Дозвіл на міжнародні перевезення вантажівСьогодні автотранспортні вантажні перевезення вважаються одними з найбільш затребуваних послуг у світі, адже це невід’ємна частина виробничого процесу будь-якого великого підприємства. Однак для того, щоб приймати участь в міжнародному русі, транспортуючи при цьому вантаж, в Україні необхідно отримати відповідну ліцензію на міжнародні вантажоперевезення.

За роки роботи на ринку юридичних послуг, компанія «Альт-Брайер» зарекомендувала себе як надійний партнер, якому можна без побоювання довірити оформлення ліцензії на кожний вид діяльності, включаючи міжнародні вантажоперевезення. Наші спеціалісти надають детальні консультації та правові послуги для суб’єктів господарської діяльності у сфері ліцензування транспортування вантажів наземними видами транспорту, сприяючи при оформленні та отриманні документів дозвільного характеру, чинних на всій території України, країн СНД, Євросоюзу та інших держав.

Свідоцтво для участі ТЗ у міжнародному русі

Для отримання цієї ліцензії юридичній особі потрібно мати свідоцтво для участі в міжнародному русі. По суті, це техпаспорт на вантажне транспортний засіб з позначкою «для участі в міжнародному русі».

  • Якщо компанія з самого початку планує займатися міжнародними перевезеннями вантажів, слід відразу отримати такого роду свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • Якщо ж юридична особа прийняла рішення змінити вид діяльності в процесі роботи, або розширити сферу послуг, потрібно замінити наявний техпаспорт в сервісному центрі МВС.

Ліцензування міжнародних перевезень вантажівЗвертаючись в «Альт-Брайер» за юридичною підтримкою у процесі ліцензування, Ви можете розраховувати на нашу допомогу в будь-який час доби, і бути впевнені, що вирішення питання розпочнеться безпосередньо з моменту Вашого звернення і ні хвилиною пізніше.

Наші фахівці в питань транспортного права нададуть повний спектр юридичних та консалтингових послуг у цій галузі юриспруденції, роблячи співпрацю з кожним клієнтом максимально комплексною, результативною і комфортною.

Що зроблять для Вас юристи «Альт-Брайер»

  • Проконсультують щодо процедури оформлення ліцензії і отримання свідоцтва на участь у міжнародному русі;
  • Представлять Ваші інтереси в органах ліцензування;
  • Розроблять, підготують і узгодять усі необхідні документи;
  • Представлять пакет паперів в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;
  • Супроводять отримання дозволу та ліцензії.

Фахівці міжнародної компанії «Альт-Брайер» нададуть кожному клієнту висококваліфіковану юридичну допомогу в процесі отримання ліцензії на міжнародні вантажоперевезення, мінімізуючи участь замовника у цій процедурі. Незалежно від складності і масштабів завдання, ми швидко його виконаємо, після чого Ви зможете законно здійснювати міжнародні вантажоперевезення, не побоюючись проблем на митниці.

 

Приклади отриманих ліцензій компанією Альт-Брайер

Отримати ліцензію на міжнародні перевезення