1. Вартість отримання громадянства в Україні.
2. Умови надання громадянства.
3. Стандартна процедура оформлення українського громадянства.
4. Прискорена процедура отримання українського громадянства.
5. Підтвердження громадянства дитини.
6. Порядок звернення для тих, хто хоче отримати громадянство України.
7. Порядок розгляду заявки на громадянство України.
8. Часті питання
9. Додаткові послуги

Юридична компанія «Альт-Брайер» спеціалізується на наданні нерезидентам України компетентної юридичної допомоги. Один з напрямків нашої роботи – сприяння в отриманні українського громадянства, як за звичайною, так і за прискореною процедурою у відповідності з національним законодавством.

Підстави для отримання громадянства України

Іноземна особа може одержати українське громадянство за таких умов:

 • Підстави для отримання громадянства України - alt-brayer.uaПри народженні;
 • За територіальним походженням;
 • Внаслідок прийняття до громадянства;
 • При відновленні підданства;
 • Дітям – у разі усиновлення громадянами України;
 • Дітям – при встановленні опіки та піклування над ними українцями;
 • Недієздатним особам – при встановленні опіки та піклування над ними українцями;
 • Дітям – якщо батьки, або один з них є українцем;
 • У разі визнання материнства або батьківства українців по відношенню до іноземного громадянина;
 • При видачі довідки про реєстрацію особи українцем;
 • При видачі тимчасового посвідчення громадянина України.

Вартість послуг з отримання громадянства в Україні

Вартість послуг з оформлення громадянства України визначається в індивідуальному порядку та може змінюватися в залежності від багатьох факторів. Тому у Вас є можливість зв’язатися з нашими юристами, за телефонами  +380 (97) 04-75-888 +380 (50) 04-75-888 +380 (63) 04-75-888 або заповнивши коротку форму нижче і визначити для себе фінансову сторону питання.

Громадянство України
Дізнатися ціну

Умови надання громадянства

Гражданство Украины как получить

Іноземцям, які претендують на статус українця, необхідно пам’ятати про кілька пунктів нашого законодавства, в яких прописані умови, обов’язкові для дотримання. Що це за умови?

 • Необхідно визнавати закони України і її конституції.
 • Потрібно подати документ про те, що у Вас немає іншого підданства, або про те, що Ви вже відмовилися від попереднього. Якщо закони Вашої країни передбачають автоматичний вихід, то цього документа від Вас не зажадають.
 • Останні п’ять років Ви на законних підставах повинні проживати на українській території. Це правило незмінно працює відносно практично всіх категорій іноземців. Є лише кілька винятків: якщо Ви перебуваєте у шлюбі з громадянином нашої країни, цей термін скорочується для Вас до двох років, а якщо Ви перебували в Україні в рамках статусу біженця, то документ Ви зможете отримати вже через три роки.
 • Ви повинні володіти державною мовою. Зрозуміло, що ідеальних знань від Вас вимагати ніхто не буде, проте Вашого рівня володіння українським має бути достатньо для того, щоб Ви змогли викладати на ньому свої думки і розуміти співрозмовника.
 • Ви повинні мати законне джерело прибутку. Іншими словами, Ви повинні бути працевлаштовані, або мати власний бізнес. Як і в кількох попередніх пунктах, дане правило не поширюється на біженців.

Стандартна процедура оформлення українського громадянства

Процедура отримання громадянства України - alt-brayer.uaІснує два варіанти процедури, за якими оформляється громадянство України: стандартний «сценарій», та прискорений. А тепер про все по порядку.

Якщо у Вас немає ніяких привілеїв щодо громадянства, воно буде оформлено за стандартною процедурою. Відбувається це наступним чином. Зібравши необхідні документи, в залежності від підстави отримання підданства, і виконавши інші законодавчі вимоги, потрібно подати відповідну заяву (разом з підготовленими документами) в територіальне відділення ДМС, а також сплатити держмито. За великим рахунком, це все, що необхідно зробити іноземцю, щоб питання присвоєння йому громадянства почало розглядатися.

Безпосередньо отримати паспорт України Ви зможете тільки після того, як комісія при президенті заявку розгляне і видасть відповідний наказ, який повинен бути завізований самим президентом. У зв’язку з цим нюансом, на практиці процес може затягнутися на півтора року або близько того.

Наші переваги

Швидке отримання українського громадянства

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Легальне отримання українського громадянства

Чесне і прозоре оформлення

Підготовка документів для оформлення громадянства України

Оформляємо відсутні документи

Прописка в Україні для отримання громадянства

Сприяємо при прописці

Прискорена процедура отримання українського громадянства

Що стосується прискореної процедури, то в даному випадку, щоб оформити громадянство України піде не більше одного місяця. Однак цей варіант доступний лише тим, хто має серед наших співгромадян близьких родичів – батьків, бабусь чи дідусів, братів чи сестер. В такому ж форматі буде проходити отримання громадянства, якщо коли-то воно у Вас вже було, але в силу якихось причин було втрачено.

