1. Хто може отримати дозвіл на імміграцію в Україну

2. Кваліфікована допомога при отриманні дозволу на імміграцію
3. Додаткові послуги

Дозвіл на імміграцію в Україну - alt-brayer.uaМіжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає кваліфікований комплекс юридичних і консалтингових послуг у сфері міграційного права України, і зокрема, супроводжує оформлення дозволів на імміграцію іноземців в Україну.

Якщо Ви маєте бажання пов’язати своє життя з нашою дивовижною країною без зміни громадянства, значить, згідно із законодавством, Вам слід отримати посвідку на постійне проживання, а це в свою чергу гарантує відвідування державної міграційної служби. Зазначена процедура являє собою досить складний алгоритм співпраці з працівниками держструктур, збору та подання документів і т.д. Однак правознавці компанії «Альт-Брайер» візьмуть всі паперові клопоти на себе, чим полегшать Вам прибуття і життя в країні.

Хто може отримати дозвіл на імміграцію в Україну

Право постійно безвиїзно проживати в Україні іноземці набувають разом з посвідкою на постійне проживання, однак для отримання такого посвідчення необхідно спершу оформити дозвіл на імміграцію в Україну. Компанія «Альт-Брайер» готова проконсультувати і надати правову допомогу в процесі отримання дозволу, а також повністю супроводжувати процедуру.

Разрешение на иммиграцию в УкраинуУ законодавстві України представлений перелік категорій іноземців, які мають право отримати дозвіл на імміграцію за квотою. Тобто, для наведених нижче осіб встановлюється обсяг місць, які можна зайняти на протязі року. Сюди відносяться:

 • Висококваліфіковані спеціалісти, які потрібні країні;
 • Необхідні в Україні наукові та культурні діячі;
 • Іноземці, які інвестували в розвиток економіки більше $100 тис.;
 • Повнорідні найближчі родичі громадян України;
 • Іноземці, які вже мали українське громадянство;
 • Чоловік (дружина), неповнолітні діти, а також батьки іммігранта, що має посвідку на постійне проживання в Україні;
 • Біженці в країну;
 • Жертви торгівлі людьми.

Також існує список іноземців, які гарантовано отримають дозвіл на імміграцію поза чергою:

 • Діти і батьки підданих української держави;
 • Іноземець, який більше 2-х років назад уклав шлюб з громадянином України;
 • Особи, які можуть отримати наше громадянство за ознакою територіального походження;
 • Опікуни або піклувальники громадян України, а також особи, над якими встановили опіку громадяни нашої держави.

Наші переваги

Офіційне запрошення до Уркаину

Чесне і прозоре оформлення

Надання усіх документів на запрошення в Україну

Оформляємо відсутні документи

Оформлення запрошення в Україну в малі терміни

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Оформлення ПМЖ в Україні

Допомагаємо в оформленні ПМП

Вартість послуг з оформлення дозволу на імміграцію в Україні

Оскільки вартість послуг з оформлення дозволу на імміграцію може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Дозвіл на імміграцію в Україну
Дізнатися ціну

Кваліфікована допомога при отриманні дозволу на імміграцію

Компанія «Альт-Брайер» — Ваш надійний співробітник і помічник. Сподіваємося, що звернення до нас виявиться для Вас результативною угодою, а ми докладемо максимум зусиль для найбільш ефективної допомоги в реалізації планів.

Отримати дозвіл на імміграцію – один з основних кроків для іноземця, який хоче легалізуватися в Україні на тривалий період. І процедура ця аж ніяк не з легких. Практика показує, що бажання самостійно отримати дозвіл зводиться нанівець в силу незнання законодавства, нюансів самої процедури і т.д. Саме тому, щоб заощадити час, гроші і нерви рекомендується звертатися до фахівців по міграційному праву. Такими помічниками є юристи компанії «Альт-Брайер», які отримають для Вас дозвіл на імміграцію в Україну за максимально короткі терміни.

Чому саме ми?

Получить разрешение на иммиграциюПринципи нашої роботи засновані на багаторічному досвіді співпраці з клієнтами абсолютно різних цілей і поглядів. В сутності, практична діяльність міжнародної компанії «Альт-Брайер» базується на таких «китах»:

 • відкритість і доступність – ми беремося за справу будь-якої складності, якщо вона вимагає юридичного втручання;
 • відповідальність – ми ручаємося за якість результату;
 • конфіденційність – інформація клієнта закрита для сторонніх;
 • ефективність – ми мобілізуємо всі ресурси компанії для швидкого і якісного вирішення Вашого питання;
 • успіх – ми маємо велику базу клієнтів, які вже стали постійними, а це значний показник успіху.

Юристи «Альт-Брайер» цінуються та шануються в професійних колах, що говорить про кваліфікацію та достатній рівень практики правознавців. Звертаючись до нас, Ви отримуєте не тільки швидке вирішення питань (в даному випадку – дозвіл на імміграцію в Україну), але і надійних помічників на майбутнє, які вже знають всю необхідну інформацію про Ваше перебування в Україні, і в будь-який момент готові прийти на допомогу.

Особливою гордістю нашого правового сервісу є співпраця з такими поважними національними компаніями, як «Роза Вітрів», «Просто страхування», «Star Media» з питань міграційного права. В результаті – ми маємо листи подяки, з якими можна ознайомитися на сайті, а також в головному офісі. Крім цього, гарантом та підтвердженням якісної роботи «Альт-Брайер» служать відгуки, які наші клієнти залишають у відповідних розділах на сайті.

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

raznaum