1. Тимчасова прописка у Києві: складно її отримувати і чи потрібна вона?
  2. Дізнатися вартість прописки.
  3. Постійна прописка в Києві.
  4. Прописка в Київській області.
  5. Часті питання.
  6. Додаткові послуги.

Професійні послуги, які надає компанія «Альт-Брайер» – експертом в сфері юриспруденції та міграційного права зокрема, дозволяють прописатися в Києві і інших населених пунктах країни. Для нас абсолютно не важливо – Ви громадянин України або резидент іншої держави. Наш юридичний досвід дозволяє справлятися з поставленими завданнями однаково ефективно і оперативно.

Тимчасова Київська прописка: чи складно її отримувати, і чи потрібна вона?

Прописка в Киеве

Відразу варто відзначити, що поняття «тимчасова прописка» на практиці не існує взагалі. Це відносне поняття, яке уточнює Ваші наміри щодо термінів реєстрації, але на самому штампі жодних часових відміток не ставиться.

Що стосується термінів реєстрації. Припустимо, Ви вирішили на час перебратися в столицю, щоб налагодити там свій бізнес або вирішити якісь важливі справи. Якщо ці справи пов’язані з походами в державні установи, можете не сумніватися в тому, що там неодмінно поцікавляться штампом у Вашому паспорті – прописка в Україні продовжує залишатися юридичним інститутом, який визначає Ваші взаємовідносини з державою.

Всюди – у банках, лікарнях, податкових інспекціях, ЖЕУ – громадян відправляють вирішувати свої проблеми виключно за місцем проживання. Згідно з останніми змінами, неважливо – українець Ви, чи іноземець, який приїхав з тривалим візитом – за 30 днів необхідно зареєструвати своє місце проживання. Також Ви повинні будете заплатити штраф, якщо з’ясується, що за місцем прописки Ви не проживаєте більше 30 днів, а за фактичним – ще не зареєструвалися.

Якщо Ви вирішите прописатися в столиці, врахуйте, що київська прописка буде доступна лише тоді, коли є квартира, в якій Вас, власне кажучи, і пропише паспортист. Ну або Вам доведеться шукати киянина, який буде згоден прописати Вас у себе.

Вирішувати цю задачу самостійно – означає піддавати себе різним ризикам: потрапити на недобросовісного орендодавця або взагалі нікого не знайти, даремно втративши час.

Найбільш логічний вихід – звернутися за допомогою у вирішенні цього питання в «Альт-Брайер». Тут Вам запропонують максимально прозорі умови співпраці і якісний юридичний сервіс.

  • ми пропонуємо Вам тільки існуючі квартири з актуальними адресами;
  • всі документи оформляються і підписуються тільки при Вас;
  • до переліку наших варіантів, пропонованих для прописки, немає гуртожитків;
  • ми завжди тримаємо Вас в курсі справи – у разі будь-яких змін Ви дізнаєтеся про них одразу ж;
  • ми можемо похвалитися величезною кількістю надійних клієнтів, а це головний показник професіоналізму та законності нашої діяльності.

Наші переваги

Договір оренди при київській прописку

Допомагаємо з договором оренди

Київська прописка в реальних квартирах

Прописуємо в реальні квартири

Прописатися в Києві за 1 день

Вирішуємо питання за 1 день

Офіційна прописка у Києві

Чесне і прозоре оформлення

Вартість послуг з оформлення прописки в Україні

Оскільки вартість послуг з оформлення прописки може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Прописка в Києвві та області
Дізнатися ціну

Реєстрація в Києві

Таким чином, «Альт-Брайер» виступає гарантом того, що оформлення прописки не буде пов’язане з неприємними сюрпризами – всі дії по її отриманню здійснюються згідно з законом. Аналогічні гарантії отримує і сам володар столичної квартири. Це головна причина, чому з «Альт-Брайер» Київська прописка оформлюється швидше і простіше.

Справа в тому, що практично всі труднощі при оформленні зумовлені, насамперед, відсутністю довіри між власником столичних «метрів» і людиною, якій потрібна реєстрація в Києві, адже в правові відносини вступають незнайомі люди. «Альт-Брайер» забезпечує чесність і законність отримання прописки, а це означає, що питання дефіциту довіри в даному випадку просто відсутня.

Прописку в нашій компанії оформляють мінімум на півроку.

Постійна Київська прописка

Київська прописка, що здійснюється з «Альт-Брайер», дозволяє відчутно виграти у часі. На підбір оптимального варіанту житлоплощі і підготовку всієї необхідної документації йде не більше одного-двох днів. Істотною відмінністю роботи нашої компанії є те, що ми оформляємо прописку, як на деякий час, так і на постійній основі.

Сценарій оформлення постійної столичної прописки ідентичний тому, що був описаний вище, з тією лише істотною різницею, що в даному випадку ні про яких часових рамках не буде йти мова. Також це може бути як реєстрації на Вашій житлоплощі, так і на наданих нами квартирі.

Прописка в Київській області

Велика партнерська мережа компанії «Альт-Брайер» надає можливість нашим юристам пропонувати прописку не тільки в Києві, але і в будь-якій обласної точці. До того ж, оформити реєстрацію за межами Києва так само просто, як і безпосередньо у столиці.

Крім іншого, «Альт-Брайер» – це не тільки допомога в оформленні прописки. Це і компетентна консультація з будь-якого юридичного питання і, звичайно ж, гарантія того, що права і інтереси кожного клієнта будуть надійно захищені кращими юристами Києва.

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

Прописка для вида на жительство

Часті питання

У чому істотна відмінність прописки в Києві від прописки у Київській області?

Головна відмінність полягає в тому, що статус столичного жителя надає Вам законне право оформити соціальну картку киянина, яка надає ряд пільг при користуванні муніципальними послугами. Крім того, це можливість змінити номерні автомобільні знаки на столичні і без проблем відкрити в Києві власний бізнес.

Що вигідніше оформити – «тимчасову» або постійну прописку?

Все залежить від того, які цілі Ви переслідуєте, оформлюючи прописку. Тимчасова прописка оформляється мінімум на півроку, і якщо Ви плануєте за цей час завершити всі ті справи, для яких вона Вам знадобилася, то, загалом, немає ніякого сенсу оформляти постійну, адже отримання тимчасової коштує дешевше. Якщо ж Вам потрібна прописка на довгий час, тоді логічно віддати перевагу саме постійній, адже вона оформлюється раз і назавжди.

Чи законна процедура покупки прописки?

Абсолютно законна, адже продається не сама прописка, а саме послуга з її прискореного оформлення. Сама ж процедура отримання прописки з компанією «Альт-Брайер з юридичної точки зору нічим не відрізняється від стандартної.

Я прихильник укладення договорів при отриманні будь-яких послуг. Ви працюєте за такою схемою?

Саме за такою схемою ми і працюємо – підписуємо договір про співпрацю з кожним клієнтом. Цей документ служить гарантом чесності, прозорості і законності нашої угоди.