1.Посвідка на проживання через шлюб
2. Документи для шлюбу з іноземцем в Україні
3. Додаткові послуги

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає послуги практично у всіх галузях права в Україні, і левову частку нашої практики займає міграційне право. До числа операцій з іноземцями зараховується і реєстрація шлюбу з підданими нашої держави. У розрізі цієї діяльності ми не тільки легалізуємо шлюбний союз іноземця та українця в нашій країні, але і супроводжуємо оформлення посвідки на проживання і громадянства в Україні для закордонних гостей.

Брак с иностранцемШлюб з іноземцем в Україні – завдання не з легких навіть для наших співвітчизників. В силу незнання нюансів процедури не те що легалізація союзу, але й одруження може перетворитися на складне для виконання завдання. До того ж, якщо є бажання оформити посвідку на проживання через шлюб в Україні, без допомоги юристів Вам навряд чи обійтися.

Правознавці компанії «Альт-Брайер» знають абсолютно всі тонкощі сімейного та міграційного права, а також тонкощі співпраці з державними органами, що сприяє максимально швидкому й ефективному вирішенню питання будь-якої складності.

Посвідка на тимчасове проживання через шлюб

Якщо Ви укладаєте шлюб з іноземцем в Україні, це відкриває масу можливостей для закордонного гостя. Згідно з українським законодавством, такий шлюбний союз дає право оформити посвідку на проживання, і навіть громадянство в нашій країні. Умови набуття статусу наступні:

  • іноземець, який перебуває у шлюбі до 2-х років, проживає в Україні з посвідкою на тимчасове проживання, яка оформлюється на основі такого союзу;
  • шлюб з більшою тривалістю дозволяє оформити посвідку на постійне проживання в Україні або ж громадянство.

Юристи «Альт-Брайер» супроводять будь-яку процедуру щодо легалізації Вашого шлюбу з іноземним громадянином, а також отримання документа на проживання в країні. Оскільки, вид на проживання через шлюб – один з найбільш поширених способів легалізації в Україні на тривалий час, наші правознавці мають величезну практику в цьому питанні. Досвід роботи з представниками абсолютно різних країн дозволяє багатосторонньо підходити до вирішення питання, на підставі чого швидко і якісно реєструвати шлюб з іноземцем в Україні, легалізувати союз в нашій країні, а також оформлювати посвідку на проживання і громадянство на підставі реєстрації шлюбного союзу.

Наші переваги

Допомагаємо у легалізації документів

Оформляємо відсутні документи

Допомагаємо в оформленні ПМП

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Вартість послуг по реєстрації шлюбу з іноземцем

Оскільки вартість послуг по реєстрації шлюбу з іноземцем може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Реєстрація шлюбу з іноземцем
Дізнатися ціну

Отримання громадянства

Брак с иностранным гражданином

Як вже писалося вище, якщо іноземець прожив у шлюбі з українцем на нашій території 2 роки (на підставі посвідки на тимчасове проживання), він отримує посвідку на постійне проживання або громадянство. Далі іноземний гість, звичайно, живе в країні, і користується всіма правами і можливостями нарівні з громадянами України, проте на отримання підданства може претендувати, проживши додатково 3 роки в країні.

Такий шлях є єдиним можливим варіантом отримання громадянства України через шлюб. Проте якщо у Вас виникають труднощі з укладенням союзу з громадянином України, юристи «Альт-Брайер» скоротять неприємності до мінімуму.

Документи для шлюбу з іноземцем в Україні

Фіктивний шлюб для отримання громадянства хоч і не має щирих підстав, однак юридичну силу він від цього не втрачає. Для реєстрації шлюбу з іноземцем, закордонному гостю необхідно пред’явити у РАЦСі наступні документи:

  • заяву;
  • паспорт іноземного громадянина з його нотаріально завіреним перекладом на українську мову;
  • паспорт українського громадянина, що вступає в шлюб.

Громадянину України, щоб укласти шлюб з громадянином іншої держави, необхідно легалізувати такі документи:

  • паспорт;
  • заяву про бажання укладення шлюбу.

Брак украинца и иностранцаЦя процедура, звичайно ж, має свої особливості, які не те що іноземцю, українцям не завжди зрозумілі, особливо якщо це стосується легалізації шлюбу. Тому, якщо настав момент в житті, коли необхідно укласти шлюб з іноземцем, «Альт-Брайер» допоможе узаконити вашу волю. Наші юристи повною мірою проконсультують Вас з питань укладення шлюбу українських громадян з підданими інших держав, а також щодо отримання посвідки на проживання і громадянства на підставі такої досить прекрасної події. Ми допоможемо розібратися в найскладніших ситуаціях і супроводимо рішення будь-яких запитів клієнтів.