anulir-tudoustr1Юристи компанії «Альт-Брайер» допомагають оформити дозвіл на працевлаштування, продовжити його, а також анулювати дозвіл на роботу іноземця. Дані послуги актуальні для:

  • українських роботодавців, які бажають взяти в штат іноземних фахівців;
  • самих іноземців, які повинні офіційно легалізуватися в країні.

Як не допустити анулювання дозволу?

anulir-tudoustr2

На жаль, останнім часом все більша кількість іноземців в Україні залишається без дозволу на роботу. Щоб не потрапити в подібну ситуацію, роботодавець (саме роботодавець) повинен:

  • дотримуватися вимог законодавства;
  • знати нюанси, які не значаться в законі, проте вкоренилися на практиці.

Ідеально буде, якщо Ви вирішите спочатку звернутися до юристів «Альт-Брайер», тому що великий відсоток анулювання дозволів на працевлаштування викликаний саме тим, що документ неправильно оформлений. У цьому випадку Ви втрачаєте не тільки цінного співробітника, але і гроші підприємства у зв’язку з вимушеним звільненням спеціаліста.

Анулювання права на роботу: аргументи «за»

Основними аргументами, які надає центр зайнятості роботодавцю, є такі випадки:

  1. роботодавець не надав копію трудового договору з іноземцем;
  2. роботодавець надав неправильні дані про себе або іноземного громадянина;
  3. іноземець в результаті працював на інших умовах, ніж зазначено у дозволі, у штаті іншої компанії та інше.

Наші переваги

Консультація щодо отримання дозволу на працевлаштування

Консультуємо по національному законодавству

Допоможемо швидко отримати дозвіл

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Офіційно отримати дозвіл на працевлаштування

Чесне і прозоре оформлення

Допоможемо оформити ВНП Уркаине

Допомагаємо в оформленні ВНП

Вартість послуг з оформлення всіх необхідних документів

Оскільки вартість послуг з оформлення всіх необхідних документів для анулювання працевлаштування в Україні може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Вартість наданої послуги
Дізнатися ціну

Процедура анулювання дозволу на роботу в Україні

anulir-tudoustr3

Анулювання дозволу на роботу лежить на плечах роботодавця, так само як і його отримання. Для цього потрібно піти в Центральний центр зайнятості разом з такими документами:

  • супровідний лист, в якому в довільній формі викладається суть та причини припинення трудових відносин з конкретною особою;
  • дозвіл на працевлаштування, який має бути анульовано.

Вартість анулювання права на роботу обчислюється тільки грошовим еквівалентом послуг юристів, якщо вони будуть причетні до вирішення питання, бо офіційне держмито за послугу не передбачається.

Рішення з цього питання приймає спеціальна комісія. Відверто кажучи, відсоток негативних відповідей у подібних справах мізерно малий, тому, як тільки Ви отримаєте відповідь, починайте процедуру анулювання посвідки на проживання.

Нагадаємо: оформлюючи посвідку на тимчасове проживання в Україні на підставі трудових відносин з українською компанією, Ви «зав’язуєте» ці документи один на одному. Так що, якщо мало місце анулювання дозволу на працевлаштування в Україні, буде недійсною і  посвідка на проживання. Наші юристи допоможуть у будь-якому питанні щодо анулювання дозволу на роботу, а також ВНП.