Компанія «Альт-Брайер» прагне максимально комплексно надавати допомогу своїм клієнтам, забезпечуючи супровід легалізації іноземців в країні, заснування та ведення бізнесу, реєстрацію автомобіля, і т.д. СтрахованиеЗгадувані процедури часто тісно пов’язані зі страхуванням – будь то для завершення легалізації (при отриманні ВНЖ), або в подальшому бізнесі (страхування транспортних засобів та нерухомості). У зв’язку з цим, щоб не залучати до співпраці посередників, що довелося б оплачувати клієнту з власної кишені, наша компанія надає страхові послуги «на місці».

Так, послуги міжнародної компанії «Альт-Брайер» не обмежуються суто консалтинговими та юридичними. Поряд з цим наші спеціалісти надають великий страховий сервіс на території України для резидентів та іноземних громадян. В результаті плідної співпраці з однією з провідних страхових компаній в Україні «ПРОСТО-страхування», «Альт-Брайер» має можливість надавати супровід таких операцій.

Вибір надійного страховика

Всі ми знаємо що таке страхування, однак не всі до кінця розуміють алгоритм страхування і майбутнього відшкодування збитків при настанні страхового випадку. Звичайно, страховка авто або туристична – це те, що ми робимо навіть не замислюючись, оскільки апріорі розуміємо необхідність захисту. Найчастіше такі операції проводять «не відходячи від каси», тобто – туристична страховка оформляється разом з путівкою, а страхування авто можна замовити ледь не при купівлі транспортного засобу. Однак не завжди це йде «в комплекті», та і найчастіше це не зовсім надійно.

Звичайно, окремої згадки заслуговує страхування нерухомості, вантажів, медичне страхування, обов’язкове страхування іноземців при отриманні посвідки на проживання, і т.д. – тобто ті послуги, які слід замовляти окремо. Тут вже необхідно знайти помічника, який:

  • буде надійний;
  • доступно роз’яснить процедуру сплати страхових внесків, нарахування виплати в разі необхідності, і відшкодування цієї суми;
  • має широкий спектр послуг, що зайвий раз доведе компетентність фахівців компанії та професіоналізм.

Комплексний сервіс наших юристів

СтраховкаСпеціалісти компанії «Альт-Брайер», які надають страхові послуги гарантують Вам законний та якісний сервіс. Нашою основною перевагою є те, що ми можемо комплексно супроводити будь-яку процедуру, яка вимагає (або надалі зажадає) страхування. Тобто:

  • допомагаючи Вам отримати водійські права, або номери для ТЗ, або супроводжуючи процедуру реєстрації машини, ми разом оформимо Вам страховку так, що не доведеться витрачати зайвий час на пошук хорошого страховика і переплачувати йому неземні суми;
  • звертаючись до нас за отриманням посвідки на тимчасове проживання, ми не тільки швидко і грамотно супроводимо Вашу легалізацію в країні, але і, не залучаючи посередників, отримаємо для Вас поліс медичного страхування.

Як видно, прийшовши до нас за допомогою, Ви отримаєте не тільки комфорт співпраці, але і грамотний правової та страховий сервіс «від А до Я». «Альт-Брайер» гарантує якість послуг, ручаючись за кожний наданий результат.

Сертифікати та дозволи компанії “Альт-Брайер” на страхування

sertifikat-na-strahovaniye