1. Порядок отримання ІПН іноземним громадянином.
 2. Документи для отримання ІПН іноземному громадянину.
 3. Додаткові послуги.

Однією з основ діяльності юридичної компанії «Альт-Брайер» є надання консультацій та послуг у сфері міграційного права, і зокрема – допомога при отриманні ІПН іноземним громадянам на всій території України.

Ідентифікаційний номер\ реєстраційний номер облікової картки платника податків

Ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) необхідний іноземним громадянам для здійснення банківських операцій на території України, оформлення будь-якого роду нотаріальних операцій, ведення бізнесу на території нашої держави, придбання нерухомості і т.д.

Українське законодавство говорить, що наявність ідентифікаційних номерів необхідно фізичним особам, які незалежно від часу їх перебування в Україні:

 • Мають податкові зобов’язання перед нашою державою;
 • Відкривають рахунки в українських банках;
 • Значаться в яких-небудь інформаційних системах України.

Вартість послуг з отримання ІПН

Оскільки вартість послуг з отримання ІПН може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Отримання ІПН
Дізнатися ціну

Порядок отримання ІПН іноземним громадянином

Отримати ІПН іноземцю не так вже й складно, однак, враховуючи те, що ця процедура незнайома для іноземних гостей, складнощі можуть виникати на кожному кроці. Податковий номер іноземного громадянина реєструється в Державній фіскальній службі шляхом внесення відповідних даних до реєстру фізичних осіб — платників податків.

Идентификационный номер иностранца

Здійснювати це можна самостійно, однак частіше іноземці не настільки добре володіють тонкощами справи, щоб довести все до завершення (особливі труднощі виникають при заповненні заяви українською мовою). Тому найбільш вірне рішення для іноземця – це отримати ІПН за допомогою юристів компанії «Альт-Брайер», що не тільки гарантує позитивну відповідь, але і швидке вирішення питання.

Оформити ІПН іноземцю за підтримки наших правознавців означає отримати повний пакет якісних юридичних і консалтингових послуг, у число яких входить:

 • Переклад паспорта іноземця на українську мову;
 • Подання паперів в фіскальну службу разом з заповненою формою;
 • Отримання ідентифікаційного номера для клієнта.

Наші переваги

Консультуємо по внутрішньому законодавству

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Документи для отримання ІПН іноземному громадянину

Процедура оформлення податкового номера іноземця відбувається відносно за стандартною процедурою: слід зібрати пакет документів, з`явитися в державну податкову адміністрацію м.Києва, і через деякий час забрати готовий документ. Жодних комісій або інших підводних каменів. Однак навіть у самій процедурі іноземцям далеко не завжди все зрозуміло. Тому юристи «Альт-Брайер» оформляють ІПН від імені клієнта, таким чином, максимально полегшуючи життя іноземцю.

ИНН иностранного гражданинаОтже, найголовніше – це пакет документів, і в даному випадку він має бути таким:

 • Копія першої сторінки паспорта (обов’язковий нотаріальний переклад робимо ми);
 • Довіреність на наших юристів;
 • Ідентифікуючі дані про фіз. особу для внесення їх в облікову картку.

У середньому, отримати ІПН іноземцю можна протягом 5-7 роб. днів, однак юристи «Альт-Брайер» можуть істотно скоротити час очікування. Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте свідоцтво платника податку в Україні на максимально комфортних і вигідних для Вас умовах із мінімумом зусиль.

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

Ідентифікаційний номер\ реєстраційний номер облікової картки платника податків