1. Одруження, легалізація шлюбу.
2. Внесення змін у свідоцтво про шлюб.
3. Реєстрація дитини. Додаткові послуги

Юристи компанії «Альт-Брайер» надають повний спектр консалтингових послуг щодо питань РАЦС, після чого супроводжують практичне вирішення питань у районних РАГСах м. Києва.

Одруження, легалізація шлюбу

БракосочетаниеПеред подачею документів нерезиденту (і резиденту також) слід уточнити повний перелік паперів, необхідних для подачі в РАЦС. Тут юристи «Альт-Брайер» допоможуть Вам:

  • Зібрати повний пакет документів;
  • Легалізувати і перевести папери;
  • Супроводити їх подання;
  • Прискорити вирішення задачі, і мінімізувати витрати.

Все це допоможе як українцю, так і іноземному громадянину (а це куди більш складно, якщо враховувати, що не багато іноземці добре знаються на законодавстві іншої держави) швидко і безтурботно укласти і легалізувати шлюб у будь-якому з РАГСів країни.

Внесення змін у свідоцтво про шлюб

В силу людського фактора нерідкими є випадки допущення помилок у свідоцтві про шлюб. Це буває як з вини самих молодят, так і через неуважність співробітників РАЦСу.

На практиці можуть допустити помилку в

  • Дати події;
  • Імені молодих;
  • Інформації про особу (дата, місце народження), і т.д.

В даному питанні слід розуміти, що, чим раніше Ви виявите проблему, тим легше буде її вирішити. Тому, якщо Ви зіткнулися з помилкою в документі, що підтверджує факт Вашого одруження – біжіть до правознавців.

Співпраця з юристами в такому питанні вкрай вигідна, тому що клієнт, надавши лише оригінали ідентифікаційних документів, отримає готовий результат. Так, не доведеться піклуватися про нотаріальний переклад паперів, оплату держмита, заповнення заяв та подання всього пакету документів в держоргани.

Особливо складно внести зміни до свідоцтва про шлюб, якщо союз укладається між українцем і іноземним громадянином. Так, після подачі нашими юристами документів в РАЦС, співробітники останнього відправляють запит про уточнення даних іноземця в його країну. Далі правознавці компанії «Альт-Брайер» ретельно слідкують за просуванням справи, про що регулярно повідомляють клієнта.

Наші переваги

Консультуємо по міграційному і цивільному праву

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Представляємо інтереси клієнта в РАЦСі при необхідності

Вартість консультації з питань РАЦС

Оскільки вартість консультації з питань РАЦС може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Консультація з питань ЗАГС
Дізнатися ціну

Реєстрація дитини

Народження дитини – це, безумовно, важлива подія, однак, крім моментів щастя, Вас чекає куди більш безрадісна документальна тяганина за даним фактом. Особливо складно це зробити, якщо один з батьків – іноземна особа.

Регистрация ребенка

Отже, звичайно, варто подумати про «помічників», які забезпечать швидке вирішення питання. Тут Вам на допомогу прийдуть юристи компанії «Альт-Брайер».

Процедура співробітництва полягає в наступному. Щасливі батьки повинні мати на руках документи з лікарні (плюс переклади паспортів), з якими вони йдуть в РАЦС. Як показує практика, на цьому етапі можуть виникати труднощі при заповненні держформи на батька/матір. Тому вкрай важливо юридично грамотно супроводити дану процедуру, щоб уникнути проблем у майбутньому. Правознавці «Альт-Брайер» допоможуть оминути допущення помилок при внесенні у документи співробітниками РАЦСу, що істотно полегшить реєстрацію дитини.

Поряд з цим, у багатьох українських пологових будинках поступово вводиться можливість отримувати свідоцтво про народження дитини «на місці». Для цього необхідні:

  • Паспорти батьків;
  • Свідоцтво про шлюб.

Проте, не дивлячись на те, що сама по собі процедура, в принципі, нескладна, існує ряд нюансів з документами іноземних батьків. Зокрема, для подання свідоцтва про шлюб, отриманого за кордоном, його попередньо слід легалізувати, а також перевести на українську мову та нотаріально завірити. Щоб не витрачати свій час, можете довірити цю процедуру нашим юристам.

В сутності, правознавці компанії «Альт-Брайер» допоможуть «розібрати» будь-яке питання пов’язане з РАЦСом. Будь то народження або смерть, одруження або розірвання союзу, зміна імені та прізвища, і т.п. Наша команда гарантує Вам 100% актуальну інформацію, а при співпраці — точний результат, в той час, як Ви зможете присвятити вільний час більш важливим справам.