1. Як отримати паспорт України.
2. Де отримати паспорт громадянина України.
3. Терміни отримання паспорта в Україні.
4. Порядок отримання паспорта громадянина України.
5. Допомога в отриманні паспорта України.
6. Додаткові послуги.

Однією з головних спеціалізацій міжнародної юридичної компанії «Альт-Брайер» є міграційне право, в розрізі якої професіонали допомагають в отриманні паспорта українським громадянам, а також іноземцям, котрі отримали українське громадянство.

Паспорт Украины

Паспортне посвідчення — це основний документ законного жителя країни, який підтверджує особу власника та його пряму приналежність до держави, в даному випадку – України. Найчастіше даний документ отримують саме корінні громадяни країни при досягненні 16 років, батьки в такому випадку більш-менш знайомі з процедурою, яка не надто змінюється з роками. Однак, часто на місцях вимагають деякі додаткові документи, наприклад:

 • приписне свідоцтво;
 • ксерокопії паспортів батьків;
 • довідки з консульства (для інтернаціональних сімей) і т.д.

Крім цього, рідко хто знає в який тимчасовий проміжок після дня народження необхідно отримати перший паспорт, розмір адміністративної відповідальності за недотримання цих рамок, і інші дрібні нюанси щодо паспортного посвідчення. Тому краще відразу звернутися за допомогою до професіоналів, які миттю нівелюють складності, і власне, допоможуть отримати документ без проблем і затримок.

Вартість послуг з оформлення паспорта України

Оскільки вартість послуг з оформлення паспорта України може змінюватись в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Паспорт України
Дізнатися ціну

Як отримати паспорт України

Законодавством суворо передбачені випадки і обставини, при яких обов’язково отримати паспортне посвідчення, а саме:

 • Досягнення 16 років;
 • Набуття українського громадянства;
 • Повернення в Україну після постійного проживання за кордоном.

Також оновлювати або повторно отримувати паспортний документ слід при втраті, крадіжці, заміжжі, добровільній зміні імені або прізвища, необхідності зміни фотографії і т.д.

Украинский паспортОтже, останнє не вимагає особливих зусиль, однак спочатку отримати паспорт України можна за такою процедурою:

 1. Зібрати необхідні документи;
 2. Представити папери в найближчий відділ міграційної служби (паспортний стіл), включаючи заяву;
 3. Забрати готове посвідчення громадянина країни.

Де отримати паспорт громадянина України

Наша держава турбується про своїх підданих, тому в соціумі і на законодавчому рівні є визначення чіткої схеми поділу громадян згідно місця прописки. Так, щоб отримати паспорт України необхідно звернутися до найбільш близького до адреси постійного проживання паспортного столу, де і подати обов’язковий перелік документів. У 90 % випадків список паперів виглядає таким чином:

 • Заява на видачу паспорта;
 • 2 фото;
 • Квитанція про сплату державного збору.

Додатково, залежно від конкретного випадку доведеться подати додаткові документи, які обов’язкові також в даній ситуації.

Наші переваги

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо з пропискою

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Терміни отримання паспорта в Україні

Найбільш поширений в нашій країні випадок, при якому необхідно оформити паспортний документ – це досягнення 16-річного віку, і зробити це слід максимум ніж через місяць після настання цього моменту. В решті випадку надання головного документа громадянина передбачає сама процедура легалізації.

В основному, термін оформлення посвідчення становить 1 місяць з дня подачі документів в міграційну службу, проте завдяки допомозі наших юристів знайти громадянське посвідчення можна за 5-7 робочих днів.

Порядок отримання паспорта громадянина України

Паспорт гражданина Украины

Паспортне посвідчення – перший за значимістю документ, який повинен мати кожен дорослий громадянин будь-якої країни. Щоб оформити паспортний документ, слід:

 • в першу чергу, досягти 16-річного віку, буквально на наступний день після чого можна звертатися до територіального управління міграційної служби за місцем реєстрації (прописки);
 • Звернутися за отриманням книжечки потрібно протягом 1 місяця з моменту досягнення зазначеного віку, інакше доведеться заплатити штраф;
 • Заповнити бланк заяви, який представити співробітнику ДМС разом з іншими паперами;
 • Через місяць отримати паспорт.

Допомога в отриманні паспорта України

Як вже згадувалося, при самостійному оформленні паспортного документа доведеться чекати 1 місяць, плюс з’ясувати перелік необхідних паперів, пережити довгу і хаотичну чергу в паспортному столі, специфічну поведінку працівників цієї держструктури, і т.д. Звертаючись до юристів «Альт-Брайер», Ви виграєте, як мінімум, у двох напрямках: позбавляєте себе, і своє дитя від порожньої витрати часу і нервів, а також отримуєте готовий документ максимум за 1 тиждень. Так навіщо ж витрачати свої сили, якщо можна швидко і безтурботно отримати паспорт України, а залишився вільний час присвятити більш приємним і корисним справам?