Разом з тим, треба розуміти, що прискорений варіант не звільнить Вас від бюрократичних розглядів і необхідності збирати та представляти до ДМС масу документів.

Підтвердження громадянства дитини

Украинское гражданство

Внаслідок підтвердження громадянства дитини, остання реєструється в якості українського підданого, якщо на те є достатньо підстав. Така процедура здійснюється за умови, якщо дитя є особою без громадянства або іноземцем, який проходить процедуру припинення підданства.

Особам до 16 років свідоцтво про належність до українського громадянства видається на певний термін, а саме:

 • Дитині до 7 років – на 3 роки;
 • Дитині старше 7 років — до 16-річчя (потім українець отримує паспорт).

Підтвердження громадянства дитини можливо, якщо:

 • дитина народилася чи жила на постійній основі в Українській РСР;
 • на території УРСР народилися або проживали батьки (хоча б один), або дід/бабка претендента на підтвердження громадянства;
 • дитя не отримало громадянство за народженням, з’явившись на світ в Україні після 24.08.1991 р.

Для початку реєстрації українського підданства дитини, його представник подає заяву з іншими необхідними паперами ДМС за місцем проживання дитини. Клопотати можуть один з батьків, опікун, піклувальник, та ін. Після розгляду документів та прийняття позитивного рішення, міграційна служба видає заявнику відповідне свідоцтво, в якому вказані персональні дані про дитину, громадянство з уточненням причин набуття, а також дата видачі документа і термін його дії.

Порядок звернення для тих, хто хоче отримати громадянство України

Гражданство в Украине

Тепер поговоримо про те, як отримати громадянство України, а точніше, з чого в даному питанні слід почати. Насамперед, Вам потрібно відправитися в територіальний підрозділ ДМС м.Києва або іншого міста країни, де Ви подасте заяву на отримання плюс пакет всіх необхідних документів, які мають підтвердити те, що:

 • у Вас немає іншого підданства;
 • протягом визначеного терміну Ви постійно проживали в Україні;
 • у Вас є право іммігрувати;
 • Ви володієте мовою на рівні, що дозволяє Вам оформити українське громадянство;
 • У Вас є достатньо коштів для свого забезпечення.

Після цього процес отримання переходить у стадію розгляду Вашої заявки.

Порядок розгляду заявки на громадянство України

Як вже говорилося, Вашу заявку буде розглядати комісія при президенті – саме туди заява передається міграційною службою. Якщо комісія не виявляє в ньому помилок і знаходить пакет документів достатнім, відповідний наказ передається президенту, який його і підписує. Ця дата і буде вважатися днем набуття Вами нового громадянства.

Чому саме ми?

Компанія «Альт-Брайер» допомагає нерезидентам вирішувати всі питання, пов’язані з отриманням громадянства. Ми проконсультуємо Вас по будь-якому аспекту міграційного законодавства і забезпечимо охорону Ваших громадянських інтересів. Крім цього, юристи нашої фірми зберуть повний пакет документів, включаючи:

 • Заяву;
 • Нотаріальні копії;
 • Нотаріально завірений переклад документів;
 • Легалізацію паперів;
 • Фото (при необхідності — заберемо і включимо в пакет документів).

Далі наші правознавці представлять зібрані папери в ДМС від імені клієнта, оплатять відповідні держмита і суттєво мінімізують терміни отримання громадянства України іноземною особою.

За роки своєї практики ми допомогли десяткам нерезидентів отримати

 • консультації з питань отримання громадянства, а також стосовно прав та можливостей громадян України;
 • українські паспорти, разом з пропискою, якщо того хотів сам клієнт;
 • підтвердження громадянства дитини.

Довідка про отримання громадянства України - alt-brayer.ua

Часті запитання

Що робити, якщо загублений документ, що підтверджує підстави для отримання громадянства України?

Теоретично будь-який документ підлягає відновленню, однак на практиці цей процес може затягнутися на довгі місяці, а то й роки. Якщо обставини не дозволяють Вам чекати так довго, Ви можете звернутися в компанію «Альт-Брайер», і ми допоможемо Вам вирішити це питання максимально швидко.

Скільки часу займе прискорена процедура отримання громадянства?

Все буде залежати від конкретних умов, однак практика показує, що при наявності всіх необхідних документів отримання громадянства за сприяння компанії «Альт-Брайер» займає менше року.

Чи є прийняття християнської релігії підставою для отримання громадянства України?

Ні, Конституцією України гарантується свобода віросповідання. Іншими словами, сповідування тієї чи іншої віри не може бути причиною як отримання громадянства, так і його втрати.

Ми усиновили дитину. Коли подавати документи на отримання українського громадянства?

Дитина здобуває право на отримання українського громадянства за фактом усиновлення, тобто, як тільки будуть готові всі документи, які підтверджують факт усиновлення, можна переходити до отримання громадянства.