1. Нові технології в дії: біометричний паспорт.
2. Процедура оформлення.
3. Дізнатися вартість отримання біометричного паспорта.
4. Терміни отримання біометричного паспорта.
5. Біометричний паспорт в Україні.
6. Список документів для оформлення.
7. Гарантії отримання.
8. Додаткові послуги.

У перелік послуг, що надаються компанією «Альт-Брайер», входить допомога в отриманні будь-якого виду офіційних документів. Одна з наших нових послуг – допомога та консультації з питань отримання біометричного паспорта. Біометричні паспорти для нашої країни – це нове слово в сфері державних документів, але ми вже готові надавати українцям відповідний сервіс.

Нові технології в дії: біометричний паспорт

Биометрический паспорт КиевНовий варіант паспорту, на який перейшли вже всі європейські країни, відрізняється від «класичного», перш за все, тим, що крім звичної інформації – прізвища, зовнішності і дати народження власника – він дає уявлення про його біометричні показники (відбитки пальців або, наприклад, знімок рогівки ока).

Переваги, що дозволяє отримати цей документ, очевидні – наявність мікрочіпа з індивідуальною інформацією не просто знижує ризик того, що паспорт буде підроблено, а просто виключає його. Логічно припустити, що до власників біометричних паспортів буде більше довіри і в консульствах, і на митних постах, коли хтось із володарів модернового документа буде перетинати кордон. Таким чином, новий паспорт – це ще один спосіб лібералізувати візовий режим.

Вартість послуг з оформлення біометричного паспорта

Оскільки вартість послуг з оформлення біометричного паспорта може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Біометричний паспорт
Дізнатися ціну

Процедура оформлення біометричного паспорта

Біометричний паспорт в Києві оформляється за процедурою, яка, загалом, нагадує процес отримання звичайного «закордонного». Ви приходите в пункт отримання (у переважній більшості випадків це міграційна служба) і подаєте потрібні документи разом із заявою.

Где получить биометрический паспорт

Наступним етапом стане оплата державного мита – біометричний паспорт в Києві Вам зможуть видати виключно на підставі довідки, яка цю оплату підтвердить.

Після того як все це буде зроблено, Ви знову приходите в міграційну службу, де Вас сфотографують, знімуть відбитки Ваших пальців і зафіксують Вашу особисту підпис електронним планшетом. Ось коротко і весь сценарій того, як отримати біометричний паспорт в Києві.

Наши переваги

Оформляємо потрібні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Біометричний паспорт: вартість і терміни отримання

Теоретично біометричний паспорт в Києві роблять за двадцять днів. Насправді ж, це просто той мінімальний термін, на протязі якого він вже може бути готовий, а чи буде це так – ніхто Вам гарантувати не може.

Можна, звичайно, спробувати зробити все швидше, замовивши виготовлення за прискореною процедурою, але за це доведеться платити додатково, а гарантій, що документ опиниться у Вас в належний час – через сім днів – як і раніше не буде.

Саме тому логічніше звернутися в «Альт-Брайер». Ми допоможемо Вам провести оформлення біометричного паспорта за мінімум часу, причому Ваша особиста участь у процесі займе не більше години. Тобто, Вам не доведеться збирати документи по всіх інстанціях або простоювати в чергах. Ми гарантовано Вам допоможемо швидко отримати біометричний паспорт. Київ і всі інші міста в рівній мірі входять до сфери нашої компетенції.

Біометричний паспорт в Україні

Біометричний паспорт в Україні виготовляється за процедурою, яка ідентична тій, яку ми вже описали. Відмінності полягають лише в тому, що регіональні служби ще в меншій мірі підготовлені до напливу охочих, а значить, дають «збої» набагато частіше, ніж столичні.

Биометрический паспорт Украина

Таким чином, якщо Ви бажаєте оформити біометричний паспорт в Україні, але плануєте зробити це не в столиці, то послуга, запропонована нами, набуває ще більшої актуальності. З «Альт-Брайер» Вам вдасться зробити міжнародний документ максимально швидко.

Список документів для оформлення біометричного паспорта

Біометричний паспорт України видається на підставі наступного списку документів. Щоб отримати його, до міграційної служби (паспортного столу) Вам потрібно буде взяти з собою:

  • свій внутрішній паспорт з двома копіями;
  • код платника податків, знову ж, зробивши дві копії цього документа;
  • всі старі «закордонки» (якщо раніше Ви отримували), супроводжуючи кожен з них однією ксерокопією.

З будь-яких питань Ви можете звертатися в «Альт-Брайер» – тут Ви отримаєте на них професійні та вичерпні відповіді!

Компанія ” Альт-Брайер гарантує:

  • підготовку та надання усіх обов’язкових документів в органи міграційної служби,
  • отримання і включення в основний пакет документів відсутні у клієнта папери;
  • контроль процесу прийняття документів на розгляд;
  • 100% отримання для Вас біометричного паспорта.

Високу якість нашої роботи підтверджують не тільки клієнти, багато з яких залишають відгуки у відповідному розділі на нашому сайті, але й листи з боку таких шанованих компаній, як «Роза Вітрів», «Просто Страхування», «Star Media», з якими ми співпрацювали безпосередньо з питань міграційного права.