Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» пропонує клієнтам-іноземцям, крім правової допомоги при отриманні посвідки на тимчасове проживання в Україні, оформлення договору обов’язкового медичного страхування. Завдяки нашому безпосередньому співробітництву з компанією «ПРОСТО-страхування», Вам не доведеться шукати страховика, який би виконав дану послугу – ми зробимо все в комплексі. Звичайно ж, якщо Ви займаєтеся отриманням посвідки самостійно, ми також допоможемо отримати медполіс.

Медицинская страховка иностранцаЗа законодавством України, для тимчасового проживання в країні терміном до 1 року, іноземний громадянин обов’язково повинен мати поліс медичного страхування. Даний документ обов’язковий для подачі в міграційну службу, отже – без страховки посвідку на проживання Ви не отримаєте. Істотною перевагою роботи «Альт-Брайер» є комплексність наших послуг. Незалежно від того, чи звертаєтеся Ви до нас для отримання ВНЖ і страховки, або тільки оформлення медполіса, ми для Вас:

 • виявимо найбільш підходящу основу для отримання документа;
 • представимо Ваші інтереси в держструктурах;
 • оформимо весь пакет документів без посередників, що виключає додаткові витрати клієнта.

Страховий випадок

Купуючи поліс медичного страхування для іноземця, Ви не тільки здійснюєте обов’язкову вимога держави, але і завчасно забезпечуєте собі, в разі необхідності, організацію і надання цілодобової медичної допомоги на території всієї України, а також оплату та доставку медикаментів. Зокрема, при виникненні страхового випадку «ПРОСТО-страхування» подбає про пошук лікаря, надання консультації та забезпеченні курсу лікування до моменту, поки стан здоров’я особи не буде задовільним.

Медицинское страхование иностранцаСтраховим випадком згідно з цим полісом є звернення застрахованої особи протягом строку дії договору в медустанову для отримання екстреної медичної допомоги. Звернення може здійснюватися з приводу погіршення стану здоров’я, а саме:

 • гостре захворювання;
 • загострення хронічного захворювання;
 • травмування або інші наслідки нещасного випадку;
 • отруєння;
 • позаматкова вагітність;
 • ускладнення фізіологічної вагітності.

Програма захисту

Програма обов’язкового мед. страхування іноземців, які тимчасово перебувають на території України «Екстрена медична допомога», включає:

 • екстрену амбулаторно-поліклінічну допомогу;
 • екстрену стаціонарну допомогу;
 • швидку медичну допомогу;
 • невідкладну стоматологічну допомогу.

Медицинский полис иностранцаПри погіршенні стану здоров’я застрахованої особи постійну допомогу забезпечує Медичний Асистанс від компанії «ПРОСТО-страхування». Після укладення відповідного поліса застрахованій особі видається персональна пластикова картка з інформаційним блоком, а також зазначенням контактних телефонних номерів, за якими і можна зв’язатися в екстреній ситуації.

У список обслуговуючих медустанов входять кращі центри країни різної форми власності. Список клінік і аптек, в які можна звернутися для обслуговування в м.Києві узгоджується індивідуально з кожним клієнтом.
Звернувшись в компанію «Альт-Брайер», у Вас є унікальна можливість отримати всебічний супровід Вашої легалізації в Україні на термін до 1 року, а в разі необхідності продовження цього візиту, плюс всі необхідні процедури, в тому числі – оформлення обов’язкового страхового полісу без посередників.