчому порядку папери передаються в МВС, після чого через місяць ліцензія на охоронну діяльність в Україні, швидше за все, буде у Вас. Або ж, в іншому випадку, Ви можете отримати відмову в отриманні дозволу на охорону, якщо комісія визначить, що підприємство не має необхідних ресурсів для надання охоронних послуг.

Чого не слід робити для отримання ліцензії на охорону

Ліцензія на охоронну діяльністьЛіцензія на охоронну діяльність в Україні свідчить про те, що персонал має спеціальні знання і навички, приміщення відповідають всім нормам протипожежної, санітарної тощо безпеки, і відповідні документи теж в порядку. Як вже писалося вище, персонал становить основну складову роботи, тому серед працівників підприємства не повинно бути:

 1. Осіб, які мають судимість;
 2. Осіб, які перебувають на обліку у психіатра і/або нарколога;
 3. Осіб, які мають незадовільний стан здоров’я для здійснення охоронної діяльності.

Придбати ліцензію на охорону можна з юристами «Альт-Брайер»

Щоб не отримати негативну відповідь від Міністерства внутрішніх справ і, отже, марно не витратити масу часу і фінансів, можна відразу звернутися в компанію «Альт-Брайер», правознавці якої допоможуть в оформленні необхідних документів для ліцензування охоронної діяльності в Україні.

Наша компанія надає наступний перелік послуг щодо оформлення та отримання ліцензії на охорону:

 • інформування клієнта з питань національного законодавства;
 • консультування особи з приводу отримання дозволу на охоронну діяльність;
 • підготовка та оформлення пакету документів для подання його в органи ліцензування;
 • сприяння при отриманні дозвільних документів, необхідних для того, щоб ліцензія на охоронну діяльність в Україні опинилася у клієнта;
 • підготовка матеріально-технічної бази підприємства відповідно до законодавчих вимог;
 • отримання і надання ліцензії клієнту.

Компанія «Альт-Брайер» багато років працює в сфері міжнародного консалтингу, тому з легкістю і в максимально стислі терміни оформитьнеобхідні документи, і зробить все необхідне для Ліцензія на охорону в Українідосягнення бажаного результату.

Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримаєте кваліфікований сервіс від досвідчених юристів, що стане запорукою позитивного і швидкого вирішення проблем. А для цього необхідно буде лише з’явитися в офіс, підписати довіреність на юристів компанії «Альт-Брайер», і бути присутнім у мінімальній кількості інстанцій. Все інше – турбота фахівців «Альт-Брайер».