1. Страхування іноземців.
2. Комплекс юридичних послуг у сфері страхування.
3. Додаткові послуги.

Міжнародна юридична компанія «Альт-Брайер» надає сприяння юридичним і фізичним особам в отриманні поліса страхування для оформлення посвідки на проживання в Україні. Завдяки тісній та плідній співпраці нашої фірми з однією з кращих страхових компаній України «ПРОСТО-страхування», юристи «Альт-Брайер» в найкоротші терміни пред’являть Вам необхідний поліс обов’язкового медичного страхування.

Страхування іноземців

Страховой полис

Страхування нерезидента України є обов’язковою умовою отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні. Вся процедура оформлення та отримання поліса проводиться співробітниками нашої компанії від імені клієнта, що дозволяє Вам не відволікатися від особистих справ.

«Альт-Брайер» супроводжує клієнта на протязі всього процесу, забезпечуючи при цьому комплексне інформаційний та консультаційний супровід з питань, пов’язаних з отриманням страхового поліса.

Як показує наша практика, найбільш хвилюючі питання по даній справі є такі:

  • Як отримати поліс?
  • Які потрібні документи?
  • Які терміни очікування поліса

Відповіді на ці та інші питання Ви отримаєте в офісі нашої компанії при безпосередньому спілкуванні з профільними правознавцями «Альт-Брайер», після чого, не виходячи з кабінету, укласти угоду про співпрацю. Ми працюємо безпосередньо з клієнтом, дотримуючись принципу індивідуального ведення запитання, і не передаємо документи або іншу інформацію третім особам. Ми завжди підтримуємо прямий зв’язок з замовником щоб уникнути тримання останнього в оману. Це забезпечує спокій і Вам, і профільного фахівця.

Наші переваги

Консультації з питань страхування

Надання в комплексі з наданням Посвідки на проживання

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Вартість послуг з оформлення полісу страхування в Україні

Оскільки вартість послуг з оформлення полісу страхування може змінюватися в залежності від багатьох факторів, у вас є можливість попередньо зв’язатися з нашими юристами, заповнивши коротку форму нижче, і визначити для себе фінансову сторону питання.

Поліс страхування
Дізнатися ціну

Комплекс юридичних послуг

Медицинский страховой полисВи можете розраховувати на нашу підтримку у будь-який час доби, будучи при цьому впевненими, що рішення питання почнеться з моменту Вашого звернення і не хвилиною пізніше.

Фахівці міжнародної компанії «Альт-Брайер» надають дійсно комплексну юридичну допомогу в процесі отримання страхового поліса, надаючи максимум супровідних послуг. Так, ми

  • Зберемо і надамо пакет необхідних документів;
  • Представимо інтереси клієнта в держструктурах;
  • Подбаємо про якість та своєчасне виконання поставлених перед нами завдань.

Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримаєте обов’язковий поліс медичного страхування за максимально стислі терміни, витративши при цьому мінімум особистого часу і зусиль.

Приклади отриманих документів компанією Альт-Брайер

Можливо Вам буде цікаво: