ТОВ «ЮК «Альт-Брайер» – міжнародна юридична компанія, яка надає всі види послуг у сфері міграційного законодавства, допомагаючи іноземцям відчути себе в Україні як вдома без обтяження документальними питаннями. Завдяки сприянню наших фахівців тисячі іноземних громадян вже успішно легалізувалися в Україні.

Легализация иностранцев

Особливості легалізації за кордоном

Легалізація – це комплексний процес реєстрації особи в іншій державі, перебіг якого залежить від мети, тривалості візиту, і т.д. Причому, незалежно від підстав легалізації, на кожному етапі Ви гарантовано зіткнетеся з новою порцією проблем: підтвердження права на отримання посвідки на постійне проживання, пошук місця для прописки, тривале очікування документів, які дозволять Вам залишитися в Україні на законних підставах. Це лише мала частина труднощів, з якими належить розібратися іноземцю, який вирішив перебратися в нашу країну.

Досвід переконливо доводить, що на швидке вирішення питань легалізації гостей із зарубіжжя розраховувати не варто. Принаймні, якщо Ви твердо маєте намір вирішувати цю задачу без допомоги професійного юриста. Якою б не була Ваша кінцева мета – просто посвідка на проживання або повноцінне громадянство – приготуйтеся чекати. Деколи нерезиденти отримують позитивну відповідь лише через роки (у випадку з громадянством, це апріорі нормальний термін).

Що стосується «радощів» спілкування з працівниками державних служб, про це Вам зможе розповісти, мабуть, кожен громадянин України, якому довелося вирішувати там якісь проблеми. У випадку з іноземцями до таких незручностей додається ще й фактор чужої країни, часто – мовний бар’єр і повне нерозуміння принципів роботи. Якщо Ви бажаєте, щоб процес легалізації пройшов максимально комфортно, є сенс звернутися в компанію «Альт-Брайер» за допомогою.

Вартість легалізації за кордоном

Оскільки вартість легалізації за кордоном може змінюватися в залежності від багатьох факторів, Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами  +380 (97) 04-75-888 +380 (50) 04-75-888 +380 (63) 04-75-888 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас.
Легалізація за кордоном
Дізнатися ціну

Наші переваги

Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Професійна підтримка

Легализация в УкраинеТак вже склалося, що для отримання широких можливостей на території іншої держави доводиться збирати величезну кількість документів, відвідувати різні держустанови, доводячи, що Ви дійсно можете претендувати на тривале перебування в країні і користування правами громадян. І самостійно рішення питання без грамотної підготовки займе набагато більше часу, ніж за сприяння професіоналів. До речі, на підготовку теж йде час.

Тому великий відсоток іноземців вдається до допомоги юристів, оскільки ті можуть швидко вирішити будь-яке питання, не залучаючи до цього клієнтів. Таку швидку допомогу надають фахівці компанії «Альт-Брайер».

Поряд з цим, перевагою фірми є комплексність послуг:

  • вдавшись до нашої допомоги при оформленні посвідки на постійне проживання, Вам не доведеться піклуватися про дозвіл на імміграцію;
  • допомагаючи Вам оформити посвідку на тимчасове проживання, ми обов’язково потурбуємося про те, чи є у Вас житлоплоща для прописки, оскільки без цього легалізація не буде завершеною;
  • посвідка на тимчасове проживання, наприклад, на підставі працевлаштування в Україні вимагає наявності дозволу на роботу, оформленням якого займається роботодавець, однак ми прослідкуємо, щоб документ був у порядку, якщо Вам знадобиться допомога у трудовій легалізації;
  • нотаріальні переклади, фото, легалізація документів, оплата держмита – це «за замовчуванням» лежить на плечах наших юристів.

Сприяння правознавців компанії «Альт-Брайер» дає можливість скоротити термін легалізації будь-якої форми в кілька разів. Крім того, ми, на відміну від багатьох інших компаній, надаємо тверду гарантію позитивного результату за підсумками нашого співробітництва.

Гарантія якості

В підтвердження професіоналізму, «Альт-Брайер» має сотні вдячних іноземців, успішно легалізованих в Україні на різних підставах. Частими є випадки подальшого співробітництва в галузі корпоративного та транспортного права, а також з питань страхування нерухомості, відповідальності, одержання медичного поліса для персоналу, і т.д.

Додатковим і важливим гарантом високої якості нашої роботи є рекомендаційні листи таких шанованих компаній, як «Роза Вітрів», «Star Media», «Просто страхування», які можна побачити в головному офісі ТОВ «ЮК «Альт-Брайер», а також на нашому сайті. Крім цього, в розділі «відгуки» Ви можете ознайомитися з реальними оцінками нашої роботи від клієнтів, які до нас зверталися з абсолютно різних питань, а також залишити свій коментар, або поставити запитання.