Страхование коллективаМіжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» крім правових послуг пропонує страховий сервіс. Завдяки співпраці з компанією «ПРОСТО-страхування» ми маємо можливість комплексно супроводжувати реєстрацію та ведення бізнесу, як в нашій державі, так і за його межами, легалізувати іноземців в Україні, і т. д.

Страхування трудового колективу у нашій країні є добровільним, однак зараз набуває все більшої популярності. Так, якщо Ви керівник підприємства зі штатом більше 20 осіб, і хочете подбати про те, щоб продуктивність праці не падала під тиском незадовільного стану здоров’я співробітників, довірте організацію медичної захисту Вашого колективу юристам «Альт-Брайер».

Умови страхування

Об’єктом оберега може виступати здоров’я особи з дитячого віку до 65 років.
Купуючи поліс добровільного медичного страхування колективу, Ви завчасно забезпечуєте Вам і Вашим співробітникам організацію і надання цілодобової необхідної медичної допомоги на території всієї України, а також оплату та доставку медикаментів. Зокрема, при виникненні страхового випадку «ПРОСТО-страхування» подбає про пошук лікаря, консультації та курсу лікування.

Програми захисту

Медицинская страховкаБазові програми добровільного мед. страхування колективу від 20 чол. включають:

 • амбулаторну та поліклінічну допомогу;
 • швидку і невідкладну допомогу;
 • стоматологічне лікування;
 • медикаментозне забезпечення.

Допоміжні програми страхування забезпечать:

 • вітамінізацію;
 • проведення вакцинації від грипу;
 • спостереження вагітності;
 • лікування осіб, які мають цукровий діабет, туберкульоз, онкологічні захворювання;
 • оздоровчий сервіс.

При погіршенні стану здоров’я застрахованої особи постійну допомогу забезпечує служба «Медичний Асистанс» від компанії «ПРОСТО-страхування». Після укладення відповідного поліса кожній застрахованій особі видається персональна пластикова картка з інформаційним блоком, а також зазначенням контактних телефонних номерів «Медичного асистансу», за яким можна зв’язатися в екстреній ситуації.

Вигоди добровільного мед страхування

Медицинская страховка сотрудниковУ список обслуговуючих медустанов входять кращі центри країни різної форми власності. Список клінік і аптек, в які можна звернутися для обслуговування в м.Києві узгоджується індивідуально з кожним корпоративним клієнтом. Так, оформляючи страхування колективу, Ви отримуєте подвійну вигоду:

 • персонал відчуває себе більш захищеним, що створює додатковий пріоритет при виборі Вас як роботодавця;
 • працездатність і ефективність роботи колективу підвищується, що, в свою чергу, підвищує дохід, репутацію, значимість фірми на ринку.

Крім іншого, звернувшись в компанію «Альт-Брайер», у Вас є унікальна можливість отримати всебічний супровід Вашого бізнесу, починаючи від реєстрації фірми і бухгалтерських послуг, закінчуючи страхуванням працівників. Кожна поважаюча себе компанія надає трудовому колективу захист здоров’я, «Альт-Брайер» допоможемо Вам подбати про колег.