ТОВ «Юридична компанія «Альт-Брайер» надає допомогу в оформленні та отриманні будь-яких видів ліцензій, діючих на всій території України.

Юристи, консультанти, адвокати та експерти нашої компанії чітко визначають види господарської діяльності, які відповідають Вашому бізнесу, Вашій бізнес-моделі, які підлягають ліцензуванню в Україні. Крім цього, правознавці «Альт-Брайер» консультують про порядок та процедуру отримання відповідної ліцензії, допомагають Вам, клієнту, сформувати необхідний пакет документів відповідно до закону з наступним отриманням самої ліцензії.

Необхідність отримання ліцензії

licenzirovanie1У загальному розумінні, ліцензія – документ, що демонструє право суб’єкта господарської діяльності здійснювати певний вид послуг або робіт. Ліцензія видається відповідними державними органами після виконання ліцензійних умов на безстроковій основі, або на певний період часу.

Часто бізнесмени задаються питанням: «Чому мені для здійснення конкретно взятого виду робіт потрібна ліцензія, а товаришеві для надання іншого виду послуг – не потрібна?». Відповідь полягає в тому, що ліцензія необхідна, щоб держава була впевнена у Вашій здатності без шкоди для кого-небудь, а також держави в цілому вести обрану діяльність. А саме, що

  • Ви, як власник і керівник, а також Ваші співробітники маєте відповідну освіту та кваліфікацію, що можете підтвердити офіційними паперами;
  • умови праці у Вашій компанії відповідають нормам безпеки;
  • Ви не завдасте шкоди суспільству і навколишньому середовищу при здійсненні ліцензованого виду діяльності.

Тому держава і потребує попереднього виконання ліцензійних вимог. Якщо Ваша діяльність не передбачає складних робіт – в ліцензії немає необхідності, і ніяких супер вимог до такої діяльності теж немає. Однак варто врахувати, що в більшості випадків в Україні ліцензування не уникнути, і в цьому допоможуть юристи компанії «Альт-Брайер».

Алгоритм ліцензування

В Україні питанням ліцензування різних видів діяльності займаються відомства при різних міністерствах (на жаль, немає єдиного централізованого органу). Так, наприклад:

  • видачею медичних ліцензій завідує Міністерство охорони здоров’я;
  • легалізація охоронної діяльності лежить на Міністерстві внутрішніх справ;
  • дозволами на перевезення займається Міністерство транспорту.

Як вже згадувалося, щоб отримати ліцензію, спершу необхідно виконати і документально засвідчити ліцензійні умови. Далі знадобиться зібрати пакет передбачених законами документів, передати їх інспектору відповідної держустанови та сплатити мито за розгляд паперів. Якщо Ви, зі свого боку, не допустили помилок, сміливо можете розраховувати, що через місяць ліцензія буде у Вас.

Разом з тим, далеко не завжди людині без юридичної освіти вдається з першого разу бездоганно підготувати папери і відразу отримати позитивну відповідь.

Документи для оформлення ліцензії

licenzirovanie2Єдиного списку документації, який «працював» би для всіх видів ліцензій, не існує. Все залежить від того, яким видом діяльності Ви плануєте займатися. Однак є інформація, без якої жоден орган ліцензування не зможе розглянути Ваше питання, і це:

  • папери про реєстрацію бізнесу. Доведеться надати виписку з Реєстру підприємств, статут компанії, список засновників і т.п.;
  • статутний капітал (документи про його наявність та розмір);
  • документи про освіту осіб, які займають керівні посади, а також довідки про відсутність у них судимостей.

МИ ДОПОМАГАЄМО КЛІЄНТАМ в отриманні таких дозвільних документів:

Гарантії від «Альт-Брайер»

licenzirovanie3В умовах сьогоднішнього жорсткого бізнесу кожен втрачений день без ліцензії – чревата великими фінансовими втратами. Тому тільки залучення до роботи професіоналів гарантує Вам швидкий «запуск» бізнесу і 100% результат. Ви, безумовно, можете вести справи в сферах, що не потребують ліцензування, однак і дохід, відповідно, там в десятки разів нижче.

Крім вдячних клієнтів, які залишають свої відгуки про роботу «Альт-Брайер» у відповідному розділі «відгуки», гарантом високої якості нашого юридичного сприяння є рекомендаційні листи таких компаній, як «Роза Вітрів», «Star Media», «Просто страхування», які можна побачити в головному офісі ТОВ «ЮК «Альт-Брайер», а також на нашому сайті.